Ultrabook alıyorum tavsiyeler?

Sponsorlu Bağlantılar

byAndroid

byAndroid

Üye
    Konu Sahibi
Ultrabook alıyorum tavsiyeler?
F/p ürün bakıyorum arkadaşlar, şuan kafamda ezbook 3 pro modeli var. Tekliflere açığım. Ben cihazı çok beğendim konusunda uzman kişilerin yorumlarını bekliyorum

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Uzun süredir Samsung ultrabook modeli kullanıyorum, oldukça memnunum servis ağı bile gayet iyi ve hızlı işliyor.

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
'Samsung' PC Konusanda Başarısız bir marka olduğu için, kesinlikle önermiyorum. :oke:

• Beğen
Tepkiler: Dogus Pertez
PALA.

PALA.

Üye
Bu özelliklerle f/p çok iyi Türkiyede satsalar 2-3 katı fiyat isterler. Bu cihazların amacı genelde hafifliği ve şarjının uzun gitmesi. Hometechin sattığı cihazlardan millet yaka silkeliyor. Dark evo n1400 incelediniz mi? Onunda ram 2 gb 64 bit sistem için sınır değerde, 32gb emmc kullanmışlar.

byAndroid

byAndroid

Üye
    Konu Sahibi
Kafaya koydum para elime geçince almayı düşünüyorum. Türkiye de modeller fazlasıyla pahalı. Cihazın ilgi çekici tarafı kasanın alüminyum ve 1.4 kilo olması üstelik çok ince, iş - öğrenci için çok uygun.

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Kafaya koydum para elime geçince almayı düşünüyorum. Türkiye de modeller fazlasıyla pahalı. Cihazın ilgi çekici tarafı kasanın alüminyum ve 1.4 kilo olması üstelik çok ince, iş - öğrenci için çok uygun.
Alışveriş sürecini ve cihaz incelemesini içeren bir konu paylaşırsanız faydalı olur.
Şimdiden hayırlı olsun...

bmw_m6

bmw_m6

Üye
Intel Apollo ,Daha once kullanmadim fakat intel atomun grafik olarak gelistirilmis surumune benziyor ,intel atom olan 3 farkli model kullandim
asus transformer book t100
Onda 919 air
Microsoft surfaca 3
İnanin adami verem ediyor, enbasit uygulama hatta bazen internete gezmek bile iskence, ultra book alacaginiza, butce kisitli ve tasimasi kolay birseyse iyibir tablet yok butce sorunum yok derseniz intelin daha saglam serisi bir cihaz almanizi tavsiye ederim bir hevesle alip paranizi cope atmayin , üsteliktelik baktiginiz urun cinmali urun asus ve microsoft ürünü busekilde ise cin mali urunu varin siz düşünün.

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
byAndroid

byAndroid

Üye
    Konu Sahibi
Intel Apollo ,Daha once kullanmadim fakat intel atomun grafik olarak gelistirilmis surumune benziyor ,intel atom olan 3 farkli model kullandim
asus transformer book t100
Onda 919 air
Microsoft surfaca 3
İnanin adami verem ediyor, enbasit uygulama hatta bazen internete gezmek bile iskence, ultra book alacaginiza, butce kisitli ve tasimasi kolay birseyse iyibir tablet yok butce sorunum yok derseniz intelin daha saglam serisi bir cihaz almanizi tavsiye ederim bir hevesle alip paranizi cope atmayin , üsteliktelik baktiginiz urun cinmali urun asus ve microsoft ürünü busekilde ise cin mali urunu varin siz düşünün.
Saydığınız ürünlerin özellikleri benim cihaza göre düşük, surface 3 belki iş yapar. 4k video açabiliyor bu işlemci. hatta chuwi 12.3 diye bir model var onun ekranı 2.5K çözünürlükte ve onda bile rahat çalışan bir işlemci. Amacım asla oyun oynamak değil. Bilmiyorum o kadar inceleme izledim pişman olan yok. Hali hazırda telefonum bir cin markası xiaomi (çok memnunum). Bence Çin mallarını o kadar da kötü olarak göstermeyelim. 240 dolara bundan iyi cihaz varsa başka cihazlara da bakabilirim. M2 ssd takılabilir, 2 tane 3.0 portu var. 1.4 kilo alüminyum kasa. Zaten alırsam incelemesini yaparım. Kötü yanı toucpadi çok başarılı değil. Yorumlar o yönde. 6 GB ram ile chrome da da gezinemiyorsa atalım gitsin çöpe :D
Bu arada asusu hiç başarılı bulmuyorum :D

