Xiaomi Redmi Note 8 - Kullanıcı Kulübü

Sponsorlu Bağlantılar

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
    Konu Sahibi
Telefonda sensör sorunu var ekranında sorun var
Sensör sorununu duymamıştım ama evet ekran paneli eğer tianma ise bozulma ihtimali çok yüksek, aslında bunun da çok büyük nedeni telefonun ısınmasına neden olacak şekilde kullanmak oluyor mesela şarjda iken oyun oynamak yada çok uzun süre grafikleri yüksek oyun oynamak. Telefon almadan önce oyun oynamak eğer ağırlıklı ise oyuncu telefonları mevcut evet fiyatları biraz fazla ama asla yarı yolda bırakmaz. İsteklere göre telefon almak her zaman bütçe dostudur.

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper, muhammettvurucu, arslan3332 ve 1 kişi daha

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Bu sorunlar kronik mi? Biraz daha detay verebilirmisin?
Telefonlan ile görüşme yaparken ekranın kapanmasını sağlayan sensör çok sağda ve eğer hafif ışık alırsa ekran açılıyor yanağınız ile ekranda tuşlama yapıyorsunuz. Bir de benim telefonda ekranında siyahlık
Mesaj birleştirildi:

Sensör sorununu duymamıştım ama evet ekran paneli eğer tianma ise bozulma ihtimali çok yüksek, aslında bunun da çok büyük nedeni telefonun ısınmasına neden olacak şekilde kullanmak oluyor mesela şarjda iken oyun oynamak yada çok uzun süre grafikleri yüksek oyun oynamak. Telefon almadan önce oyun oynamak eğer ağırlıklı ise oyuncu telefonları mevcut evet fiyatları biraz fazla ama asla yarı yolda bırakmaz. İsteklere göre telefon almak her zaman bütçe dostudur.
İşin ilginç tarafı ekran paneli tianma değil

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: arslan3332
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Xiaomi eu beta miui 12 ve Android 10 güncellemesi geldi

• Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş

Üst Alt