CS GO kaldırmayan pc

Sponsorlu Bağlantılar

Trabz10lee

Trabz10lee

Üye
    Konu Sahibi
CS GO kaldırmayan pc
Selam yaklaşık 10 yıllık bi pc var evde. CS go satın alıp yükledim en düşük ayarlarda bile kasıyor ve oyun girişinde de siyah ekranda baya bi bekletiyor sonra açıyor oyunu. İnternette yazan çözümlere bakıp denedim ama bi faydası olmadı. Son olarak da buraya konu açayım dedim belki yararlı birşeyler yazılır. Bi çare bulabilirmisiniz acaba? Sistem özellikleri baya kötü biliyorum

Sistem Özellikleri
Win7
2 Gb Ram
Radeon x1600 ekran kartı
32 Bit
İşlemci: Intel(R) Core(TM) 2 CPU 6200 @ 1.86 GHz 1.87 GHz

• Beğen
Tepkiler: Tufkan

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Selam yaklaşık 10 yıllık bi pc var evde. CS go satın alıp yükledim en düşük ayarlarda bile kasıyor ve oyun girişinde de siyah ekranda baya bi bekletiyor sonra açıyor oyunu. İnternette yazan çözümlere bakıp denedim ama bi faydası olmadı. Son olarak da buraya konu açayım dedim belki yararlı birşeyler yazılır. Bi çare bulabilirmisiniz acaba? Sistem özellikleri baya kötü biliyorum

Sistem Özellikleri
Win7
2 Gb Ram
Radeon x1600 ekran kartı
32 Bit
İşlemci: Intel(R) Core(TM) 2 CPU 6200 @ 1.86 GHz 1.87 GHz
Merhaba
Öncelikle İşlemcin epey kötü Ekran Kartı da. Direcx'i kurulu değil mi?
Sana bir link vereceğim ve o site, sistemini analiz edip neyin yeterli, neyin yetersiz olduğunu sana söylüyor.
Orada Can You Run It yazıyor onu tıklayıp ufak bir eklenti sistemini analiz edecek ve sonrasında altta Minimum/Recommended (Minimum/Tavsiye edilen) kısmı göreceksin, orada Kırmızı olumsuz/yetersiz,
Yeşil olumlu/yeterli demektir.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Trabz10lee ve Tufkan
Trabz10lee

Trabz10lee

Üye
    Konu Sahibi
Tesekkurler siteye girip testi yaptım minimum gereksinimlerde sadece CPU da sıkıntı var gerisinde sıkıntı yok gözüküyor

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
lazye

lazye

Üye
çok da tınlamayın i5 4210u işlemci 8 gb ram 840m var gta 5 cpu ve ekran kartı desteği az gözüküyor ben 30 fpsten aşağı düşmüyorum yer yer 40 fps aldığım yerlerde var ayarlar 768p Textuare Quality de dahil yüksekte neyin kafası anlamadım site en güvenilir site ama bence oynamadan böyle bakılarak test edilmez .

• Beğen
Tepkiler: Trabz10lee
Trabz10lee

Trabz10lee

Üye
    Konu Sahibi
çok da tınlamayın i5 4210u işlemci 8 gb ram 840m var gta 5 cpu ve ekran kartı desteği az gözüküyor ben 30 fpsten aşağı düşmüyorum yer yer 40 fps aldığım yerlerde var ayarlar 768p Textuare Quality de dahil yüksekte neyin kafası anlamadım site en güvenilir site ama bence oynamadan böyle bakılarak test edilmez .
Zaten önce oyunu denedim en düşük ayarlarda bile kasıyor oynanmıyor bi çaresi falan bulunamaz mı sizce programlar falan yada sistem ayarlarında bi değişiklik falan

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Tesekkurler siteye girip testi yaptım minimum gereksinimlerde sadece CPU da sıkıntı var gerisinde sıkıntı yok gözüküyor
Söylediğim gibi şuan tek sıkıntı cpu/işlemci'dir ve değiştirme durumunuz varsa 2. elde olur (LetGo'dan bulunduğun bölgede işlemci diye arama yaparsan çok uyguna ikinci el bulabilirsiniz)
Overclock yapılır ama bu işlemci için pek önermiyorum.
Söylediğim gibi yaparsanız sorununuz çözülür :ok2:

• Beğen
Tepkiler: Trabz10lee ve Tufkan
Trabz10lee

Trabz10lee

Üye
    Konu Sahibi
Söylediğim gibi şuan tek sıkıntı cpu/işlemci'dir ve değiştirme durumunuz varsa 2. elde olur (LetGo'dan bulunduğun bölgede işlemci diye arama yaparsan çok uyguna ikinci el bulursiniz)
Overclock yapılır ama bu işlemci için pek önermiyorum.
Söylediğim gibi yaparsanız uyguna bulursunuz :ok2:
Tamam teşekkür ederim bakarım dediğiniz gibi

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Bu konudan bana neden bildirim geliyor?

• Beğen
Tepkiler: Baydırman

MaxipmaN

Üye
Bu tip oyunlar islemciye yüklenir ve bu sistem cs 1.6 deatchmach yani haritası detaylı 1.6 serverlarda bile fps kaybeder.
Anakart destekliyorsa q6600 ve r7 240 ikilisinin aşağısı pek kesmez bence