Faturasız internet sinirsizmi bu paket

Sponsorlu Bağlantılar

cimbom04

cimbom04

Üye
    Konu Sahibi
internet sinirsizmi bu paket
PAKET: FIRSAT ÜÇLÜHer Yöne 500 DK + 5000 SMS + 1 GB (SINIRSIZ) : 30 TL ( FIRSATUCLU -> 7000 ) bu pakiti deniyen varmi sinirsiz internet diyorlar

phasan

phasan

Üye
dedıgın paket vodafonda ıse sıte adresını verırmısın bulamadımda bu konuyu

androfilex

androfilex

Üye

burada sınırsız internet olduğu yazmıyor

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Sınırsız değil sanırım, bende de 500dk+1000sms+1gb olanından var internet sınırsız değil.

cimbom04

cimbom04

Üye
    Konu Sahibi
baska bi sitede sinirsiz yaziyordu bende burda paylastim belki ise yarar diye

mehmetnuri327

Üye
Evet kesinlik internet sinirsizdir ben kullaniyorum gayet memnunum 150gb dosya indirdim 1 gb den 150m gitmis daha ama 6 alti ay boyunca almak icin tarifen standart tarifeye gecip oyle alabilirsiniz bi arkadas yayınlamış ti ama kimse inanmamisti ben bir sene oncede sinirsiz kullanmistim

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Evet kesinlik internet sinirsizdir ben kullaniyorum gayet memnunum 150gb dosya indirdim 1 gb den 150m gitmis daha ama 6 alti ay boyunca almak icin tarifen standart tarifeye gecip oyle alabilirsiniz bi arkadas yayınlamış ti ama kimse inanmamisti ben bir sene oncede sinirsiz kullanmistim
Sallamasak daha güzel olur

Sınırsız ibaresi varsa örneğin 1gb yi 7mbps ile kullanırsınız
Hd Video izlersinizin hızlıca dosya indirirsiniz ama 1gb den sonra 96kbps ye düşer ve 144p video bile izlenmez(gerçek zamanlı olarak)
Whatsapp facebook gibi işler için yeterli olsada yine de çok yavaş

BRKTNL

BRKTNL

Üye
"150gb dosya indirdim 1 gb den 150m gitmis daha" Ben şu kısmı anlamadım :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka ve technogamer2345
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
"150gb dosya indirdim 1 gb den 150m gitmis daha" Ben şu kısmı anlamadım :hmmm
Ben 60 gb gta 5 ve 6-7 tane 500 mb lik crackleri indirdiğim ay 90gb download yapmışım sen nasıl telefona o hızda 1 ayda indirme yapıyorsun
O internet 1 gb den sonra 1 gb indirmesi 1 gün sürer 96kbps nin ne olduğunu ancak kullananlar bilir

• Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka

mehmetnuri327

Üye
Anlasilmayacak birsey yok o 1gb varya aslinda 1 terabayt telefonum note 4 pc ye bagliyorum film indiriyorun saniyede 4megabayt indiriyor 25 dakikada 5 gb dosya iniyor ayrica pakette bu paket 1gb bitince 96kbss olmazki

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Anlasilmayacak birsey yok o 1gb varya aslinda 1 terabayt telefonum note 4 pc ye bagliyorum film indiriyorun saniyede 4megabayt indiriyor 25 dakikada 5 gb dosya iniyor ayrica pakette bu paket 1gb bitince 96kbss olmazki
40 mbps 3g internetten ben de istiyorum:kop::kop:

mehmetnuri327

Üye
Note 4 al o zaman

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka

mehmetnuri327

Üye
Numarani ozelden yolla whatsapptan atayim burdan atmakla ugrasamam teldeyim

mehmetnuri327

Üye
al kardes

mehmetnuri327

Üye
Arkadaşım bn gece 4 mb ile indirdim gündüzleri 28 mbs
Baz istasyonu bu her zaman stabil olmaz

technogamer2345

Üye
Ben 60 gb gta 5 ve 6-7 tane 500 mb lik crackleri indirdiğim ay 90gb download yapmışım sen nasıl telefona o hızda 1 ayda indirme yapıyorsun
O internet 1 gb den sonra 1 gb indirmesi 1 gün sürer 96kbps nin ne olduğunu ancak kullananlar bilir

Gta 5 i telefonun internetinden indiren cocugun drami - - > 3 Ekim'de Saturn'de..

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye

Üst Alt