Büyük Diriliş Maxicep Örgütü [BDMÖ]

Sponsorlu Bağlantılar

Benimle misin İskoçyalı?

• Yürü be emmi

Kullanılan: 7 77.8%
  • Dede git torun sev

Kullanılan: 2 22.2%

• Kullanılan toplam oy
    9
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mutlu772

mutlu772

Üye
Tam destek

• Beğen
Tepkiler: Baydırman ve MAERKEK

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Üyeler olarak ne yapmamız lazım ? Kaç tane üye profesyonel bir video çekip, inceleme yapabilir ? Yada üyenin bundan kazancı ne olur ?
Bugün youtube üzerinde aktif olan kanal ve forumlar ayakta duruyor. Burada da birkaç tane Levent Pekcan gibi aktif çalışan olsa forum patlar.
Ana konusu cep telefonu olan bir forumun neden profesyonel bir youtube kanalı yok ? Böyle bir zamanda olmaması en büyük eksiklik.
Biz yapmamız gerekeni yapıyoruz ama bizim gibi 50 tane daha aktif üye lazim

• Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir ve Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
    Konu Sahibi
Symbian devrinde forum alev-alevdi. Forumda çok fazla modlayıcı, çevirici, yardımcı arkadaşlar vardı.

Şu an bile forumda sık-sık faydalı konular açılıyor. Ama eskiden olduğu gibi tek kaynak burası değil. Açıyorsun YouTube-u aratıyorsun tak 500 tane video. Bunların da %98-i kalitesiz. Ama geri kalan %2 sana aradığın konuda çok yardımcı oluyor. Hem yazı okumak filan da gerekmiyor (artık insanlar okumaya ekstra efor sarfetmek te istemiyor nedense).

Teknoloji konularında din-siyaset konuşulup kavga edilen forumlar var... "Fikir özgürlüğü" adı altında saçma-sapan konular açılan, hiç kimsenin fikrine saygı duyulmayan forumlar var... MaxiCep aile ortamı gibi, küfür yok, saygısızlık yok.
Bence hakaret ve küfür olmadan siyaset serbest olmalı.
Mesaj birleştirildi:

3 potansiyel destekçi etiketle bakalım :sirit:
Mesaj birleştirildi:

Biz yapmamız gerekeni yapıyoruz ama bizim gibi 50 tane daha aktif üye lazim
Aslında kalabalık olsun isterim ama bu şekilde de bayağı kaliteli. Azlık kalite getirdi gibi geliyor bana. Çocuk çoluk falan yok. Aynı şekilde kalite kalacaksa kalabalıklaşsın tabii ki. Ben ölmesinden korktuğum için böyle bir harekete kalkıştım. Yoksa gayet mutluyum kaliteden. Korkum bir gün kemik kitlesinin de burayı terk etmesi. Yerimize birilerini bırakmalıyız. Eski üyeler bayrağı bize teslim edip görevlerini yaptılar. Şimdi sıra bizde!

• Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: gonyalı, Silinen Üye 777448, MAERKEK ve 2 diğerleri
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bence hakaret ve küfür olmadan siyaset serbest olmalı.
Mesaj birleştirildi:

3 potansiyel destekçi etiketle bakalım :sirit:
Mesaj birleştirildi:

Aslında kalabalık olsun isterim ama bu şekilde de bayağı kaliteli. Azlık kalite getirdi gibi geliyor bana. Çocuk çoluk falan yok. Aynı şekilde kalite kalacaksa kalabalıklaşsın tabii ki. Ben ölmesinden korktuğum için böyle bir harekete kalkıştım. Yoksa gayet mutluyum kaliteden. Korkum bir gün kemik kitlesinin de burayı terk etmesi. Yerimize birilerini bırakmalıyız. Eski üyeler bayrağı bize teslim edip görevlerini yaptılar. Şimdi sıra bizde!
Hemen öldürdün sende bizi .

• Kahkaha
  • Beğen
Tepkiler: Baydırman, gonyalı ve Nuru TaşDemir
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Ben çocuk sayılırım aslinda

• Beğen
  • Cool
Tepkiler: Baydırman, gonyalı ve MAERKEK
Baydırman

Baydırman

Moderator
    Konu Sahibi
@Genc007 yerini bırakabileceğin bir genç
Benim yerim dolmaz diyerek egomu evereste çıkartmak isterdim ama kimlerin kimlerin yeri doldu. Yeğenim bayrak sende artık. Ben gitsem bile yerine birini bulana kadar buradasın. Bu kutsal görevi sana veriyorum. Sen de gitmeden önce varisine vereceksin bu öğütleri. Anlaştık mı yeğenim? @ömer talat katı

• Üzüldüm
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Benim yerim dolmaz diyerek egomu evereste çıkartmak isterdim ama kimlerin kimlerin yeri doldu. Yeğenim bayrak sende artık. Ben gitsem bile yerine birini bulana kadar buradasın. Bu kutsal görevi sana veriyorum. Sen de gitmeden önce varisine vereceksin bu öğütleri. Anlaştık mı yeğenim? @ömer talat katı
Senin yerin harbiden dolmaz. 3 ay ortalıkta yoktunda mumla aradık seni. Buralar sensiz susuz bir deniz misali. Bulut ol gel yağmurunla sevindir bizi .

• Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: PALA. ve Baydırman
AIS

AIS

Üye
Ben geri döndüğüme göre dirilmiş demek :D

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448, Baydırman ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448 ve Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
    Konu Sahibi
Senin yerin harbiden dolmaz. 3 ay ortalıkta yoktunda mumla aradık seni. Buralar sensiz susuz bir deniz misali. Bulut ol gel yağmurunla sevindir bizi .
Estağfirullah. Kişiler gelip geçicidir.

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve MAERKEK
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Anlaştık emmi

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve Baydırman

shooter9112833

Üye
Ben destekliyorum

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bu ara pek takip edemiyorum. Twitter hesabı alanlar bu mesajı alıntılayıp twitter nickini yazarsa sevinirim. Katılmak isteyen diğer arkadaşlar da hesap alıp aynı şeyi yapsın. Sevgiler saygılar.
Mesaj birleştirildi:

@MAERKEK @sinan yüksel

Son düzenleme:
  • Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Arkadaşlar bu ara pek takip edemiyorum. Twitter hesabı alanlar bu mesajı alıntılayıp twitter nickini yazarsa sevinirim. Katılmak isteyen diğer arkadaşlar da hesap alıp aynı şeyi yapsın. Sevgiler saygılar.
Mesaj birleştirildi:

@MAERKEK @sinan yüksel
maerkekk

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
PALA.

PALA.

Üye
@Genc007 Yahu emmi etiketleyip durma bak şalterlerim atıyor, bende sosyal media şeysinden yok. Benim sadece namım var (h)

• Kahkaha
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448, Baydırman ve MAERKEK
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...