\\Her model cihaz için rom atma veya root,cwm işlemini buradan bana sorabilirsiniz//

Sponsorlu Bağlantılar

Konudan yararlandınız mı?

• Evet

Kullanılan: 36 76.6%
  • Elbette

Kullanılan: 9 19.1%
  • Tabiki

Kullanılan: 13 27.7%

• Kullanılan toplam oy
    47

yakupy55

Üye
Samsung j7 j700f 6.0.1 telefondan root nasıl atılır

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

snapdroid

snapdroid

Üye
"Cihazınızda Android 4.4.4 KitKat yüklüyse lütfen buradaki işlemleri yapmayın."

Konunun içinde de yazıyor
Üst sürümde iseniz rom atarken hata alırsınız ?

Bi üst sürümün içinde bi alt sürümün kurulmasını engelleyen kodlar mevcut
4.3 un üstündeki bir sürümden 4.3 e dönmek mümkün değil
Bende s5 mini var. Bunu twrp ile f.resetliyince eski sürüme donemezmiyim odin ile? 6.01>4.4.4 e.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Bende s5 mini var. Bunu twrp ile f.resetliyince eski sürüme donemezmiyim odin ile? 6.01>4.4.4 e.
Malesef hayır

Odin üzerinden bir üst sürüme çıktıktan sonra bi daha "Odin" üzerinden sürüm düşürme yapılamıyor (twrp ile zip olarak modifiye edilmiş stock 4.4.4 rom kurabilirsiniz)

Eğer hiç odin ile sürüm yükseltme yapılmadıysa (CWM veya TWRP üzerinden üst sürüm kurulduysa; odin üzerinden sürüm düşürebilirsiniz)

Örnek vermek gerekise:

Zamanında note 2 için test aşamasında olan 4.3 romunun modifiye edilmiş halini CWM üzerinden kurdum. Aradan zaman geçti.
Bazi problemlerden dolayı 4.1.2 ye odin üzerinden dönebilmiştim.

• Beğen
Tepkiler: snapdroid
snapdroid

snapdroid

Üye
Malesef hayır

Odin üzerinden bir üst sürüme çıktıktan sonra bi daha "Odin" üzerinden sürüm düşürme yapılamıyor (twrp ile zip olarak modifiye edilmiş stock 4.4.4 rom kurabilirsiniz)

Eğer hiç odin ile sürüm yükseltme yapılmadıysa (CWM veya TWRP üzerinden üst sürüm kurulduysa; odin üzerinden sürüm düşürebilirsiniz)

Örnek vermek gerekise:

Zamanında note 2 için test aşamasında olan 4.3 romunun modifiye edilmiş halini CWM üzerinden kurdum aradan zaman geçti
Bazi problemlerden dolayı 4.1.2 ye odin üzerinden dönebilmiştim.
Peki ota üzerinden güncellediysem düşebilirmiyim?
Eğer buda olmazsa odinden deodexed stok 4.4.4 kurabilirmiyim?

ömerbjk 95

Üye
samsung s3 mini 8900n format sırasında birkaç kez hata verdi şimdi hiç açılmıyor açma kapama tuşuna basınca hareket yok yani şimdiden teşekkürler

snapdroid

snapdroid

Üye
samsung s3 mini 8900n format sırasında birkaç kez hata verdi şimdi hiç açılmıyor açma kapama tuşuna basınca hareket yok yani şimdiden teşekkürler
İnternetten tuğla olmuş cihazı download modunda açmak için usb kısa devre şeması bulun. Şemasını yaptığınız zinzorozang cihazı download modda açabilir. Normalde s3 s4 s5 de bu kısa devre aleti brick cihazı download modda açar fakat otg desteklemediği için s3 minide işe yaramayabilir

• Beğen
Tepkiler: ömerbjk 95

ömerbjk 95

Üye
çok teşekkür ederim sağolun

orxan_92

orxan_92

Üye
Alcatel POP 4s icin rom ve root nasil atilir? internetde biraz aradım ama bulamadım..bilgisi olan varsa yardımcı ola bilir mi?? teşekkurler

yaren_70

Üye
Not 3 9005 rot nasıl atabilirim ve proğram linklerini verirsen sevinirim

sessiz16

Üye
Lenova k6 için root varmı..

yaren_70

Üye
Not 3 9005 e nasıl rot atabilirim?

egrvalfi

Üye
Sony xperia xz cihazını rootlayabilirmiyiz

yaren_70

Üye
Kardeşim konu açıyorsun ondan sonra sorulara cevap vermiyorsun. Mademki cevap vermiyeceksen neden bu konuyu açtın?

Silinen Üye 2613395

Silinen Üye 2613395

Kapalı Hesap
casper via m1 ?

Silinen Üye 2613395

Silinen Üye 2613395

Kapalı Hesap
konu güncel mi?

orhan6166

Üye
bnde bnde casper t10b tablet var 442 yuklu.
bu tablete lolipop yuklemek istiyorum.
yuklemek mumkun mu mumkun ise nasil yaparim

hacıhacı

Üye
pranha ıq dreams icin cwm ve root var mı

eozguc

eozguc

Üye
Hometech HT 8C Gsm Özelliği Olan Rom Nasıl Bulabilirim

HT8C 7.0 Root Yazılım 16.12.2017 yazılımını yüklerken hata alıyordum pmt changed for the rom it must be downloaded hatası alıyordum Download yazan kısmı Format all+Download veya firmware upgrade yapınca düzeldi HT8C 7.0 Root Yazılım 16.12.2017 yazılımı yüklendi. eskiden tableti telefondan aradığım zaman hiç arayamıyordum şimdi bu yazılımı yükleyince tablet telefondan aranıyor ama tablette hiç bir şey olmuyor

Son düzenleme:

Misafir - 707603

Polypad i9 veya i7 rom acill

safak.sengull

safak.sengull

Üye
Telefonum Huawei p9 lite bilgisayarsız nasıl root atabilirim yardımcı olur musunuz ?

Üst Alt