Uygulama Cihazlara GCAM İstek ve Talepleri...

Sponsorlu Bağlantılar

Cihazında ilk tercihin ?

• Gcam

Kullanılan: 2 66.7%
  • Stock Kamera

Kullanılan: 0 0.0%
  • Diğer

Kullanılan: 1 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    3
arslan3332

arslan3332

Üye
    Konu Sahibi
s8 zede calismadi siyah goruntu veriyor
Rootlu değilse camera2api kısıtlanmıştır.Cihazının rootlu olup olmadığını bilmeyenler için uygulamayı yüklerseniz söyleyecektir.

Camera2api desteğinin açık olup olmadığını uygulamayı yükleyerek öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki gibi hangi kameranızda aktif olduğunu ilk başta gösterir.

Camera Facing: BACK
Hardware Support Level:LEVEL_3(Bu bölümde hangi seviyede desteklediği yazar.Seçeneklerden biri mutlaka yeşil onaylı tık olması gerekir.)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK

cimbom04

cimbom04

Üye
dediginiz bolumde full yazan yer yeşil diyer yerler kirmizi

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Derbiden dolayı biraz geç cevap verebildim.Bu arada bütün renkdaşlarımı tebrik ederim.:bira:

Gcam konusuna gelirsek ve olarak bu ikisini deneyebilirmisin.Cihazında ki android versiyonu kaç?
Video moduna geçerken hata veriyor.

arslan3332

arslan3332

Üye
    Konu Sahibi
Video moduna geçerken hata veriyor.

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator

İlki çalıştı lakin , pro modu olmadığı için sevmedim manual cam pro ile devam edeceğim .

• Beğen
Tepkiler: arslan3332
arslan3332

arslan3332

Üye
    Konu Sahibi
Son düzenleme:
cimbom04

cimbom04

Üye
camera facing back
camera ID 0 yaziyor

cimbom04

cimbom04

Üye
hepsini denemedim telefon rootlu deyil daha donra hepsini denerim
Mesaj birleştirildi:

hepsini indirdim yukledim birtanesi calisti oda hdr yi kapali tutunca hicbir sorun yok ama hdr yi acanca pro hata veriyor diyer not8 sahibi arkadas hdr yi kapatıp bi denesin

Son düzenleme:
  • Beğen
arslan3332

arslan3332

Üye
    Konu Sahibi
hepsini denemedim telefon rootlu deyil daha donra hepsini denerim
Mesaj birleştirildi:

hepsini indirdim yukledim birtanesi calisti oda hdr yi kapali tutunca hicbir sorun yok ama hdr yi acanca pro hata veriyor diyer not8 sahibi arkadas hdr yi kapatıp bi denesin
Hangi Gcam sürümü çalıştı alıntı yaparsan onun üzerinden başka Gcam sürümleri bulmaya çalışırım.Samsung tüketicilere exynos dayatmaya devam ederse kendi uygulamalarından başkası stabil çalışmayacak.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Camera2api cihazda aktif mi yukarda verdiğim uygulama ile kontrol etmişmiydin sanki kapalı gibi.
Mesaj birleştirildi:

Camera id ve camera facing bölümlerinde ne yazıyor.
Camera2 api mi o ne yahu ?

arslan3332

arslan3332

Üye
    Konu Sahibi
Camera2 api mi o ne yahu ?
Gcam uygulamasının asıl iş yapan parçası.Firmalar genelde bunu kapatıyorlar Xiaomi son cihazlarında artık bu yazılımı açık yolluyor ve root vs. tüketicisini uğraştırmadan gcam kullanmalarını sağlıyor.

• Beğen
cimbom04

cimbom04

Üye
calisan surum Gcam Exynos v5.1.018.177624777 bu surum calisiyor hdr yi kapatin

arslan3332

arslan3332

Üye
    Konu Sahibi
calisan surum Gcam Exynos v5.1.018.177624777 bu surum calisiyor hdr yi kapatin
denermisin.Stabil çalışmazsa uygulama içerisinde farklı ayarlar deneyebilirsin.

Olmazsa dene hepsi s8 için modlanmış.

• Beğen
Tepkiler: cimbom04
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Gcam uygulamasının asıl iş yapan parçası.Firmalar genelde bunu kapatıyorlar Xiaomi son cihazlarında artık bu yazılımı açık yolluyor ve root vs. tüketicisini uğraştırmadan gcam kullanmalarını sağlıyor.
Cihaz rootsuz . Bu yüzden camera2api kapalı . Root atmayı da düşünmüyorum

• Beğen
esescan

esescan

Üye
  • Beğen
arslan3332

arslan3332

Üye
    Konu Sahibi
Çalışmasına sevindim.
Uygulamayı inceleyip dönüş yaparmısın örneğin gece modu stock kamera ile karşılaştırması,hdr,hdr+ hatasız çalışıyormu veya hataları varmı diye.Yaptığın incelemene göre konu içerisine Samsung Galaxy Note 8 Gcam sabit link eklemesi yapayım.

esescan

esescan

Üye
Çalışmasına sevindim.
Uygulamayı inceleyip dönüş yaparmısın örneğin gece modu stock kamera ile karşılaştırması,hdr,hdr+ hatasız çalışıyormu veya hataları varmı diye.Yaptığın incelemene göre konu içerisine Samsung Galaxy Note 8 Gcam sabit link eklemesi yapayım.
hdr on off sıkıntısız calısıyor. photo sphere modunda sıkıntı yok kamerayı cok oynatmadan cekersenız. lens blur modu sıkıntısız. portre modunda bır hata var cekım yapınca ekran kararıyor sonra oylece kalıyor. ust uste cekım yapmayı denedım sorunsuz calıstı tekrar deneyınce potre modunu. ayrıca portre modu cok harıka. gece modunu da aksam deneyıp yazarım mutlaka. dıger ayarlar kısmını pek kurcalamaya fırsatım olmadı. flas acık kapalı gayet stabil görüntülerde kaliteli
Mesaj birleştirildi:

Gulmeyecekseniz birşey soracağım gece modu nerden aktif ediliyor :)

Son düzenleme:
  • Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: arslan3332 ve MAERKEK

Üst Alt