Galaxy Ace s5830i ROM yardım

Sponsorlu Bağlantılar

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
ROM yardım
Rom yüklemek istiyorum xda'da kitkat romlara baktım cmx11 NitroX Edition falan var nasıl kuracağım veya nelere dikkat edeceğim konusunda yardımcı olmak isteyen var mı?

• Beğen
Tepkiler: Darqos

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
Hocam bu yazı çok genel kalmış ordaki herşeyi biliyorum aldığım bir hata var aslında ROM kurulumu esnasında ona çözüm getiremedim açıkçası.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
@Buğra bilgi sahibi bu konularda.

Buğra

Buğra

Admin
Hocam bu yazı çok genel kalmış ordaki herşeyi biliyorum aldığım bir hata var aslında ROM kurulumu esnasında ona çözüm getiremedim açıkçası.
Yanlış modele ait rom dosyasını indirmiş olabilirsiniz. Kullandığınız cihaz için 1-2 farklı model var o yüzden hep farklı modelin romunu yüklemye çalışıyor kullanıcılar genelde. Bu sebeple sorun çıkıyor. Yada kullandığınız cwm yada twrp son sürüm güncel olmuyor yada o rom ile uyumlu recovery olmuyor.

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
Yanlış modele ait rom dosyasını indirmiş olabilirsiniz. Kullandığınız cihaz için 1-2 farklı model var o yüzden hep farklı modelin romunu yüklemye çalışıyor kullanıcılar genelde. Bu sebeple sorun çıkıyor. Yada kullandığınız cwm yada twrp son sürüm güncel olmuyor yada o rom ile uyumlu recovery olmuyor.

ROM'un paylaşımın altında verileni kullanmıştım

Edit: Şuan Brick oldu her zamanki kullandığım kernel işe yaramadı farklı yollar deniyorum

Son düzenleme:

Üst Alt