Telefon Tavsiyesi Samsung M31s ile Xiaomi Redmi Note 10 Arasında Kararsız Kaldım

Sponsorlu Bağlantılar

free

free

Üye
    Konu Sahibi
Samsung M31s ile Xiaomi Redmi Note 10 Arasında Kararsız Kaldım
Oyun oyanayan birisi değilim

Önemli olan ekran ve orta karar kamera ve uzun pil omru

M31s biraz kalın gibi ama note10da gece kamerası sanki başarısız gibi yorumlar okudeum

sizin fikrini znedir

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
M31s kullanıyorum batarya çok iyi kesinlikle, kamera ihtiyaçlarını karsılar, oyun konusunda sıkıntı yasanmıyor zaten ve evet kalın . Tek handikapı bu sanırım

bilisimler

bilisimler

Üye
Note 10 kullanıyorum gayet memnunum . Bataryası uzun gidiyor fakat kamerayı açtığım zaman bataryayı biraz hızlı bitiriyor. Burda konsere gittik video çekimi yaptık karanlık olmasına rağmen çok akıcı 4 k cekiyo fakat ben 1080 p çekim yaptım daha akıcı oluyor 4k da çekim yaptığım zaman biraz titreme oluyor tabi bana göre iyi size göre sizi tatmin edermi bilemem .

free

free

Üye
    Konu Sahibi
yorumlar için teşekkurler

free

free

Üye
    Konu Sahibi
M31s kullanıyorum batarya çok iyi kesinlikle, kamera ihtiyaçlarını karsılar, oyun konusunda sıkıntı yasanmıyor zaten ve evet kalın . Tek handikapı bu sanırım
düşük ışık ve geçe video ve forgraf nasıl

Note 10 kullanıyorum gayet memnunum . Bataryası uzun gidiyor fakat kamerayı açtığım zaman bataryayı biraz hızlı bitiriyor. Burda konsere gittik video çekimi yaptık karanlık olmasına rağmen çok akıcı 4 k cekiyo fakat ben 1080 p çekim yaptım daha akıcı oluyor 4k da çekim yaptığım zaman biraz titreme oluyor tabi bana göre iyi size göre sizi tatmin edermi bilemem .
Video çekiminde dijital görüntu sabitleyii varmı note 10 da

bilisimler

bilisimler

Üye
düşük ışık ve geçe video ve forgraf nasıl

Video çekiminde dijital görüntu sabitleyii varmı note 10 da
Kendine has sabitlemesi var
Mesaj birleştirildi:

Cihazın içinden çıkan koruma kılıfı bir işe yaramıyor . Bende Cihaza aşağıdaki liknteki kılıfı aldım iyiki almışım cihaz yere düştü bir çizik bile olmadı ekranda ekran koruyucu var zaten içinden çıkıyor.

Son düzenleme:
free

free

Üye
    Konu Sahibi
Kendine has sabitlemesi var
Mesaj birleştirildi:

Cihazın içinden çıkan koruma kılıfı bir işe yaramıyor . Bende Cihaza aşağıdaki liknteki kılıfı aldım iyiki almışım cihaz yere düştü bir çizik bile olmadı ekranda ekran koruyucu var zaten içinden çıkıyor.

peki neden redmi note 10s değilde redmi note 10u seçtiniz

kağıt uzerinde note10s daha iyi gibi duruyor

bilisimler

bilisimler

Üye
peki neden redmi note 10s değilde redmi note 10u seçtiniz

kağıt uzerinde note10s daha iyi gibi duruyor
Ben almadım kardeşim hediye aldı . Evet dediğiniz gibi note 10 s daha iyi.

free

free

Üye
    Konu Sahibi
Ben almadım kardeşim hediye aldı . Evet dediğiniz gibi note 10 s daha iyi.
bir kaç şey kulaktan dolma duyduğum şeyler var

10s çok ısınıyor diye mesela

ama asıl sormak istediğim kamerası biraz puslu deniyor redmi note 10 serisinde

böyle birşey varmı sizde mesela

bilisimler

bilisimler

Üye
bir kaç şey kulaktan dolma duyduğum şeyler var

10s çok ısınıyor diye mesela

ama asıl sormak istediğim kamerası biraz puslu deniyor redmi note 10 serisinde

böyle birşey varmı sizde mesela
10 s kullanmadığım için birşey diğemeceğim. Fakat sonuç itibariyle redmi ailesinden olduğu için sorun olacağını sanmam. Bir sonraki güncellemeyle o ısınma sorunu giderlicekler düşüncesindeyim .Bu cihazda ben ısınma görmedim. Fakat cihazın güncellemesi geldi. Güncellemez olaydım. Cihazı güncelledim dediğiniz gibi ısınmalar meydana geldi. Çok araştırdım bu sorunu. Çoğu yerde; ''bir sonraki güncellemelerle sorun düzelecektir'' cevabını aldım. Hatta şirketine mail bile attım. Çünkü durum okadar ciddidi benim için. Cihaza tekrar güncelleme geldi güncelledim sorunu düzeldi. Cihaz kullanırken güncellemeleri iyice araştırıp yüklemek gerekiyor. Bazı güncellemeler cihazı mahvedebilir.

