cepten evdeki pc yi yönetmek

Sponsorlu Bağlantılar

scm

Üye
    Konu Sahibi
cepten evdeki pc yi yönetmek
cepten evdeki pc yi evin sabit telefonu üzerinden veya sabit telefonsuz şekilde açıp,izleyip,kullanıp kapatmak mümkünmü.
mümkünse nasıl vede hangi programla yapılır.

Orhan Bütün

Orhan Bütün

Üye
teamwivir yannış yadımda google yazdınmı bulun sadace pc tel interte bağlı olsun yeter googdan herşeri örebilirsin ör
Sen tatildesin evdeki pc yönete bilirsin :)

msgox

msgox

Üye
Teamviewer ile rahatça yönetebilirsiniz. D_Geçen yıl kullanmıştım ve çok ta kolay kollanumu var.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Açmayı B ilmem Ama Kapatabilirsin yada Kullanabilir Team viewer dan Başla Bir Dünya Program Var

PALA.

PALA.

Üye
Maşallah bu ne hız :hmmm
Adam konuyu açalı daha 3 yılcık olmuş, acele etmeyin bırakın en az bi 10 yıl olsun :)

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
Sabit hat demiş hem :zong:

• Kahkaha
  • Cool
Tepkiler: PALA. ve MAERKEK
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Madem hortladı bari benzer sorunu yaşayan başkaları için;

Chrome Remote Desktop ile telefon üzerinden kontrol ve kumanda edebilirsiniz.

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Bilgisayar açık olmadan kontrol edilemiyor. Bunu kimse yazmamış. Kapalı olan bilgisayarı uzaktan nasıl çalistiracaksiniz.

• Beğen
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Bilgisayar açık olmadan kontrol edilemiyor. Bunu kimse yazmamış. Kapalı olan bilgisayarı uzaktan nasıl çalistiracaksiniz.
Bazı anakartların Ethernet üzerinden uyandırılma protokolleri var.
Onun dışında; Bilgisayara uzaktan erişmek isteyen kişi ya açık bırakacak ya da uzaktan kontrol edemeyecek.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Bazı anakartların Ethernet üzerinden uyandırılma protokolleri var.
Onun dışında; Bilgisayara uzaktan erişmek isteyen kişi ya açık bırakacak ya da uzaktan kontrol edemeyecek.
Bu programların bu yöntemlerle bilgisayarları açacak kadar geliştirilmiş olduğunu dusunmuyorum. Bende kullandım çünkü ve bilgisayar açık değilse programlar kesinlikle calismiyor. Deneyebilirsiniz. 🙂

PALA.

PALA.

Üye
Bilgisayar eski olsada açacak bir sistem yapmak o kadarda zor değil.
Bilgisayarın power butonundan paralel hat çektikten sonra çıkan kabloları; uyduruk eski bir telefonun kulaklık çıkışına bir tane transistör + 5v röle ile bağlayıp açmak isteyince 1sms yada çaldır kapa yapmak suretiyle çalıştırılabilir :hmmm

• Şaşırdım

Üst Alt