iPhone 4S Sürüm Düşürme [DownGrade] Nasıl Yapılır ? | Video Anlatım..!

Sponsorlu Bağlantılar

furkan.arda

Üye
    Konu Sahibi
iPhone 4S Sürüm Düşürme [DownGrade] Nasıl Yapılır ? | Video Anlatım..!

Herkese merhaba bu videomda 4S ve iPad 2 için sürüm düşürme işleminin nasıl yapıldığını anlattım.

Sürüm düşürme işlemi için JailBreakli bir 4S yada iPad 2 kullanmanız gerekmektedir. işlemler şuan sadece Mac Os ve Linüx tabanlı işletim sistemlerinde çalışmaktadır. Windows sürümü yoktur boşuna uğraşıp kendinizi yormayın

Yükleme işlemi OTA yolu ile yapıldığı için WiFi ağına ihtiyacınız var. WiFi yok ise kurulumu gerçekleştiremezsiniz.

Sadece 6.1.3 Sürümüne geri dönüş vardır. Harici hiçbir sürüme geri dönüş yoktur. iOS 7 olup düşürmek isteyenler memlun kalmaz yada bir hata ile karşılaşır ise 8.3 sürümünü kurmak zorundadır.

Not:linüx ve Mac Os de denedik Linüx bazı bölümlerde hatalar çıkartıyor daha stabil bir kurulum için Mac Os kullanmanızı tavsiye ediyorum.
Not2:Mikrofondaki sorun nedeniyle ses sonradan tekrar eklenmiştir bu nedenle ufak gecikmeler yada kaymalar olabilir bu nedenle özür diyorum.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Teşekkürler

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
Bunu sanal pcde 9.1den düşüş için kullanabilir miyiz? 4s'e jb destekli bir sürüm kurmak istiyorum da yolu varsa

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Bunu sanal pcde 9.1den düşüş için kullanabilir miyiz? 4s'e jb destekli bir sürüm kurmak istiyorum da yolu varsa
JB Olan Bir Cihazda Oluyor Diye Biliyorum. Şu An 9.1 de JB Yok. Biraz Beklerseniz JB Çıkarsa Yapabilirsiniz...

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 484994

Üst Alt