Tablet PC Önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Tablet PC Önerisi
Konuyu nereye açayım bilemedim fakat max 500 tl bütçeyle oyun amaçlı tablet alacağız . Ne önerirsiniz ? Şıklık değil max performans lazım bana :)
Mesaj birleştirildi:

Ya da elimde rootlu etab5 var da ekranı bozuk 300 liraya onun ekranını mı yaptırsam

Son düzenleme:

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Tabletlerin modası geçti. O fiyata iyi performans veren bir tablet belki 2. el bulabilirsin. Ya da üstüne biraz daha para koyarak bilgisayar alman daha iyi olacaktır.

funkankara

funkankara

Üye
500 lira bulmanız biraz zor bu dönemde. Ben yeğenlere 700küsür liraya casper'ın s38 tabletinden almıştım uzaktan eğitim için. Gayet kullanışlı şarjı da uzun gidiyor bi bakmanızda fayda var.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2526643
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Tabletlerin modası geçti. O fiyata iyi performans veren bir tablet belki 2. el bulabilirsin. Ya da üstüne biraz daha para koyarak bilgisayar alman daha iyi olacaktır.
Modasını pek takmıyorum da 10 yıldır en düşükte 20 fpsle oynadığımdan dolayı artık yeni bilgisayar alırsam biraz paraya kıyıp sağlam birşey alacağım bu fiyata istediğim bilgisayar imkansız :D . Sağolun yine de

500 lira bulmanız biraz zor bu dönemde. Ben yeğenlere 700küsür liraya casper'ın s38 tabletinden almıştım uzaktan eğitim için. Gayet kullanışlı şarjı da uzun gidiyor bi bakmanızda fayda var.

Teşekkürler hocam

• Beğen
Tepkiler: funkankara
funkankara

funkankara

Üye
Modasını pek takmıyorum da 10 yıldır en düşükte 20 fpsle oynadığımdan dolayı artık yeni bilgisayar alırsam biraz paraya kıyıp sağlam birşey alacağım bu fiyata istediğim bilgisayar imkansız :D . Sağolun yine de

Teşekkürler hocam
Rica ederim dostum umarım işinizi görür.

Üst Alt