Nokia 500 Orjinal CFW

Sponsorlu Bağlantılar

harun55340

Üye
Mesaj birleştirildi:

Phoenixin biraz daha üstüne gidin, genelde yeni kullananlar bir yada birkaç şeyi eksik yapabiliyor... onun dışınada başka bir önerim malesef yok.

Bu iki konu işini görebilir...
Ya merhaba tekrardan ben telefonumun orjinal yazılımlarını bulamadım rica etsem bulabilirmisiniz bulsam yapacağım : Nokia 500 RM-750 059G725
Bulanlara Çok teşekkür ederim...

Son düzenleme:

PALA.

PALA.

Üye
Mesaj birleştirildi:

Ya merhaba tekrardan ben telefonumun orjinal yazılımlarını bulamadım rica etsem bulabilirmisiniz bulsam yapacağım : Nokia 500 RM-750 059G725
İnan ben de şuan arasam bulamam ama forumda elinde ofw olan arkadaşlar varsa yardımcı olur.
Ben Evols cfw öneriyorum. Hem stabil hem de imza derdi yok, tüm günü geçik sertifika içeren uygulamaları rahat rahat kullanırsın, hack ile felan uğraşmazsın...

• Beğen
Tepkiler: harun55340
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Rapid Sitesine Uyuz Olurdum Fark Ettim ki Kapanmiş Site İyi Olmuş :D

harun55340

Üye
İnan ben de şuan arasam bulamam ama forumda elinde ofw olan arkadaşlar varsa yardımcı olur.
Ben Evols cfw öneriyorum. Hem stabil hem de imza derdi yok, tüm günü geçik sertifika içeren uygulamaları rahat rahat kullanırsın, hack ile felan uğraşmazsın...
teşekkür ederim phoenix telefonumu görmüyor yüklemeye çalıştığımda
Mesaj birleştirildi:

Rapid Sitesine Uyuz Olurdum Fark Ettim ki Kapanmiş Site İyi Olmuş :D
peki orijinal yazılımı nereden bulacağız

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
teşekkür ederim phoenix telefonumu görmüyor yüklemeye çalıştığımda
Mesaj birleştirildi:

peki orijinal yazılımı nereden bulacağız
Tüm Googleyi Talan Ederek Belki Vardır Birinde.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
rica etsem boş bir zamanınızda bulurmusunuz
Benim Bulmam Birşeyi İfade Etmiyor.Telefonunda Yüklü Olan Sürümden Bulup Denemen Gerek.Dediğim Gibi İlla ki Birinde Vardır Aslında Ama Denk Gelmek Gerek.Zamanında Serverlar Kapanırken 701 ve 808 in Dosyalarını Ayırmıştım Bir Kenara İyi kide Ayırmışım

• Cool
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Benim Bulmam Birşeyi İfade Etmiyor.Telefonunda Yüklü Olan Sürümden Bulup Denemen Gerek.Dediğim Gibi İlla ki Birinde Vardır Aslında Ama Denk Gelmek Gerek.Zamanında Serverlar Kapanırken 701 ve 808 in Dosyalarını Ayırmıştım Bir Kenara İyi kide Ayırmışım
Helal olsun, işi ayıkmışın önceden (h)

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Bende N8 e custom rom kurdum ancak sonradan pişman oldum. Orjinal rom dosyalari da hiçbir yerde yok. Bakmadigim internet sitesi kalmadı. Hiçbir yerde yok.

MrClaude

Üye
Mesaj birleştirildi:

Bende N8 e custom rom kurdum ancak sonradan pişman oldum. Orjinal rom dosyalari da hiçbir yerde yok. Bakmadigim internet sitesi kalmadı. Hiçbir yerde yok.

Aşağıdaki linkten indirip phoneixle flaşlayabilirsiniz

Link :

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Verdiğin linkteki N8 için değil. Başka telefonun firmwaresi.
Mesaj birleştirildi:

Tamam buldum da bir sürü dosya var burada. Hepsini mi indirip flaşlıcam?

Son düzenleme:
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Benim şu anda yüklü olan romun dosyası bir tane idi. burada bir sürü dosya var.

OrhanGuzel

OrhanGuzel

Üye
Bakacağım

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Vaz geçtim zaten flashlamaktan zaten kullanmıyorum telefonu böyle kalsın. Orjinal romu kurunca da hacklemek çok zahmetli oluyor.

MrClaude

Üye
Aynen hepsini flaşlarsanız daha iyi olur.
Mesaj birleştirildi:

Verdiğin linkteki N8 için değil. Başka telefonun firmwaresi.
Mesaj birleştirildi:

Tamam buldum da bir sürü dosya var burada. Hepsini mi indirip flaşlıcam?
buradan indirdim ama phoenix hata veriyor

Hepsini flaşlarsanız ve de phoneix te flaşlarken rm-xxx türünü vs dikkat edin birde flashlamadan önce dead phone usb flash kısmını tiki seçtikten sonra optıons bölümünde genelde kırmızı renkli yazar ama siyah ta olabilir mcard.fpsx uzantılı olanı secip delete kaldırdıktan sonra tamam deyin refurbish deyip cihazı takıp flashlayın flash ilk başlarında flash işlemi devam ediyorsa çıkan hatalara bakmayın flash işlemi başarılı yani succes dediyse flash işlemi tamamdır hayırlı olsun

Dediğim gibi cihaz türünü yazdığınız klasörde harfler büyük ve ve flashlayacağınız cihazın türü olmalıdır RM-XXX x yazan yere siz cihazınızn türünü yazıp oluşurduğunuz klasöre flash dosyalarını atıp o klasörü phoneix kurulu oldugu yerde products klasörünün içine atmalısınız.

Son düzenleme:
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Telefonda custom rom kurulu bu işleri biliyorum zaten

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Problem yok.

Üst Alt