Bu cihaz sıfırlandı.Devam etmek için .. sorununu çözme

Sponsorlu Bağlantılar

atakanokur

atakanokur

Üye
    Konu Sahibi
Bu cihaz sıfırlandı.Devam etmek için .. sorununu çözme
Bütün forumlarda bu sorunu yaşayanlar olmuş cevabını bulabilen olmamış samsung cihazlarda bu sorunu yaşarsanız şunları uygulayın ama bize gerekli olan öncelikle bir OTG kablosu( 5 veya 10 tl) ve bir flash bellek.

bu ekrana geldiğimizde altta verdiğim apk yi flash belleğe atıp telefona bağlayın ve karşımıza dosya yöneticisi çıktığında attığınız apk dosyasını açın karşımıza bir ekran gelecek bilinmeyen kaynakları açın diye o geldiğince ayarlar tuşuna basın ve bilinmeyen kaynakları(unknown sources) aktif edin ve geri gelip attığınız apk yi kurun sonra karşımıza bildiğimiz ayarlar ekranı gelecek oradan sıfırlama ekranına gelip cihazı sıfırlayın cihaz yeniden başlayacak sonra otomatik olarak recovery ekranına girecek ordan wipe data factory reset ve wipe data partition işlemlerini uygulayın daha sonra rebbot device deyip cihazı yeniden başlatın açıldığında sorununuz kalkmış olacak biraz karışık ve uzun işlem ama işe yarayacak
Konu sabitlenirse sevinirim :)

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Tepkiler: ibrother, hakan_0001, TheLastRevolution ve 4 diğerleri

androfilex

androfilex

Üye
Umarım başıma gelmez, ama gelirse senin yardımın dokunacak. :tşk:

• Beğen
Tepkiler: atakanokur

zombie2001

Üye
Allah razı olsun hocam. 1 Saattir aramıştım hiç bunla alakalı çözüm yoktu :) Konu sayesinde yaptım.
Konu sabitlenirse çoğu kişi faydalanabilir.

• Beğen

beylerbeyims

Üye
çok saol günlerdir bu konuyu araştırıyordum. Emeğine sağlık.

tayren

tayren

Üye
Zaten recovery menüden wipeleri yapınca düzelmesi gerekir yine de güzel paylaşım yapmışsın teşekkürler

atakanokur

atakanokur

Üye
    Konu Sahibi
Zaten recovery menüden wipeleri yapınca düzelmesi gerekir yine de güzel paylaşım yapmışsın teşekkürler
keşke öyle olsa ama düzelmiyormuş bildiğime göre hatta stock atınca bile düzelmiyormuş

yaytas

yaytas

Üye
keşke öyle olsa ama düzelmiyormuş bildiğime göre hatta stock atınca bile düzelmiyormuş
kalıntı dosyalardan dolayı oluyor o sorun derin format attığınızda düzeliyor ama olsun yararlı konu

warhelmet

Üye
ben flası telefona taktığımda hiçbirşey açılmıyor j7 telefonum ne yapmam gerekiyor neden açılmıyor?

atakanokur

atakanokur

Üye
    Konu Sahibi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Şu videodan yardım alabilirsiniz.

warhelmet

Üye
videoyu 3 gündür izliyorum flash diskim iki uçlu bir ucu telefona takılıyor flası telefona takıyorum fakat videodaki gibi dosya yöneticisi vs hiçbirşey açılmıyor ne ayarlara ne flash diskin içini giremiyorum hiçbir şekilde nasıl açabilirim onu soruyorum

atakanokur

atakanokur

Üye
    Konu Sahibi
videoyu 3 gündür izliyorum flash diskim iki uçlu bir ucu telefona takılıyor flası telefona takıyorum fakat videodaki gibi dosya yöneticisi vs hiçbirşey açılmıyor ne ayarlara ne flash diskin içini giremiyorum hiçbir şekilde nasıl açabilirim onu soruyorum
Belkide OTG gereklidir . Cift uclu flash bellek hakkinda fikrim yok

ferdano

Üye
teşekkürler arkadaşım sayende ekmek yedik

• Beğen

asaniletim

Üye
ALLAH RAZI OLSUN ÇOK TŞKLER

jackpr0mie

Üye
Merhaba bende otg kablosuda var flashı takıyorum telefona bağladıgımda hiç bişey açılmıyor ekranda telefon J7 Acil yardım bekliyorum lütfen. OTG kablosu sağlam mouse bagladıgımda telefonda çalışıyor farklı farklı flash bellekler taktım açılmıyor

atakanokur

atakanokur

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba bende otg kablosuda var flashı takıyorum telefona bağladıgımda hiç bişey açılmıyor ekranda telefon J7 Acil yardım bekliyorum lütfen. OTG kablosu sağlam mouse bagladıgımda telefonda çalışıyor farklı farklı flash bellekler taktım açılmıyor
Flash bellegi bicimlendirip(icindeki dosyalar silinir) tekrar dene

devecicengiz31

Üye
Ya hocam bunu o kablo olmadan yapmak mümkün değil mi bulamıyorum şuan

rizasahinn

Üye
hocam j5 tlefonum var aynısı yapıyorum ama o dosyalar bnde acılmıyo oyle mal mal duruyo
ya bunu j5de deneyen oldumu olduysa neolur yazsın ya

atakanokur

atakanokur

Üye
    Konu Sahibi
hocam j5 tlefonum var aynısı yapıyorum ama o dosyalar bnde acılmıyo oyle mal mal duruyo
ya bunu j5de deneyen oldumu olduysa neolur yazsın ya
nasıl bir sorun yaşıyorsunuz daha detaylı açıklayabilirmisiniz?

Üst Alt