ApkModifier v3.3.2 Türkçe (Yeni Nesil Apk Editörünüz Hadi Hayırlı Olsun)

Sponsorlu Bağlantılar

ASİ DADAŞ

ASİ DADAŞ

Üye

ASİ DADAŞ

ASİ DADAŞ

Üye

[/URL]

han_yasha

han_yasha

Üye
Teşekkürler

kotku

kotku

Üye
Güncellemede ne yenilikler yapılmış nasıl öğrenebilirim?

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ASİ DADAŞ

ASİ DADAŞ

Üye

ASİ DADAŞ

ASİ DADAŞ

Üye

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
ASİ DADAŞ

ASİ DADAŞ

Üye
Kod:
V2.9.2
1. Fixed some CRC errors when signing apk signatures

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut ve Tek Bilgin
Tek Bilgin

Tek Bilgin

Üye
Kod:
V2.9.2
1. Fixed some CRC errors when signing apk signatures

Düzgün bir şekilde editleme yapıyormu bu uygulama?

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Son sürüm, ilk mesaja eklenti olarak eklendi, konu güncellendi.

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Yeni sürüm eklendi.

tommm2434

tommm2434

Üye
Emeğin için teşekkürler kardeş. Tek sıkıntı uygulamadaki bazı cümleleri bulamıyorum geri kalan bütün özellikleri çok iyi özellikle sözlük modu.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Emeğin için teşekkürler kardeş. Tek sıkıntı uygulamadaki bazı cümleleri bulamıyorum geri kalan bütün özellikleri çok iyi özellikle sözlük modu.

Rica ederim.
Son sürümü ekledim. Onu indirip deneyebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: tommm2434
goldmobile

goldmobile

Üye
Arkadaşlar, bu uygulama çıktığı günden şimdiye kadar geliştirici tarafından hemen hemen iki yada üç günde bir güncellenmektedir. Ve ve en son 3 gün önce Uygulamayı geliştiren(yazan) geliştiriciye gönderdiğim mail olumlu cevap verdiğinden Türkçe dil desteği eklendi, Sözlük desteği eklendi, İşin güzel yanı sözlüğü kullanmak için internete ihtiyacınız yok. Root gerektirmiyor. Uygulama şu anda yavaş yavaş kullanılabilir hale gelmiştir. Zira ApkEditor v1.90 uygulamasını bilen bilir. Buda ona benziyor. Tek farkı artık sadece kitkat'da değil, emin olmamakla birlikte tüm telefonlarda çalıştığını tahmin ediyorum. Uygulamayı buyrun siz kurcalayın. Söz veremem ama, fırsatı ilk bulduğumda videolu anlatımı sizinle paylaşmak isterim doğrusu. (Benden önce paylaşacak birisi olursa ona da hayır demem yani. :ehe )

Genel Özellikleri:
  • Dosya yöneticisi işlevleri( kes, kopyala, yapıştır, yeniden adlandır, sil, vb..)​
  • Zip dosya yöneticisi,​
  • apk imzalama,​
  • so kütüphane dosyası sembol adı editörü​
  • Res kaynak dosyası karıştırma​
  • Dex dosyasını Compile etme(toplama) ve decompile etme( ayrıştırma)​
  • Apk dosyaların küçük resimlerini görüntüleme,​
  • arsc, dex, xml String düzenleme desteği.​
  • Türkçe dil desteği. (Uygulama sürekli güncellendiği için bazen az buçuk yerlerde ingilizce yerler görebilirsiniz. Bu bir hata değil, yetiştirdiğim kadarıyla geliştiriciye güncel bilgiyi gönderiyorum.Bab-ı Umut)​
  • Ve geliştirilmeye devam ediliyor. (Yeni bir uygulama olduğunu unutmayın)​

WHAT’S NEW

V3.3.2
1. Hata düzeltmeleri

Ayrıca uygulama ile oluşturduğunuz sözlük dosyasının yeri şurasıdır: Cihaz bellegi/Android/data/zhao.apkmodifier/dict/oluşturduğunuz sözlüğün ismi.db
şeklindededir.

Bu sözlüğü bilgisayara atıp, zenginleştirebilir, ekleme, silme veya değiştirme yapabilirsiniz.
Nasıl mı? uygulaması ile yapabilirsiniz. Bu Veritabanı düzenleme yazılımının 32 veya 64 olanını artık bilgisayarınız hangi işletim sistemi ise uygun olanı indirebilirsiniz.

Ve Uygulamanın Kullanımı: Paylaşan: AKDELİKAN (Paylaşımı için kendisine Teşekkür ediyoruz.)
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Teşekkürler paylaşım için hocam resources.arsc dosyasını çevirdikden sonra sonda böyle hata veriyor

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler paylaşım için hocam resources.arsc dosyasını çevirdikden sonra sonda böyle hata veriyor

apk dosyasını telefon hafızasına atıp öyle çeviriyi yapın. Telefonunuzda hafıza kartı varsa eğer hafıza kartına erişim sorunu gibi geldi bana.

-----------

Ek Açıklama: telefon hafızasına kopyaladığın halde, hala hata almaya devam edersen, MT Manager 2 kullanmanı tavsiye ederim. Bana göre en kullanışlı olanıdır.

Son düzenleme:
Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Bir apk var Android 4.4.2 de çalışıyor 7.1.2 ye uyarlayabilirmisiniz x4 video Player diye

Üst Alt