bmw_m6

bmw_m6

Üye
Saydığınız ürünlerin özellikleri benim cihaza göre düşük, surface 3 belki iş yapar. 4k video açabiliyor bu işlemci. hatta chuwi 12.3 diye bir model var onun ekranı 2.5K çözünürlükte ve onda bile rahat çalışan bir işlemci. Amacım asla oyun oynamak değil. Bilmiyorum o kadar inceleme izledim pişman olan yok. Hali hazırda telefonum bir cin markası xiaomi (çok memnunum). Bence Çin mallarını o kadar da kötü olarak göstermeyelim. 240 dolara bundan iyi cihaz varsa başka cihazlara da bakabilirim. M2 ssd takılabilir, 2 tane 3.0 portu var. 1.4 kilo alüminyum kasa. Zaten alırsam incelemesini yaparım. Kötü yanı toucpadi çok başarılı değil. Yorumlar o yönde. 6 GB ram ile chrome da da gezinemiyorsa atalım gitsin çöpe :D
Bu arada asusu hiç başarılı bulmuyorum :D
Cin mallarini kotu olarak gostermek icin yazmadim ,bende daha önce cin mali telefonlar alip kullandim , kimi iyi kimi sorunluydu o ayri konu . Demek istedigim Microsoft gibi yazilimi kendi yapan firmada bile sorun oluyorsa cin firmalarinda ne olur onu düşünün demek istedim, herşey ram mikarari ve ekran kalitesi ile bitmiyor ,benimki sadece oneri para sizin nasil isterseniz oyle kullanirsiniz,

byAndroid

byAndroid

Üye
    Konu Sahibi
Cin mallarini kotu olarak gostermek icin yazmadim ,bende daha önce cin mali telefonlar alip kullandim , kimi iyi kimi sorunluydu o ayri konu . Demek istedigim Microsoft gibi yazilimi kendi yapan firmada bile sorun oluyorsa cin firmalarinda ne olur onu düşünün demek istedim, herşey ram mikarari ve ekran kalitesi ile bitmiyor ,benimki sadece oneri para sizin nasil isterseniz oyle kullanirsiniz,
Anlıyorum hocam, cihazların içinde Windows kurulu zaten yazılımdan yöne sıkıntı olursa bu Windows lu bütün cihazlarda olur. Şöyle de bişey var jumper yazısını silelim yerine asus yazalım fiyatı 400 dolara çıkar bu aletin. Markalaşmıș cihazlar otomatikman belirli bir fiyattan başlıyor.

bilisimler

bilisimler

Üye
Biliyorum asus istemiyorsunuz bende bu ürüne hayran kaldım incelik şık tasarım muazzam kendi pc den soğudum.
Asus Zenbook 3 UX390UA
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
byAndroid

byAndroid

Üye
    Konu Sahibi
Hoc
Biliyorum asus istemiyorsunuz bende bu ürüne hayran kaldım incelik şık tasarım muazzam kendi pc den soğudum.
Asus Zenbook 3 UX390UA
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Ama fiyatı da iyiymiş 5000 lira maşallah :D yarı fiyatına xiaomi air son model alırım. Şaka bi yana yukarı da alacağım model kasa olarak buna çok benziyor 500 gram daha ağır 3 mm daha kalın :D

• Beğen
Tepkiler: bilisimler
bilisimler

bilisimler

Üye
Hoc

Ama fiyatı da iyiymiş 5000 lira maşallah :D yarı fiyatına xiaomi air son model alırım. Şaka bi yana yukarı da alacağım model kasa olarak buna çok benziyor 500 gram daha ağır 3 mm daha kalın :D
:D Evet fiyat uçuk ama değer. Cihaza aşık oldum resmen ben bu cihaza bu parayı kıyarım abi acımam

byAndroid

byAndroid

Üye
    Konu Sahibi
Ben kıyamam şahsen. Yarısını xiaomi air için yarısına da masaüstü dizerim :D

• Beğen
Tepkiler: bilisimler

Üst Alt