Öneri Bu Cihaz Sıfırlandı Devam Etmek İçin... ( Çözüm Önerisi )

Sponsorlu Bağlantılar

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Bu Cihaz Sıfırlandı Devam Etmek İçin... ( Çözüm Önerisi )
Geçenlerde YouTube da gördüğüm bir video da anlatılanları GM 4G cihaza uyguladım sorunsuz açıldı ancak Vodafone un 2 farklı cihazında da işe yaramadı buyrun video ;

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Bu, beni aşar, bilgisi olan varsa paylaşması güzel olacaktır.

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Bu, beni aşar, bilgisi olan varsa paylaşması güzel olacaktır.

Gayet kolay bir yöntem zaten bu gün sırayla adımları yazacam video da takip etmesi zor oluyor dun vaktim olmadığı için öyle paylaştım

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
chun02

chun02

Üye
arkadaşlar aynı sorunu bende yaşıyorum telefonum j7 arama yapınca meşgul çalıyor başka bi çözüm önerisi olan var mı

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar aynı sorunu bende yaşıyorum telefonum j7 arama yapınca meşgul çalıyor başka bi çözüm önerisi olan var mı

buyur şunu dene :

bu ekrana geldiğimizde altta verdiğim apk yi flash belleğe atıp telefona bağlayın ve karşımıza dosya yöneticisi çıktığında attığınız apk dosyasını açın karşımıza bir ekran gelecek bilinmeyen kaynakları açın diye o geldiğince ayarlar tuşuna basın ve bilinmeyen kaynakları(unknown sources) aktif edin ve geri gelip attığınız apk yi kurun sonra karşımıza bildiğimiz ayarlar ekranı gelecek oradan sıfırlama ekranına gelip cihazı sıfırlayın cihaz yeniden başlayacak sonra otomatik olarak recovery ekranına girecek ordan wipe data factory reset ve wipe data partition işlemlerini uygulayın daha sonra rebbot device deyip cihazı yeniden başlatın açıldığında sorununuz kalkmış olacak biraz karışık ve uzun işlem ama işe yarayacak
Konu sabitlenirse sevinirim :)

link :

escape-e

escape-e

Üye
konu eski olabilir ama googledan arayıp gelenler olabilir benim gibi, bu videoda anlatılan yöntem ile çözdüm. eski videolarda anlatılan yöntemleri android güncellemesi ile kapatmışlar. bu video ile kolayca çözdüm.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Sevdim
Tepkiler: fatihmenteş

Üst Alt