TELEFONU WİFİ ANTEN OLARAK KULLAN, İNTERNETİ DAHA UZAGA TASI [PROJE]

Sponsorlu Bağlantılar

DJ_KAFADAR

DJ_KAFADAR

Üye
    Konu Sahibi
Bu senin proje baya önce çalınmış sanırım ios da jailbreak ile yapılıyo bu modemdeki nete bağlanıyosun ona bağlıyken hotspot atmış oluyosun çekmeyen odalarda çekiyor internet
Olabilir

Eduardo58

Eduardo58

Üye
Ben yapamadim, cok ihtiyacim var yardim edebilir misin? :) Tablet Samsung Galaxy TAB 4 ve telefonum Nokia 603 [Tabletten telefona internet aktarilacak.]

DJ_KAFADAR

DJ_KAFADAR

Üye
    Konu Sahibi
nokia 603 te , Bluetooth ile internet alma özelliği yok sanırım... :(

muxo

muxo

Üye
Bluetooth ile baglantı hızı aşiri yavaşlatır. 20 kilobayt ile veri çekersiniz. bilgisayar başında kanser olursunuz. böyle şeylerle ugraşacagınıza 30 liraya evrest'in 600 Mbps hızında usbli antenli wirelles alıcıları var. alın ondan kafanız bir ömür rahat etsin. ben şunu aldım 2 km uzaklıktaki modeme baglanıyorum

DJ_KAFADAR

DJ_KAFADAR

Üye
    Konu Sahibi
Bluetooth ile baglantı hızı aşiri yavaşlatır. 20 kilobayt ile veri çekersiniz. bilgisayar başında kanser olursunuz. böyle şeylerle ugraşacagınıza 30 liraya evrest'in 600 Mbps hızında usbli antenli wirelles alıcıları var. alın ondan kafanız bir ömür rahat etsin. ben şunu aldım 2 km uzaklıktaki modeme baglanıyorum
haklısın..
ama herkesde bilgisayar yok.. bu yöntem telefonlara veya tabletlere internet aktarmak için...
tabi ki de whatshapp facebook gibi veya online oyun oynamak içindir...
indirme yapılmaz... online film izlenmez.. youtube video izlenmez...

okanbiz

okanbiz

Üye
30 liraya evrest'in 600 Mbps link atar mısın

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Su sayfayi bulabilmek icin 67 sayfa gezdim forum :))

Rauza

Üye
Samsung Galaxy S6 ile bu yöntemi nasıl yapabiliriz.

ByEmre221

ByEmre221

Üye
PdaNet+ programıyla cep telefonunu wifi anteni olarak kullandım tavsiye ederim çok işe yarıyor

Rauza

Üye
Programı nasıl kullanıyoruz Emre hocam

ByEmre221

ByEmre221

Üye
Programı nasıl kullanıyoruz Emre hocam
Şuan ben okuldayım da kullanımını eve geçince açıklarım ya da bir bakıyım şimdi
Şimdi programı google store dan indir PdaNet+ sonra telefonun geliştirici seçeneklerinden usb hata ayıklamayı açık daha sonra programı açın ve active usb tether e tıkla orda tik olsun sonra pcye verdiğim sitedeki windows olan linke tıkla ve pc ye kur sonra telefonu usb ile pc ye bağla ve pc ye kurduğun programla bağla telefonu
anlattığımdan anlamadıysan forumda ve internette anlatımları mevcut

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Aramazmiyim:))

DJ_KAFADAR

DJ_KAFADAR

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S6 ile bu yöntemi nasıl yapabiliriz.
Bluetooth internet paylaşımı yokmu
Bluetooth mesafeye göre internet hızı değişiyor
Şuan ben okuldayım da kullanımını eve geçince açıklarım ya da bir bakıyım şimdi
Şimdi programı google store dan indir PdaNet+ sonra telefonun geliştirici seçeneklerinden usb hata ayıklamayı açık daha sonra programı açın ve active usb tether e tıkla orda tik olsun sonra pcye verdiğim sitedeki windows olan linke tıkla ve pc ye kur sonra telefonu usb ile pc ye bağla ve pc ye kurduğun programla bağla telefonu
anlattığımdan anlamadıysan forumda ve internette anlatımları mevcut
bu yöntem ile bilgisayardaki interneti USB ile telefona aktarabilir miyiz?

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Harika fikir yurtta 2 oda çekiyor diğerleri çekmiyor derdini bitirir valla

• Beğen
Tepkiler: DJ_KAFADAR
hsno7

hsno7

Üye
blue vpn yi indirdim dediklerini yaptım ama girmiyor internete ?

Emre61q

Üye
Ben yaptım bunu bağlandım wifi ağınaaçtım bluetooth internet için kullan dedim fakat hiç bir şey olmuyo girmiyo, cihazları değiştim ama yine olmadı yani yine birbirine internet aktarmadılar, ne yapmam gerek?

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Teşekkürler.

Üst Alt