Android tablet önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

asporulti

asporulti

Üye
    Konu Sahibi
Android tablet önerisi
Arkadaşlar merhaba.
3 gün önce kardeşimin tabletini bozdum ve yeni bir tablet alma kararına vardım.
Sizlerden ricam özellikleri bakımında fiyatının uygun olduğunu düşündüğünüz bir tablet varsa benimle paylaşmanızı rica ediyorum.
fiyat olarak birşey belirtmicem fakat çok pahalı olmalı. tablette ders çalışacak ve arada oyun oynayacak. dandik çabuk bozulacak birşey de istemiyorum.
önerileriniz için şimdiden tşkler.

• Beğen
Tepkiler: PinballWizard

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Arkadaşlar merhaba.
Sizlerden ricam özellikleri bakımında fiyatının uygun olduğunu düşündüğünüz bir tablet varsa benimle paylaşmanızı rica ediyorum.
fiyat olarak birşey belirtmicem fakat çok pahalı olmalı. tablette ders çalışacak ve arada oyun oynayacak. dandik çabuk bozulacak birşey de istemiyorum.
Mesaj birleştirildi:

Ömürlük olur ucuz birşey alacaksan hiç tablet alma.

asporulti

asporulti

Üye
    Konu Sahibi
😂😂 hocam bilgisayar demedim tablet desim. Bunu küçük kardeşim kullanacak der yapcak video izlicek bu kadar pahalı bir ürüne gerek yok

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
😂😂 hocam bilgisayar demedim tablet desim. Bunu küçük kardeşim kullanacak der yapcak video izlicek bu kadar pahalı bir ürüne gerek yok
İkinci el alabilir misin?
Mesaj birleştirildi:

İkinci elde tab 4 tavsiye ederim bayağı ucuz yollu bulursun ama pek iyi bir tablet değil bende var. Ekranı güzeldir.

Erkin_Cankut

Erkin_Cankut

Üye
Casper S38 olabilir Alcatel Klavyeli tablet 1T 10inç...

• Beğen
Tepkiler: asporulti
PinballWizard

PinballWizard

Üye
Arkadaşlar merhaba.
kardeşim kullanacak demişsin o zaman başlangıç segmenti bir Casper ürünü olan S38 işini görecektir bence dostum. tam f/p ürünü . bi de kardeşinin biraz horkullanıcağını düşünürsek 1 metreden düşürüp hala kullanmaya devam ettiğim bi tablet önerdim :)

• Beğenmedim
  • Beğen
Tepkiler: DeV/AsA ve asporulti
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
  • Kahkaha
Tepkiler: Silinen Üye 777448 ve gonyalı
zemmer

zemmer

Üye
Yardımcı olurum.

• Beğen
Tepkiler: asporulti
asporulti

asporulti

Üye
    Konu Sahibi
tşkler hallettim. hediye geldi

• Beğen
Tepkiler: zemmer
enversezen

enversezen

Üye
Ekran ve görüntü kalitesi açısından tableti öneriyorum.

• Beğenmedim
Tepkiler: DeV/AsA
belgeadam

belgeadam

Üye
2 bin liraya bu özelliklerde tablet bulduysan alacaksın:

• Ekran Boyutu: 10.1 İnç
  • Azami Frekans: 2.30 GHz.
  • Bellek (RAM): 4 GB.
  • Dahili Depolama: 64 GB.

• Beğenmedim
funkankara

funkankara

Üye
Casper'ın tabletini tavsiye ederim ben de hocam. Kullanan biri olarak ekran genişliği, ram, hız. Bu fiyata istediğin çoğu şeyi bulabilirsin. Kötü özellikleri de var tabii ki ama artıları daha çok bence.

• Beğenmedim
maxiburaq

maxiburaq

Üye

Ekranı geniş fiyatı uygun Casper S30 kullanıyorum ben. Takılma falan olmuyor rami de 4 gb için rahat olur

• Beğenmedim

Fatih BaKeR

Üye
Üstteki yorumlardaki iki casper tablet de çok iyi görünüyor. Acaba ne kadar ekran süresi veriyorlar merak ediyorum.

murmur98

murmur98

Üye
Üstteki yorumlardaki iki casper tablet de çok iyi görünüyor. Acaba ne kadar ekran süresi veriyorlar merak ediyorum.
Hocam ben de Casper VIA S30 tablet kullanıyorum. Ekran sürem 10 saati geçiyor açıkçası. Tavsiye ederim.

• Şaşırdım
  • Beğenmedim
Tepkiler: DeV/AsA ve Fatih BaKeR

Fatih BaKeR

Üye
Hocam ben de Casper VIA S30 tablet kullanıyorum. Ekran sürem 10 saati geçiyor açıkçası. Tavsiye ederim.
Emojideki kadar olmasa da şaşırdım. Mtk işlemciyi o kadar kötülüyorlar ki o kocaman pile rağmen az ekran süresi verir diye korkuyor insan. Isınma sorunu da yoksa ileride kesin bir casper tablet almak istiyorum. Cevap için çok teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
Emojideki kadar olmasa da şaşırdım. Mtk işlemciyi o kadar kötülüyorlar ki o kocaman pile rağmen az ekran süresi verir diye korkuyor insan. Isınma sorunu da yoksa ileride kesin bir casper tablet almak istiyorum. Cevap için çok teşekkürler.
Yeni nesil MTK işlemcileri bilmem ama eski MTK işlemcili cihazlar aşırı kötü çalışıyor hocam. Pil süresi pek iyi değil.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2643147 ve Fatih BaKeR
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
BULMUŞ BULMUŞ

emin2le

emin2le

Üye
'a bakabilirsin. Tabletlerden kamera performansı beklemeni tavsiye etmem. İşlemci ram ve ekran paneli iyi.

• Beğenmedim
  • Beğen
Tepkiler: DeV/AsA ve gonyalı
irfanatalay

irfanatalay

Üye
Ben Casper L30 kullanıyorum. Zaten çoğu arkadaş da onu önermiş. Birkaç kelam da ben edeyim o zaman. Öncelikle 3 aydır kullanıyorum tableti. Şu anda hızı ve şarjı tamamen oturdu gibi 1 günü aşıyor genelde şarjı orta yoğunlukta kullanıyorum. Dokunmatik ekranına su döküldü yine de bozulmadı sağlam yapmışlar açıkçası. Oyunların çoğunu rahatça oynuyorum daha bir problem yaşamadım.

• Beğenmedim
  • Beğen
Tepkiler: DeV/AsA ve gonyalı