Nokia N9 Android Yüklesem mi?

Sponsorlu Bağlantılar

KAYIP-ADAM

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N9 Android Yüklesem mi?
Nokia N9 cihazını kullanmaktayım , ekranı kırıldığı için servise verdim. 2-3 hafta içinde geleceğini söyledi servis.
Cihaz servisten gelince Android'e geçsem mi diye karar veremedim. internette videoları var , pek anlamam o işlerden ama videolara bakarak yapabilirim. sizce geçmeye değer mi? Birde son sürümü varmı N9 için (Lollipop)

Oyunlarda kasma vs. yapıyor mu?

blackjack8696

Üye
Ben olsam kesinlikle geçmezdim. android meego 'nun yanında oyuncak gibi kalıyor. meego çok akıcı stabil bir sistem. 1 ghz 'lik işlemci android ile yürümez.

• Beğen
Tepkiler: KAYIP-ADAM

KAYIP-ADAM

Üye
    Konu Sahibi
Ben olsam kesinlikle geçmezdim. android meego 'nun yanında oyuncak gibi kalıyor. meego çok akıcı stabil bir sistem. 1 ghz 'lik işlemci android ile yürümez.
Meego gerçekten güzel ve stabil ama ben işletim sisteminden kaynaklı geçmek istemiyorum , uygulama sıkıntısı çekiyorum. çoğu istediğim uygulama meego'da mevcut değil

blackjack8696

Üye
uygulama sıkıntısı konusunda haklısınız fakat stabiliteyi kaybetmeye değer mi onu da kendinize bir sormanız gerek. dual boot sistemi ile iki işletim sistemini bir arada kullananlar var fakat bir ölçüde yararlı olmadığını okumuştum.

• Beğen

Emre

Üye
teşekkürler ama ben konuyu biliyordum , sadece geçenler hakkında görüşlerinizi almak istedim , kasıyor mu kullanımda ?
sesli görüşme çalışmıyor bu yüzden günlük kullanıma uygun değil..

• Beğen
Tepkiler: blackjack8696 ve KAYIP-ADAM

KAYIP-ADAM

Üye
    Konu Sahibi
uygulama sıkıntısı konusunda haklısınız fakat stabiliteyi kaybetmeye değer mi onu da kendinize bir sormanız gerek. dual boot sistemi ile iki işletim sistemini bir arada kullananlar var fakat bir ölçüde yararlı olmadığını okumuştum.
dual boot düşünmüyorum. Telefonu bozmasından korktuğum için. uygulama desteği gelse güzel olurdu. ama kullanılcak kadar mı kasmakta yoksa çok mu kasmakta onu merak ediyorum.

blackjack8696

Üye
burada videosu var ;

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

kasmıyor gibi ama adam sadece menülerde geziniyor :)

ama bu değildir ki ileride kasmayacak. android bu kasar :)

meego ' daki çoklu görev ve swype arayüzün getirdiği kolaylıkları , rehbere şak diye girme güruhunu kaybetmeye değmez bence.

• Beğen

KAYIP-ADAM

Üye
    Konu Sahibi
sesli görüşme çalışmıyor bu yüzden günlük kullanıma uygun değil..
sesli görüşme derken arama yapmayı diyorsunuz öle değil mi? o zaman hiç gerek yok.

Konu Kilitlenebilir.
burada videosu var ;

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

kasmıyor gibi ama adam sadece menülerde geziniyor :)

ama bu değildir ki ileride kasmayacak. android bu kasar :)

meego ' daki çoklu görev ve swype arayüzün getirdiği kolaylıkları , rehbere şak diye girme güruhunu kaybetmeye değmez bence.
evet geçmekten vazgeçtim şuan yeterince hızlı telefon. Uygulama sıkıntısı olmasaydı keşke :(

Emre

Üye
uygulama için ve adreslerinden yararlanabilirsin ;)

• Beğen

KAYIP-ADAM

Üye
    Konu Sahibi
uygulama için ve adreslerinden yararlanabilirsin ;)
Teşekkürler. idare ederim bu uygulamalarla bi süre. Yardım Eden Herkese Teşekkürler

KAYIP-ADAM

Üye
    Konu Sahibi
sesli görüşme var ama kulaklık ile.
geçince büyük ihtimalle başka sıkıntıları'da vardır. ve kulaklık her zaman yanımda taşımadığım için aramalarda büyük sıkıntı olacağı için geçme gereği görmüyorum. Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: RetaXter

H0lligan

Üye
n9a kurulan bu android sistemi root lumu peki :hmmm

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Gerek yok bence

• Beğen

cengooxx