Haber 5G ilk kullanılacak ülkeler arasında Türkiye

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
4G dediler. Speed test yaptık 3 hatta da ortalama 20-30 mbps çıktı. 5G de 50 mbps olsun. Sonra youtube girince otomatik ayarlamış olanlar 3 gunde eritir kotayı o olur. Dediğiniz gibi bana 20 mbps sınırsız ver. Hıza gerek yok.

Sabit internette de AKN kalktı dediler. Her seyde bir üçkağıtçılık var. 24 mbps var bende AKN dolunca 8 mbpsye düşüyor. Hani nerde kalktı.

Bu ülkede upload da ayrı bir rezalet. 3 mbps nedir arkadaş. Bugün 20 dk lik bir video çeksen fu ll hd. 2-3 gb oluyor. Sonra bekle ki saatlerce yüklensin.

Bizde internet için hat mesaj konusma vs satılıyor. Artık asıl internet lazım. Baska ülkelerde internetin hediye olarak verdiğini falan duymuştum.

Çağa ayak uyduramıyorlar. Herkeste akıllı telefonlar var. Herkesin de interneti var. Biz bunlara iyi geçiririz zihniyeti yerine buna ihtiyaç olarak bakmaları gerek.
Bütün ev internet saglayıcılarında 2019 da internet akk kalkıyor bu arada ben 8 Mbps de razıyım sınırsız olsun cepte bu arada toplasan 200 dk konuşmuyorum aylık buna ragmen cok para ödüyoruz

Sony Xperia XZ Premium cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

phasan

phasan

Üye
Bizdeki ana sorun ülkeye giren netin veri aglarindan tekelci anlayışla tek kurum tarafından getiriliyor olması ve yetersizliği şimdi birde üstüne kurumun batmış olması eklendi şu sıralar arap hükümeti icra yolu ile varlık satışı derdinde bizimkiler sözde kurtaracak da para bulursa ki oda hayal ve 4g 5g ağlarına daha hızlı net vermek mi onunda en sonunda dayandığı yer aynı batmış kurum :O

Devletten para koparırım diye susan bankalar bakalım kaç ay daha susacak susturulabilecek :O

Özel şirketlere kendi veri bağlantılarını yapabilme ve tam bağımsız hat yapılanması izni verilmeli 'biri' internet için bunu vaadettiler kuruldu yan cizdiler satıldı durum bu :O
Suan türk Telekom dışında en iyi hizmet veren bence türkcell süperonline ama oda cok az yerde olunca iste yine hersey türk Telekom oluyor gsm şirketi gibi olsa guzel olur malum rekabet lazım

MaxipmaN

Üye
daha 3g çekmiyor :ehe

phasan

phasan

Üye
daha 3g çekmiyor :ehe
3g ile uğraşmadan 5g geçerler :) oda malum nekadar cekerse ha 4.5g den ne gördük ki 5g den hayır gelsin

phasan

phasan

Üye
Benim bulundugum yerde bu saatte güzel hız türk telekom

MaxipmaN

Üye
3g ile uğraşmadan 5g geçerler :) oda malum nekadar cekerse ha 4.5g den ne gördük ki 5g den hayır gelsin

%99'u kapsama alanında :zong:

bilisimler

bilisimler

Üye

Genelde şehir merkezlerinde pek sıkıntı olmuyor

bilisimler

bilisimler

Üye
Ben ankarada kalıyorum 3 gsm şirket denedim cok ıyı degil

müşteri hizmetlerini aramak fayda eder sanırım etmesede girişimde bulunurlar gibi geliyor

phasan

phasan

Üye
müşteri hizmetlerini aramak fayda eder sanırım etmesede girişimde bulunurlar gibi geliyor
Ben türk Telekom kullanıyorum ama cok arayan yoksa fayda olmuyor birde iş yerim onemli yerde

Üst Alt