Radyo NextRadio ile telefonunuzda inaktif durumda olan FM radyonuzu,aktif ederek kullanabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar

Albeyaz02

Albeyaz02

Üye
    Konu Sahibi
NextRadio ile telefonunuzda inaktif durumda olan FM radyonuzu,aktif ederek kullanabilirsiniz
Ülkemizde bulunan TRT bandrol vergisinden dolayı Android cihaz üreticileri, akıllı telefonların ve tabletlerin FM radyolarını inaktif duruma getirerek satışa çıkarıyorlar. Ancak geçtiğimiz yıl bu yasanın kapsamı genişletilerek internete bağlanan cihazlardan da TRT bandrol vergisi alınmaya başlandı. Buna karşın akıllı telefon üreticileri FM radyoları aktif hale getirmediler.

Günümüzde her ne kadar Spotify, Apple Müzik gibi müzik platformları olsa da FM radyo bazıları için oldukça önemlidir ve cihazlarında mutlaka olmasını isterler. NextRadio uygulaması sayesinde cihazınızda inaktif durumda bulunan FM radyoları aktif ederek kullanabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey uygulamayı yükledikten sonra Ayarlar'a girip arayüz ayarlarından 'Yalnızca İstasyon Arama Mod'u seçmek. Eğer cihazınızda bir FM radyo çipi varsa, ister kulaklıkla ister telefon hoparlörü ile müzik dinlemeye başlayabilirsiniz. Uygulamanın desteklediği cihazların listesine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Uygulamayı Android cihazınıza indirmek için tıklayabilirsiniz.
Alternatif indirme linki :

Ekli dosyalar

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: bveo1990, veliahht, DeV/AsA ve 2 diğerleri

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Teşekkürler, birkaç düzenleme yapılmıştır. iTunes üzerinden uygulama kaldırılmış anlaşılan o yüzden o linki kaldırdım.
İyi forumlar. :)

• Beğen
Tepkiler: Albeyaz02
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Çok etkilendim . Teşekkür ederim.

• Beğen
Albeyaz02

Albeyaz02

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler, birkaç düzenleme yapılmıştır. iTunes üzerinden uygulama kaldırılmış anlaşılan o yüzden o linki kaldırdım.
İyi forumlar. :)
İtunes linkte sorun yok da türkiye de indirilmeye kapalı.İlgi ve alakanızdan ötürü çok teşekkür ediyorum ,Sayın yöneticim.

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Zamzung türkiye de işlemci yüzünden çalışmıyor

SM-G960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MEHMET ÇİFTÇİ

MEHMET ÇİFTÇİ

Üye
Hay ben sizin exynos işlemcinize be. Ne işlemciymiş sırf işlemci yüzünden programı kullanamıyorum Note 8 de.

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Apk Dosyası Eklenti olarak eklenmiştir. :oke:

• Beğen
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Bu tarz özgürlük seçeneklerine bayılıyorum. :good:

• Beğen

askiseven

Üye
arkadaşlar not8 e yükledim program açıldı fakat çalışmıyor şöyle bir yazı çıkıyor ---- nextradio wont work on your device

z.turk30

z.turk30

Üye
Note 8 n9500 modelinde radyo olması çok güzel

vega1977

vega1977

Üye
Bende de hata verdi
Marketten kursak çalışır mi acaba ama markete next radio yazınca da bi sürü aynı isimde uygulama çıkıyor hangisi bu apk bulamadım

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Bende de hata verdi
Marketten kursak çalışır mi acaba ama markete next radio yazınca da bi sürü aynı isimde uygulama çıkıyor hangisi bu apk bulamadım

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Play store adresi ancak indirebilmek için ülke değişikliği yada vpn yapmak gerekiyor.

murattkn3

Üye
Asus zenfone Max pro M1 de çalışmadı.gerçi bu telefonda FM radyo var ben sırf denemek için yükledim ama çalışmadı

ASUS_X00TD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt