Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

Esendağlı

Esendağlı

Üye
PowerPoint ve Microsoft kamera güncellendi.
Arkadaşlar bu arada bir şey soracam, cihazı açıp kapatırken açılış/kapanış sesi falan çıkmıyor bu lumialarda hep böylemiydi acaba, yada bir ayarı falan varmı bu sesleri aktif etmenin.

eRdaL.

eRdaL.

Üye
Hareketli fotoğraf çekme 930 da varmıydı :) çektiğim fotolar belirli bir süre hareket edip sonra duruyor bunun sebebi ne acaba bilen varmı

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Hareketli fotoğraf çekme 930 da varmıydı :) çektiğim fotolar belirli bir süre hareket edip sonra duruyor bunun sebebi ne acaba bilen varmı
Vardı. Ayarlardan canlı görüntüleri kapatın.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
PowerPoint ve Microsoft kamera güncellendi.
Arkadaşlar bu arada bir şey soracam, cihazı açıp kapatırken açılış/kapanış sesi falan çıkmıyor bu lumialarda hep böylemiydi acaba, yada bir ayarı falan varmı bu sesleri aktif etmenin.
Bende yine yok :ehe Video kaydederken duraklatma var mı? Bir de sürüm ne oldu?

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Vardı, kamera ayarlarından canlı görüntüleri kapa dan kapatabilirsin istersen.

eRdaL.

eRdaL.

Üye
Vardı. Ayarlardan canlı görüntüleri kapatın.

Valla bi ayar varmış tşkler
Peki bu fotoğrafın hareket etmesinin mantığı ne onu anlamadım ios ta çekilen fotoya basıldığı zaman hareket etmeye başlıyor

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Valla bi ayar varmış tşkler
Peki bu fotoğrafın hareket etmesinin mantığı ne onu anlamadım ios ta çekilen fotoya basıldığı zaman hareket etmeye başlıyor
O fotoğrafı hareketli olarak paylaşabilirsin.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

skynet

Üye
M.Kamera güncellemesi bende görünmüyor

.BlueTR

.BlueTR

Üye
Windows Phone 8.1'den beri var bu özellik. Göze hoş geliyor, çok sevdiğim bi özellik.

Sürüm bende de aynı. En az 2 haftadır bu sürümü kullanıyorum.
630da 8.1deyken vardı ama Windows 10da yok. Neden acaba?

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Windows Phone 8.1'den beri var bu özellik. Göze hoş geliyor, çok sevdiğim bi özellik.

Sürüm bende de aynı. En az 2 haftadır bu sürümü kullanıyorum.
İyide bende neden yeni buldu ki güncellemeyi o zaman, neler oluyor ya:)

.BlueTR

.BlueTR

Üye
İyide bende neden yeni buldu ki güncellemeyi o zaman, neler oluyor ya:)
Kamera güncellemesi banada geldi ama sürüm değişmedi.

Bu arada kilit ekranı bugu hala devam. Pin var ve yanlışlıkla geri tuşuna basılı tutum açmaya uğraşırken ve pat diye görev yöneticisi geldi. Aşağı çektim ve açıldı telefon. Çok güvenlikli sistem maşallah.

• Beğen
Tepkiler: DenizhaNq
Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
Ne zaman gelecek şu lanet olası tam sürüm

• Beğen
Tepkiler: skynet
dakamon

dakamon

Üye
Sözde bu gün duyuru yapılacaklardı. Ben diyim size nisan a ertelenir bu güncelleme. En iyi ihtimalle nisan başında dağıtıma başlar.

versino2

versino2

Üye
Bugünde yok duyuru belli
Biliyorum yeri değil ama MixRadio ya güncelleme geldi guncelledim ve artık kapandı açılmıyor üzgünüz diyor.Bileydim güncellemezdim bu nedir ya

braayn

braayn

Üye

• Beğen
Tepkiler: ko4fun
.BlueTR

.BlueTR

Üye
Sözde bu gün duyuru yapılacaklardı. Ben diyim size nisan a ertelenir bu güncelleme. En iyi ihtimalle nisan başında dağıtıma başlar.
Nisan çok iyimser olmuş :D
Ben önceki sayfalarda yazdığımı yine yazayım. En erken Mayıs başında bikaç ülkede başlar dağıtım. Temmuz civarı Türkiyede başlar. Ancak 2016 Kasım ayında falan tüm dünyada tamamlanır (th2). Redstone ise Nokia adıyla çıkan Lumiaların %80ine gelmez ve rs1 2017de ancak previewden çıkar. Rs1 ile Surface phone çıkar ama tutmaz aynı 950 ve 950xl gibi nerdeyse alan olmaz. Rs2 çıkana kadar Windows Mobile tamamen ölür ve ms mobil bölümünü kapatıp tamamen Surface tabletlere yoğunlaşır.
Sadece x86 için şimdilik. Arama özelliğide yok zaten işe yaramaz. Şuanki haliyle öncekinden farkı yok. Snapchat hala uwp geliştirme konusunda inatçı gibi.

Üst Alt