Samsung Galaxy Note 3 Kullanıcı Kulübü

Sponsorlu Bağlantılar

Sarangni

Sarangni

Üye
@Sarangni romu yarın akşam yeniden kurcam.bu arada note 4 güle güle kullan @Mehmet .s7 edge romumda da note 7 uçuş yasağı bildirimini almıştım.neyse note 7 port rom v3.1 de bile ekran görüntüsü halâ alınamıyor..
Note 7 Port, kamera iyileştirmesi ve batarya iyileştirmesi almış. O konuda çok iyi olmuş. Ram kullanımı hala çok fazla, ekran görüntüsü güvenlik ilkesi nedeni ile alınmıyor diyor. XDA başlığa bakmak gerek vardır bir çözümü.

Note 3 N9005 LTE cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

helppo

helppo

Üye
Note 7 Port, kamera iyileştirmesi ve batarya iyileştirmesi almış. O konuda çok iyi olmuş. Ram kullanımı hala çok fazla, ekran görüntüsü güvenlik ilkesi nedeni ile alınmıyor diyor. XDA başlığa bakmak gerek vardır bir çözümü.

Arymod v9 linki bulamadım şu an hangisi stabilize phoneis yoksa arymod
Phoneis rom da görüntülü konuşma yapmıyor durduruldu hatası verdi 6 2 v2 de

murat3702

murat3702

Üye
Arymod v9 linki bulamadım şu an hangisi stabilize phoneis yoksa arymod
Phoneis rom da görüntülü konuşma yapmıyor durduruldu hatası verdi 6 2 v2 de

Arya v9

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

• Beğen
Tepkiler: helppo
Sarangni

Sarangni

Üye
6.0.1 de S7 Edge Port AryaMod şu anda en iyisi diyebilirim. 5.1.1 de Phornasis 6.5 en iyisi. 5.0. 2 de AryaMod V9 ve V8.3 en iyisi.

S7 Edge Port kullanıyorum ve tema desteği ile ayrı bir güzel oluyor.

• Beğen
Tepkiler: helppo
Sarangni

Sarangni

Üye
N9005 için Miui 8 sürümü 6.0.1 olarak çıktı. Kurmadım ama cihaz adına çok güzel bir gelişme olduğu aşikar.

Koradam

Üye
N9005 için Miui 8 sürümü 6.0.1 olarak çıktı. Kurmadım ama cihaz adına çok güzel bir gelişme olduğu aşikar.

TW mi CM üzerine mi port etmişler ?

Sarangni

Sarangni

Üye
TW mi CM üzerine mi port etmişler ?
O konuda net bir bilgiye ulaşamadım ama ayarlar da S-pen görünüyor. S-pen varsa CM tabanlı olamaz. Miui kendine has bir sistem zaten Miui 7 de birçok TW özelliği çalışıyordu.

helppo

helppo

Üye
arkadaşlar yardım ediniz aryamod v8 3 yükledim ama yavaş şarj doluyor farlı usb li erde denedim aynı hamgi kernel uygun bi zahmet yardım:allalla::polis::bakim::ağlarım:

mc_307

mc_307

Üye
Spen i kırdım. Ucu degistirilenlerden aliexpres linki bildiginiz var mı?

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sarangni

Sarangni

Üye
arkadaşlar yardım ediniz aryamod v8 3 yükledim ama yavaş şarj doluyor farlı usb li erde denedim aynı hamgi kernel uygun bi zahmet yardım:allalla::polis::bakim::ağlarım:

Bu linkten N9005 L09A08 #738 for 5.0.X bunu indirin.

AryaMod V8.3 de bu Kernel efsanedir benim için. Kernel kurunca bir Synapse uygulaması gelecek resimde ki gibi hızlı şarjı aktif etmen gerekiyor. Normal hızlı şarjdan bile hızlı eder.

mc_307

mc_307

Üye
kalemin ucunu mu kırdın ?
Yok :) az algiliyor derken bi acayim ićini moduna girdiydim oyle bi kırdim. Cinden siparis ettigim bugun geldi 14 gunde. Onun algilamasi falan iyiydi ama ucu sertti kullanirken ses yapiyordu. Ucunu degistireyim orjinal yumsak takayim dedim. Bununda ucu sabitmiş onuda kirdim :D

Koradam

Üye
Yok :) az algiliyor derken bi acayim ićini moduna girdiydim oyle bi kırdim. Cinden siparis ettigim bugun geldi 14 gunde. Onun algilamasi falan iyiydi ama ucu sertti kullanirken ses yapiyordu. Ucunu degistireyim orjinal yumsak takayim dedim. Bununda ucu sabitmiş onuda kirdim :D

pdateknoloji.com dan alabilirsiniz s peni gayet kaliteli ben oradan almıştım

mc_307

mc_307

Üye
pdateknoloji.com dan alabilirsiniz s peni gayet kaliteli ben oradan almıştım
Ucu degistirilebiliyormu peki.sizinkinin ucu yumusak mi
Çindende 2 tane de istedim tekrar.

Koradam

Üye
Ucu degistirilebiliyormu peki.sizinkinin ucu yumusak mi
Çindende 2 tane de istedim tekrar.

Kutu içerisinden uç aparatları dahi çıktı orijinal diye geçiyor ama ne kadar orijinal bilemiyeceğim

mc_307

mc_307

Üye
Woaaaw . 45 tl diyor .
Çin olanı kullanmaya raziyim.kablolar vs amma pahali burda.
Kaliteli kablo isterseniz. 1.68dolara jbl marka aliyorum ben aliden. Cok kaliteli kablo...
Çinden kalemler gelsin bakalim :)

Koradam

Üye
Woaaaw . 45 tl diyor .
Kaliteli kablo isterseniz. 1.68dolara jbl marka aliyorum ben aliden. Cok kaliteli kablo...

Kalem o kadar pahalı olmuş mu ya yuh
Ben aldığımda 30 liraydı. Ancak dediğim gibi orijinal olmasa dahi 1. kalite taklit. Ki bana göre gayet orijinal kutusu da bunu belli ediyor bence
Woaaaw . 45 tl diyor .

Ayrıca şunu da diyim orijinal kalem önemli çünkü S pen biliyorsun ki basınca göre yazı yazarken kalın veya ince yazıyor. Ben buradan kalem almadan önce 10 ile 20 arasında 5 tane kalem alıp geri verdim hiç birisi de basınca göre tepki vermiyordu :D

• Beğen
Tepkiler: mc_307
Sarangni

Sarangni

Üye
AryaMod yapımcısı Note 7 Port üzerinde çalışıyormuş. Yakın zamanda yayınlanır.

Üst Alt