Kamera konusunda ise büyük ihtimalle bu cihaz hakkında konuşan kişiler kaliteli cihaz kullanmışlardır. Şuan kullandığım cihazda kamera çok net ve çok canlı diyebilirim. Gece karanlıkta 1080 p video çekimi yaptığım halde çok akıcı çok net hiç bir şekilde donma olmuyor. Yani kısacası ben çok memnunum cihaza yüklemediğim uygulama kalmadı banamsın demiyor .
Mesaj birleştirildi:

Redmi note alıcakssanız pro modelini tavsiye ederim almayacaksanız samsung galaxy m31s özellikleri redmi note 10 cihazın bir üst segmentinde görünüyor. Fakat samsung cihazı kullanmadığım için bir yorum yapamayacağım.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Önemli olan ekran ve orta karar kamera ve uzun pil omru
Samsung Galaxy A22 Ekran 720p süper amoled, kamerada optik imaj sabitleyi özelliği de varmış, bir bakmanızı tavsiye ederim ama bu cihaz giriş seviyesidir, bilginiz olsun iyice araştırın.

Son düzenleme:
free

free

Üye
    Konu Sahibi
10 s kullanmadığım için birşey diğemeceğim. Fakat sonuç itibariyle redmi ailesinden olduğu için sorun olacağını sanmam. Bir sonraki güncellemeyle o ısınma sorunu giderlicekler düşüncesindeyim .Bu cihazda ben ısınma görmedim. Fakat cihazın güncellemesi geldi. Güncellemez olaydım. Cihazı güncelledim dediğiniz gibi ısınmalar meydana geldi. Çok araştırdım bu sorunu. Çoğu yerde; ''bir sonraki güncellemelerle sorun düzelecektir'' cevabını aldım. Hatta şirketine mail bile attım. Çünkü durum okadar ciddidi benim için. Cihaza tekrar güncelleme geldi güncelledim sorunu düzeldi. Cihaz kullanırken güncellemeleri iyice araştırıp yüklemek gerekiyor. Bazı güncellemeler cihazı mahvedebilir.

Kamera konusunda ise büyük ihtimalle bu cihaz hakkında konuşan kişiler kaliteli cihaz kullanmışlardır. Şuan kullandığım cihazda kamera çok net ve çok canlı diyebilirim. Gece karanlıkta 1080 p video çekimi yaptığım halde çok akıcı çok net hiç bir şekilde donma olmuyor. Yani kısacası ben çok memnunum cihaza yüklemediğim uygulama kalmadı banamsın demiyor .
Mesaj birleştirildi:

Redmi note alıcakssanız pro modelini tavsiye ederim almayacaksanız samsung galaxy m31s özellikleri redmi note 10 cihazın bir üst segmentinde görünüyor. Fakat samsung cihazı kullanmadığım için bir yorum yapamayacağım.

yorumlar için teşekkurler

yalnız cumlenizi tam anlayamadım redmi note 10mu m31smi daha üst görünüyor o cumleyi anlayamadım

Samsung Galaxy A22 Ekran 720p süper amoled, kamerada optik imaj sabitleyi özelliği de varmış, bir bakmanızı tavsiye ederim ama bu cihaz giriş seviyesidir, bilginiz olsun iyice araştırın.

bir bakayım

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Ben olsam samsung m31s alırdım. Hem iyi bir cihaz hem de android vs. Daha çok güncelleme alır.

bilisimler

bilisimler

Üye
Sizin yerinzde olsam bu fiyat segmentinde m31s alırdım redmi note 10 fiyatında üstelik özellikleri note 10'a göre göre iyi..

Ama cihazı kullanmadığım için birşey diyemem karar sizin..

free

free

Üye
    Konu Sahibi
note 10dan vazgeçtim

lakin m31s de aşırı fiyatlandı

a52 daha mantıklı hale gelsede onunda fiyatı yuksek

bu yuzden acele etmeyerek beklemeyi tercih ettim

herkese yorunlarından dolayı teşekkürler

• Üzüldüm
  • Beğen
Tepkiler: bilisimler ve Fatih BaKeR