Kaspersky Free 18.0.0.405

Sponsorlu Bağlantılar

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Kaspersky Free 18.0.0.405
Ücretsiz Antivirüs Programı
Kaspersky Free, premium sürümle aynı düzeyde koruma sağlayan, Türkçe Dil Desteğine sahip ve reklam içermeyen Kaspersky'den ücretsiz bir antivirüs yazılımıdır.
  • Tehlikeli dosyaları, siteleri ve diğer dosyaları engeller
  • Kişisel bilgilerinizi korur
  • Bilgisayarınızı yavaşlatmaz

• TEHLİKELİ DOSYALARI, WEB SİTELERİNİ VE UYGULAMALARI OTOMATİK OLARAK ENGELLER
-Ödüllü güvenliğimiz, tehlikeli indirmeleri otomatik olarak engeller ve sizi kötü amaçlı web siteleri konusunda otomatik olarak uyarır.

• KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİ GÜVENDE TUTMANIZA YARDIMCI OLUR
-Bir e-postayı açarken veya bir web sitesini ziyaret ederken her defasında güvende kalmanıza yardımcı oluyoruz. Tüm e-postalarınız taranır ve paranızı ya da kimliğinizi çalmaya çalışabilecek kimlik avı web siteleri otomatik olarak engellenir.
  • YOĞUN HAYATINIZA AYAK UYDURAN HIZLI BIR KORUMA SUNAR

-Güvenlik çözümleri, sizi işlerinize engel olmadan korumak için tasarlanmıştır. Doğrudan buluttan alınan gerçek zamanlı veriler sayesinde bilgisayarınız en yaygın tehditlere karşı korunur.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut ve PALA.

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Paylaşım için :tşk:

Eskiden avira free kullaanırdım. Tam bir işkence ve reklamdan başka bişey değil.

Kaspersky Free + ücretsiz anti-mallware uygulaması. bilgisayar için bence yeterlidir. Ama daha fazla güvenlik isteyene bişey diyemem.

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.

wrongroad

Üye
Gerçek zamanlı koruma var mı?

• Beğen
PALA.

PALA.

Üye
  • Beğen
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
PALA.

PALA.

Üye
Belleğin %78 olmasına bakmayın, Benim Cihazda Ram 4 GB olduğu için yüksek görünüyor. :) Henüz Yükseltme şansım olmadı :oke:
Antivirüs için demiştim 32 bit tasarım % 50 daha az kaynak kullanır. Arkaplanda çalışan program sayısı fazla görünüyor.
1709 dan sonra bellek kullanımı biraz artması normal 100den fazla işlem çalıştırır...

• Beğen
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Antivirüs için demiştim 32 bit tasarım % 50 daha az kaynak kullanır. Arkaplanda çalışan program sayısı fazla görünüyor.
1709 dan sonra bellek kullanımı biraz artması normal 100den fazla işlem çalıştırır...
Evet, Zaten Günümüz Teknolojisine göre 4 GB Ram Yetersiz, En az 8 GB olmalı.

• Beğen
Tepkiler: PALA.