Uc Turbo Tarayıcı 1.10.9.900 Türkçe 2022 Yeni

Sponsorlu Bağlantılar

katinka

Üye
Hocam güncelleme gelmeyecek mi halen yüklenmiyor.

Sussqun67

Sussqun67

Üye
"Yeni sürüm türkçe burada"
Mesaj birleştirildi:

UC Browser Turbo- Fast Download, Secure, Ad Block 1.9.4.900.apk

Neler yeni

1. New Tools Kit: Useful tools such as Search by Image, Network Speed Test and WhatsApp Status Downloader make your life easier.
2. Address Bar safety tips: The background color of Address Bar shows the safety level of websites, green is safe, red is malicious and default is normal.
3. Fixes bug that unclosed tabs won't be reopened when opening a link with UC Turbo in another apps.
4. Improved download performance.
5. Several other bug fixes.

Son düzenleme:

katinka

Üye
Yok usta yüklenmiyor sorun nerde hiç anlamadım o kadar uğraştım olmuyor

katinka

Üye
Note 4 bu imzalama nasıl olacak

katinka

Üye
Tmm hocam eline emeğine sağlık ilgin için teşekkür ederim. Yapacak bi şey yok

katinka

Üye
Hocam çok teşekkür ederim oldu bu. Eline emeğine sağlık .Çok sağol

mersimersi33

mersimersi33

Üye
Note 4 için uyumsuzdur note 4 arm-v7a tabanlı uygulamaları destekliyor türkçelestirğim uygulama ise arm64-v8a tabanlı
tabanlı yanlış terim

İşlemci mimarisi
kısacası library kütüpanesi
apk nin classes.dex dosyasından sonra ki ikinci bayni.

yaylalim

Üye
Uygulama yüklenemedi hatası alıyorum. Farklı telefonda da denedim yine aynı hatayı verdi yardımcı olabilir misiniz
Mesaj birleştirildi:

Bunu Arm-v7a ya nasıl uydurabilirim play stordan indirdiğim yükleniyor ama dil ingilizce.

Son düzenleme:
Sussqun67

Sussqun67

Üye
Uygulama yüklenemedi hatası alıyorum. Farklı telefonda da denedim yine aynı hatayı verdi yardımcı olabilir misiniz
Mesaj birleştirildi:

Bunu Arm-v7a ya nasıl uydurabilirim play stordan indirdiğim yükleniyor ama dil ingilizce.
Benim konuda olanı indir

• Beğen
Tepkiler: yaylalim

yaylalim

Üye
Teşekkür ederim bu çalıştı ama yotubeden indirme yapmıyor

yaylalim

Üye
Benim konuda olanı indir

UC Browser Turbo- Fast Download Secure Ad Block 1.9.4.900 (arm-v7a).Türkçe.apk

Hocam ismi şu şekil olanı indirdim youtubede videoyu açtığım zaman indirme işareti görünmüyor başka sitelerde indir işareti var ama yotubede yok acaba yanlış olanı mı indirdim.

Sussqun67

Sussqun67

Üye
Hocam emek vermişsin Allah razı olsun bu da youtubeden indirmiyor. Farklı cihazda da denedim sonuç aynı.. Farklı sitelerden indirince de bildirim çubuğunda indiriliyor yüzdeliği görünmüyor
Hocam ben modsuz sürüm kullanıyorum. Şöyle dene videoyu tam ekran yapınca indir seçeneği çıkıyor ve indiriyor indirme esnasında bildirim çubuğu yok bu sürümde

• Beğen
Tepkiler: yaylalim

Üst Alt