Kaspersky Security Cloud Free 19.0.0.1088


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Kaspersky Security Cloud gelişmiş özelliklere sahip antivirüs yazılımı üç farklı versiyon ile yayınlandı.

Kaspersky Security Cloud ücretsiz, kişisel ve aile sürümlerini kullanıma sundu. Ücretsiz sürümde sadece tüm cihazlar için antivirüs koruması yer alıyor. Diğer sürümlerde ise gelişmiş güvenlik, VPN ilegüvenli bağlantı, parola yöneticisi, izleme koruması, hesap kontrolü, wifi monitörü, temizleme ve optimize etme gibi özellikler yer alıyor. Aile sürümüne özel olarak ise aile paylaşımı ve çocuk koruma özellikleri bulunuyor.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Sistem Gereksinimleri
Windows tabanlı cihazlar için:

1500 MB free space on the hard drive
Microsoft® Internet Explorer® 10 or higher
Microsoft .NET Framework 4 or higher
Microsoft Windows 101 Home / Pro / Enterprise
Microsoft Windows 8 & 8.1 / Pro / Enterprise / 8.1 update
Microsoft Windows 7 Starter / Home Basic & Premium / Professional / Ultimate – SP1 or higher
Processor: 1 GHz or higher
Memory (RAM): 1 GB (32-bit) or 2 GB (64-bit)

Kaspersky Security Cloud antivirüs yazılımının ücretsiz sürümünü aşağıdaki bağlantıdan indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Download: | 2.4 MB (Freeware, global version)
View: |
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt