nokia n9 markete erişilmiyor ve senkronizasyon sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

rufat_sau

Üye
    Konu Sahibi
ilginc bir durum.
peki telefonun garantisi hala devam ediyo. 17 ay garantisi var bu sure icinde her hangi sekilde boyle bi durum olursa ve programlar kullanilmaz hale gelirse servis bisey yapabilir mi ? yoksa sorumluluklari yok mu ?

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
peki telefonun garantisi hala devam ediyo. 17 ay garantisi var bu sure icinde her hangi sekilde boyle bi durum olursa ve programlar kullanilmaz hale gelirse servis bisey yapabilir mi ? yoksa sorumluluklari yok mu ?
Bilemiyorum servisler mıcrosoft'un emrinde oldu nokia nın anlaşmaları fes edildi
mıcrosoft ilgilenirmi hic bilmiyorum.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

rufat_sau

Üye
    Konu Sahibi
Bilemiyorum servisler mıcrosoft'un emrinde oldu nokia nın anlaşmaları fes edildi
mıcrosoft ilgilenirmi hic bilmiyorum.
ilgilenmiyormus :) nokia n9 da sorunsuz calistirabilecegim alternativ bi isletim sistemi var mi ?

rufat_sau

Üye
    Konu Sahibi
Terminal yüklendiyse gerisini boşver musait oldugum zaman o konuya cözüm buluruz.
Mayıs sonuna kadar buradayım ;)

N9 icin baya gec kalmışsın nerelerdeydinki?
N9 ile ilgili bütün destek kesildi şuan can cekişiyor, ki bizde destegimizi tamamen kesiyoruz.
ustunde yesil dolar isareti olan terminal ve n9 qtweak yuklu telefonumda. bu sekilde sailfish temasini nasil kurabilirim ?

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
sende sailfish 12 mb mi ?

terminalden kurulamaz mi sailfish ?
Kurulur tabi de bağlantıda hata veriyorsa terminalde kurmayacaktır veri transferi yapamazsa kuruluma error deyip atacak
Alt versiyonları dene

bysoclose

Üye
Ya aktif 2015 yılında yazılmış bir konu görünce gözlerim yaşardı yemin ederim telefonu rafa kaldırmıştım iyikine ama simdi esime vermek istedim arkadaş adamlar bütün herşeyi deaktif etmiş bu ne kadar saçma birşey olmuş boyle telefon bildiğin tuşlu telefondan farkı kalmamış hic bir özellik yok marketler iptal yazılım desteği 0 telefonu bildiğin ıskartaya ayırmışlar yazık olmuş telefonun görseli var sadece kullanım özelliği 0 andorid de cevireyim dedim sitedeki bütün yazılım dosya linkleri cop olmuş hic biri aktif değil :) kısacası su anda dokunmatik ama nokia 3310 num var yazık olmuş korkuyorum simdi bu telefona ne yapılır demeye ama görünüşe bakılırsa bi tikim yapılamayacak durumda nokia link bile telefonu tanımıyor boyle bir cihaz yok diyor microsft sitesi hayata küsmüş zaten lumia dan sonra n9 çöpe atılmış bir telefonu öldürmek boyle birşey olmalı elinde bu telefon olanlar ne demek istediğimi anlamıştır galiba :)

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Bende var halen kullanıyorum arada iyi oluyor ;)
market işine zaten gerek yok uygulama ve oyunları yedeklemiştim, android de hic gerek yok MeeGo kendi başına keyif sigarası gibi yeter bence :)

bysoclose

Üye
Bende var halen kullanıyorum arada iyi oluyor ;)
market işine zaten gerek yok uygulama ve oyunları yedeklemiştim, android de hic gerek yok MeeGo kendi başına keyif sigarası gibi yeter bence :)
Whatsapp kullana biliyormusun wazap diye birşeyler dolanıyor nette ama onuda indiriyorum ek dosya gerekli diyor len indir diyorum sunucu bağlantıyı kesti diyor çıldırtıyor beni.:) bu arada whatsapp la wazap denilen program aynimi yani whatsappli biri wazap å yazabiliyormu ?

scorpion11

scorpion11

Üye
Whatsapp kullana biliyormusun wazap diye birşeyler dolanıyor nette ama onuda indiriyorum ek dosya gerekli diyor len indir diyorum sunucu bağlantıyı kesti diyor çıldırtıyor beni.:) bu arada whatsapp la wazap denilen program aynimi yani whatsappli biri wazap å yazabiliyormu ?
Geliştirici tarafından yazılmış resmi olmayan whatsapp sürümü var şuan ben kullanıyorum.Whatsup adında.

• Beğen
Tepkiler: ilyas_0177

bysoclose

Üye
Geliştirici tarafından yazılmış resmi olmayan whatsapp sürümü var şuan ben kullanıyorum.Whatsup adında.
İndire bileceğim sağlam bir link varmı o program adini aratiriyorum boş boş şeyler çıkıyor adam akilli birşey cidden. Bulmadim

scorpion11

scorpion11

Üye
İndire bileceğim sağlam bir link varmı o program adini aratiriyorum boş boş şeyler çıkıyor adam akilli birşey cidden. Bulmadim
kullandığım 1.2.5 versiyonu

FirstPioneer

FirstPioneer

Üye
vay anasını be nerden nereye ...

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
ilgilenmiyormus :) nokia n9 da sorunsuz calistirabilecegim alternativ bi isletim sistemi var mi ?
Sailfish çalışıyordu bende.sadece bazen laga giriyordu. Mağaza kısmını hiç denememiştim açıkçası.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Mağazamı Kaldı :D Hayır Mağaza Kapanalı Baya Oldu Sen Nerdeydin Mübarek :D

Üst Alt