Faturasız BimCell Dost 1GB Paketi 15 Türk Lirası

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
BimCell Dost 1GB Paketi 15 Türk Lirası
BimCell Dost 1 GB PaketiCepten internet 1 GBBimCell'lilerle sınırsız konuşmaHer yöne 600 SMS paketi15 Türk LirasıHer yöne 600 dakika görüşme
[TBODY] [/TBODY]
Paketim otomatik olarak yenilenir mi?
Bakiye yeterli olduğu takdirde paketin kullanım süresi dolduğunda (30 gün) otomatik olarak yenilenir. Bakiyenin yetersiz olması durumunda, paketin süresi dolduğu andan itibaren 29 gün içerisinde yükleme yapılmazsa paket otomatik olarak iptal edilir ve tekrar yenileme yapılmaz. Yenileme yapılmazsa konuşmalar 6 saniyesi 1 kuruş olarak, SMS gönderimi 10 Kr/SMS olarak ve cepten internet kullanımı 50 Kr/MB olarak ücretlendirilir.

Paketimdeki dakika ve interneti nasıl kullanırım?
Paket kapsamında sunulan dakikalar ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Ücretsiz dakikalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamaz. 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsar. Paket kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı yurt içinde Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımlar için geçerlidir.

Kalan sorgusunu nasıl yapabilirim?
Dost 1GB Paketi için KALANDOST1GB

Paketimi nasıl iptal edebilirim?
Dost 1GB Paketi için IPTAL DOST 1GB

• Beğen
Tepkiler: PALA., MAERKEK ve TheNightMare.

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Teşekkürler .

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Vay hemen bimcell e geçiyorum

PALA.

PALA.

Üye
Vay hemen bimcell e geçiyorum
Geçiş yaparsanız 2019a kadar telsiz vergisinden muaf tutulursunuz.
25 tl yüklediğinde 1gb internet + 500 sms her yöne hediye.
15 tl paket yaptığında da 1 gb internet + 600 sms + 600 dk + şebeke içi sınırsız konuşma var. Toplamda 2 gb internet oluyor...
Bazıları utandığından bimcell kullanmıyor ama aklı olan hesabına uygun olanı tercih eder.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve TheNightMare.
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Geçiş yaparsanız 2019a kadar telsiz vergisinden muaf tutulursunuz.
25 tl yüklediğinde 1gb internet + 500 sms her yöne hediye.
15 tl paket yaptığında da 1 gb internet + 600 sms + 600 dk + şebeke içi sınırsız konuşma var. Toplamda 2 gb internet oluyor...
Bazıları utandığından bimcell kullanmıyor ama aklı olan hesabına uygun olanı tercih eder.
Katılıyorum hesabıma en uygun olan bu benim için .

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Dost sevindiren düşman çatlatan paket 18 tl ise diğerleri ne kadar zam yapar sen düşün :hmmm bu yine az zam yaptı seviniyorum :)
Korktum şimdi :aman2: . Başka operatöre geçer ucuza devam. Yeni gelen kampanyaları güzel

• Beğen
Tepkiler: PALA.