Duyuru Android N Ne zaman Çıkacak, Nasıl Kurulur ve Android 7 Yenilikleri Detaylı ANA KONU

Sponsorlu Bağlantılar

eren3546

eren3546

Üye
bu yazılım isleri gereksiz ben s4 de 5.0.2 vardı hic memnun degildim 4.4.2 ye döndüm cok hızlı 75mb ram kullanıyor cihaz ben kafanızı takmayın
bu yazılım isleri gereksiz ben s4 de 5.0.2 vardı hic memnun degildim 4.4.2 ye döndüm cok hızlı 750mb ram kullanıyor cihaz ben kafanızı takmayın

bbakkus

bbakkus

Üye
stellio da müzik açmaya çalıştığın anda sistem arayüzü duruyo ve yeniden başlatıyo bide hızlı cevap her zaman çalışmıyor tabiki beta normal bunlar

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Bu ekranın ikiye bölünmesi özelliğinin kullanılabilmesi için cihazın uyumlu falan mı olması gerekiyor yoksa tüm Android Nutella alan cihazlarda kullanılabilecek mi?
Kolay iş değil her cihaza vermezler bence

007wolverine

007wolverine

Üye
Android 5.1 ve üstü daha stabildir.ART 'ye geçilmiş ve servislerde reforma gidilmiştir.

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Ekran büyüklüğü inç le alakalı framework dosyasına gömülü arayüzle beraber bir ara s4 mini cihazım için aramıştım multiwindow.
İşlemci sıkıntı ama örneğin 6 inçlik bir cihazda işlemci sıkıntılıysa kullanamazsın multi ekranı ama küçük işlevlerde belki

reflex

reflex

Üye
İşlemci sıkıntı ama örneğin 6 inçlik bir cihazda işlemci sıkıntılıysa kullanamazsın multi ekranı ama küçük işlevlerde belki
Aynen işlemcinin iyi olması lazım işte telefon özellikleri karşılıyosa verirler.

007wolverine

007wolverine

Üye
Bu arada ayarlanabilir dpi de gelecekti sanırım?

ANIL

ANIL

Admin
Android N Developer Preview 2 yayınlandı.

Rygebin

Rygebin

Üye
Developer 2 de göze çarpan bildirim barina Hesap Makinası da eklemişler.

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ANIL

ANIL

Admin
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

0MG90

0MG90

Üye
Şu developer, beta işleri bütün heyecanı alıp götürüyor. Önceden hemen yükler bakardık ne yenilikler var, nasıl gözüküyor diye şimdi her şeyi belli.

Üst Alt