Oyun Clash Of Clans BB 10. seviye kupa aralığı (Yardım)

Sponsorlu Bağlantılar

ozan_6533

ozan_6533

Üye
    Konu Sahibi
Clash Of Clans BB 10. seviye kupa aralığı (Yardım)
Clash Of Clans Belediye Binası 10. seviye olan köyüm var. 100 levelim ama bir türlü ganimet bulamıyorum çıkmıyo ölü köyler falan. ganimet için kupa aralığını kaç yapmalıyım. 10. seviye köy binası olupta bot kullanan birisi varsa lütfen yardımcı olabilir mi? bilmeden kupa aralığı yazmayın.

MTG5334

Üye
2100-2500 aralığında buluyorum ben

ozan_6533

ozan_6533

Üye
    Konu Sahibi
ölü köyler mi oluyo yani toplayıcılardan mı yoksa içeri mi giriyorsun ganimet için

MTG5334

Üye
kendim savaşıyorum artık botta düzgün saldırmıyor onun için yeni botun çıkmasını bekliyorum ama kendim arama yapıyorum bu kupa aralığında % 40 ölü köy geliyo 10 dk içinde % 20 de köyde çok gani var ama duvar savunma çok düşük gerisi normal güçlükteki savunmalar 12 saatde 9 saldırı yaptım 5 milyon 0 dan topladım 30 binde kara iksir 10 dk arayışla yapıyorum bunu

ayaztuncay

ayaztuncay

Üye
Dostum ölü köylere saldırmak ganimet kasmak istiyosan kupa aralığını 750 kadar düşür benden sana tavsiye :bigstar:

ozan_6533

ozan_6533

Üye
    Konu Sahibi
Dostum ölü köylere saldırmak ganimet kasmak istiyosan kupa aralığını 750 kadar düşür benden sana tavsiye :bigstar:
Düşürdüm dostum geceden denemiştim hatta onda da 200e yakın köy gezdi çözümünü bulamıyorum bi türlü

ayaztuncay

ayaztuncay

Üye
ala ala ben çatur çatur ganimet dolu köy denk geliyor :heyo:

ozan_6533

ozan_6533

Üye
    Konu Sahibi
Valla bi yerde sorun var kendim başına oturup izliyorum harbiden de ölü köyde sıkıntı var.

baronsavas

baronsavas

Üye
hangi botu kullanıyorsun?

jeliboncocuk

Üye
özelden kendi kullandığım botu gönderdim sadece köyü tanıt diğer ayarlara karışma kupa aralığını da 700-1000 olarak ayarladım kupayı kendisi ayarlar ayrca ganimet gündüz 13 ve 20 arası biraz sıkıntılı olabiliyor. CLASHBOT çok ölü köy geçiyor o yüzden onu kullanmayın.

ozan_6533

ozan_6533

Üye
    Konu Sahibi
Tamamdır dostum ayarlara dokunmam geceden koyuyorum botu zaten clashbot altınları bitirdi bir daha kullanmadım apkzan admini teamwieverla bağlandı o da denedi yapamadı mybot'u senin köyle aynı nerdeyse o yüzden sıkıntı çıkarmaz diye düşünüyorum bi gelişme olursa haberleşiriz

ozan_6533

ozan_6533

Üye
    Konu Sahibi
benim köyde bu

jojo_va

jojo_va

Üye
9. Köyüm en iyi ganimet altın 2 de var.1 de dahil

ozan_6533

ozan_6533

Üye
    Konu Sahibi
9. Köyüm en iyi ganimet altın 2 de var.1 de dahil
10. Köy Binası ganimet kupa aralığını bulamadım 700-1000 yaptım yine yok. Bot bi de köy kişisel araya girdiğinde köyü başlatmamış. 5.0.2 de.

jojo_va

jojo_va

Üye
serkaninsel

serkaninsel

Üye
Arkadaşlar hangi botu kullanıyorsunuz banada bir yardımcı olun lütfen...

karacalı55

karacalı55

Üye
kristal ligde var ganimet

Üst Alt