Nokia 500 Carla CFW Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

hilmibozkurt

hilmibozkurt

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 500 Carla CFW Yardım
Arkadaşlar Nokia 500 Carla CFW buldum fakat uğraşmama rağmen türkçeleştiremedim. Anlayan arkadaşlar yardım ederse çok sevinirim...

Son düzenleme:

asigsasi

asigsasi

Üye
beklemek zorunda değilsin burada gönüllü paylaşım yapılıyor kimse bundan kâr elde etmiyor ve bu tarz konuları açan arkadaşlar ya bıraktı ya da başka sisteme geçti

hilmibozkurt

hilmibozkurt

Üye
    Konu Sahibi
beklemek zorunda değilsin burada gönüllü paylaşım yapılıyor kimse bundan kâr elde etmiyor ve bu tarz konuları açan arkadaşlar ya bıraktı ya da başka sisteme geçti
Var olan dil ekleme konuları da silinmiş. Yaklaşık 4-5 saattir bununla uğraşıyorum fakat beceremedim. Ondan dolayı biraz sinirlendim kusura bakmayın.

asigsasi

asigsasi

Üye
Var olan dil ekleme konuları da silinmiş. Yaklaşık 4-5 saattir bununla uğraşıyorum fakat beceremedim. Ondan dolayı biraz sinirlendim kusura bakmayın.
biraz daha anlayış içinde olmak da fayda var artık bitmiş bir sistem kullanıyoruz elimde olsa ben destek veririm ancak bende flash ile ilgili hiçbir içerik yok google den de arayabilir siniz :)

hilmibozkurt

hilmibozkurt

Üye
    Konu Sahibi
biraz daha anlayış içinde olmak da fayda var artık bitmiş bir sistem kullanıyoruz elimde olsa ben destek veririm ancak bende flash ile ilgili hiçbir içerik yok google den de arayabilir siniz :)
Aynen dediğin gibi öldü nokia. Bir an önce kurtulmak gerek :) CFW yükleyip kendimizi avutuyoruz :)

hilmibozkurt

hilmibozkurt

Üye
    Konu Sahibi
evols cfw deneyebilirsiniz konu sahibi desteğe devam ediyor
evolsu da kullandım delight belleyi de. fakat hiçbiri fp2 gibi değil. fp2 benzeri bir cfw buldum ama o da türkçe değil :)

Üst Alt