Uygulama ppsspp hakkında,

Sponsorlu Bağlantılar

jojo_va

jojo_va

Üye
    Konu Sahibi
ppsspp hakkında,
Pes 13 oynarken kasıyor gibi diyebilirim,Ama oyun yavaş ayarı nedir?

zencibitc

zencibitc

Üye
Bu ppsspp google playde var ama oyunlari nereden indiricez
Bu ppsspp google playde var ama oyunlari nereden indiricez

zencibitc

zencibitc

Üye
Teşekkür ederim.
oyun optimizasyonları nasıl ? çok iyi bi telefon gerektirirmi ?

jojo_va

jojo_va

Üye
    Konu Sahibi

55EnGizli

Üye
need for speed undergrand oynanırmı emülatörle

Pc-ForEver

Pc-ForEver

Üye
Teşekkür ederim.
oyun optimizasyonları nasıl ? çok iyi bi telefon gerektirirmi ?

direk bir telefon gereksinimi yok fakat ; ortalama 1 gb ram çift çekirdek işlemcili bir telefon gerekir...
benim telefonda çoğu oyun yağ gibi akıyor ... en iyi performans için 3 gb ram ve 4 çekirdek işlemcili bir telefon gerek

55EnGizli

Üye
direk bir telefon gereksinimi yok fakat ; ortalama 1 gb ram çift çekirdek işlemcili bir telefon gerekir...
benim telefonda çoğu oyun yağ gibi akıyor ... en iyi performans için 3 gb ram ve 4 çekirdek işlemcili bir telefon gerek
Arkadaş mesela en yüksek boyutlu hangi oyunu oynayabilirim

zencibitc

zencibitc

Üye
anladım ama google play de yorumlara millet note 3 de kastı falan yazmış onlarda güçlü o yüzden aklımda şüphe kaldı

Pc-ForEver

Pc-ForEver

Üye
Arkadaş mesela en yüksek boyutlu hangi oyunu oynayabilirim

telefonun ne hocam ? özellikleri falan ?
anladım ama google play de yorumlara millet note 3 de kastı falan yazmış onlarda güçlü o yüzden aklımda şüphe kaldı
note 3 gayet ideal bir telefon , ya millet ayar yapmayı bilmiyor ; sadece oyunları atıp giremezsin ayarlardan belirli ayarlamaları yapman gerek çünkü oyundan oyuna değişen belirli grafik ayarları var ve bu senin oyunu kasmadan akıcı oynamanı sağlıyor misal iki tür grafik işleme var ; biri yükleyerek çöz biride non-buffered rendering (yüklemeden çöz tarzı birşey) , onun ayarlarınıda araştırman gerek dediğim gibi oyundan oyuna değişen bir şey

Son düzenleme:

55EnGizli

Üye

note 3 gayet ideal bir telefon , ya millet ayar yapmayı bilmiyor ; sadece oyunları atıp giremezsin ayarlardan belirli ayarlamaları yapman gerek çünkü oyundan oyuna değişen belirli grafik ayarları var ve bu senin oyunu kasmadan akıcı oynamanı sağlıyor misal iki tür grafik işleme var ; biri yükleyerek çöz biride non-buffered rendering (yüklemeden çöz tarzı birşey) , onun ayarlarınıda araştırman gerek dediğim gibi oyundan oyuna değişen bir şey
note 4 tel var 3gb rom 8 cekirdek öle bişi

note 4 tel var 3gb rom 8 cekirdek öle bişi

Üst Alt