Oculus rift dk2 aldim (sanal gerceklik gozlugu)

Sponsorlu Bağlantılar

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Oculus rift dk2 aldim (sanal gerceklik gozlugu)
Selam beyler aldim eve gidiyorum evde kurcalayacagim sorulariniz varsa sorun simdiden. Urunu birinden aldim sitesinden siparis etmedim

Rygebin

Rygebin

Üye
Hocam ilk kullanımda midenizi bulandırdı mı acaba ? . Nasıl bir etki yarattı?

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Hocam ilk kullanımda midenizi bulandırdı mı acaba ? . Nasıl bir etki yarattı?
Oyle bi sıkıntı olmadi, kisiden kisiye ve kullanim suresine gore degisebilir tabi ama eve geldim ben, 3 cihazda windows 10, windows 10 da yukleyemedim. W7 olsaydi sıkıntısız olurdu. Yuklemeye calisiyorum

• Beğen
Tepkiler: kaankulahli
Rygebin

Rygebin

Üye
Oyle bi sıkıntı olmadi, kisiden kisiye ve kullanim suresine gore degisebilir tabi ama eve geldim ben, 3 cihazda windows 10, windows 10 da yukleyemedim. W7 olsaydi sıkıntısız olurdu. Yuklemeye calisiyorum
Hocam deneyimlerinizi bekliyorum korku oyunu oynarmısnız güzel hissettirmez bence ama denemek lazım :ehe :ehe :ehe

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Hocam deneyimlerinizi bekliyorum korku oyunu oynarmısnız güzel hissettirmez bence ama denemek lazım :ehe :ehe :ehe
Ya ilk isim o zaten ya. Bu cihazin yedek lenslerini yan yana koydum onune telefon koydum, telefonda sanal gerceklik programi actim o zaman da guzel oluyor :D suan windows 7 yuklemeyi deniyoruz

• Beğen
Tepkiler: kaankulahli
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Aga ne ki o

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
İnternetten videolarini izle sasirirsin. Bu arada halaa ugrasiyoruz kafayi yiyecegim
internet olsa yazmayacaktım durdu durdu bugün arıza yapacağı tuttu modemin aradım hemen arıza kaydı bıraktım bakalım ne zaman yapacaklar

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
internet olsa yazmayacaktım durdu durdu bugün arıza yapacağı tuttu modemin aradım hemen arıza kaydı bıraktım bakalım ne zaman yapacaklar
Gozlugu sonunda kurduk zar zor calistirdik harbi mukemmel bir sey. Benim beklentim cok yuksekti ama yani gozlugu takinda ayni gercekte ki gibi olacagini zannediyordum. Ama ekranda pikseller dikkat edince gozukuyor ve gozlugu takinca karsinda ki tum goruntu ekran olmuyor, kenarlar siyah oluyor ama insani etkilemesi icin bunlar onemli degil. Gozlugu tak, ayaga kalk ayakta zor durursun. Beyin gozlugu takinca her ne kadar gercek olmadigini bilsende gercekmis gibi algiliyor, izledigin videoya gore reflex yapiyor

. Ama tavsiyem bu gozluk yarim saatten fazla kullanilmaz. Biz bir ikiser dakika arayla kullandik, gozlugu cikarinca gercek hayatta gozlukmus gibi geliyor etraf odaklaninca hafif bulaniyor. Yani bi oyun oynanilcagini pek sanmiyorum

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye

bundan mı yaptınız ?

• Kahkaha
Tepkiler: DeV/AsA
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
:OHA: :)

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Sevdinmi

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Bu benim resmini verdiğim aleti yapan var mi nasıl güzel mi :)

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi

şimdi çektim kardeşim bu ayakta zor duruyo :ehe o cihazdaki noktalar gözle görülmüyor kızıl ötesi oldukları için. sadece kamerada görünüyor

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
içini de çekebilir misin kafaya takmadan :D

saranghaee

saranghaee

Üye
Ben de google cardboard almıştım. Ama markette yeterli oyun ve uygulama yok. Bi kaç oyun ve uygulama dışında.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: saranghaee

berat14

Üye
merhaba . benimde elime dk2 gecti ama bi turlu kuramadım. yardım edersenz sevnrım. teseekkurler

Üst Alt