Whatsup'a girebilen var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

arslanseyda

arslanseyda

Üye
konuşmaların silinmediğine emin miyiz ¿

Seglopsi

Seglopsi

Üye
driverları da bi yapamadılar android e onu da anlamadım. çalışan donanımlara ek olarak mikrofon ve ahizeler çalışsa android üzerinde yeter bence.
konuşmaların silinmediğine emin miyiz ¿
silinmez dataları silmedikçe silinmez konuşmalar.
dataları derken uygulama alanlarından bahsediyorum.

arslanseyda

arslanseyda

Üye
Şimdiliik kullanmaya devam (: Teşekkür ederim (:

bcy

bcy

Üye
driverları da bi yapamadılar android e onu da anlamadım. çalışan donanımlara ek olarak mikrofon ve ahizeler çalışsa android üzerinde yeter bence.

silinmez dataları silmedikçe silinmez konuşmalar.
dataları derken uygulama alanlarından bahsediyorum.
sailfishte çalışan arama falan androidde neden çalışmıyorki?

rufat_sau

Üye

cok tesekkurler. ben yukledim calisti 1.2.7 ama bazen baglanti kesiliyo galiba.

bu arada topluca mesaj atarsak dikkate alirlar belki ama 5-10 kisiyle olmaz butun n9 kullanicilari toplanabilsek belki faydasi olur.

bu arada n9-a sailfish kuruluyo mu ? ve kuruluyorsa eger stabil calisiyo mu her sey ?

rufat_sau

Üye

inanmiyorum gercekten bu telefonu oldurmeye calisiyolar. terkedilmis resmen. cok yazik. bence su anda bile piyasada rakibi yok bu telefonun. bi ara satmayi dusunuyodum ama yok hangi telefonu denedimse bunaltici. n9-un verdigi hiss bambaska. toplanip biseyler yapalim arkadaslar. zaten su an hala daha n9 kullanmaya devam edenler buyuk ihtimalle benle ayni gorustedir

• Beğen
Tepkiler: rashitshain ve bcy
Seglopsi

Seglopsi

Üye
üzerinde çalışılsa yapılmazmı be :)

Bence yapılır bir şekilde.
inanmiyorum gercekten bu telefonu oldurmeye calisiyolar. terkedilmis resmen. cok yazik. bence su anda bile piyasada rakibi yok bu telefonun. bi ara satmayi dusunuyodum ama yok hangi telefonu denedimse bunaltici. n9-un verdigi hiss bambaska. toplanip biseyler yapalim arkadaslar. zaten su an hala daha n9 kullanmaya devam edenler buyuk ihtimalle benle ayni gorustedir

inan çalışan bir n9 um olsaydı ilk olarak kerneli üzerinde çalışmayı düşünürdüm. android'de mikrofon ve ahizeleri çalıştırmak yeterli olur o telefon için.

rufat_sau

Üye

inan çalışan bir n9 um olsaydı ilk olarak kerneli üzerinde çalışmayı düşünürdüm. android'de mikrofon ve ahizeleri çalıştırmak yeterli olur o telefon için.

ama android iyi degil ki. meego-nun yerini veremez. ve n9-a da yakismaz bence. n9 ve meego tam anlamiyla butunlesmis. hem meegonun kalacagi hem de skype whatsapp gibi uygulamalarin tam anlamiyla kullanila bilecegi bi yol yok mu ? toplu sekilde mesaj atsak faydasi olmaz mi ?

bi de sailfish nasil bi sistem ? n9- da sorunsuz calisiyo mu ?

bcy

bcy

Üye
aynen haklısın kardeşim N9 bir efsane bence ben bu devirde bile 808 aldık abim geytde memnun çok iyi telefon cfw ile süper oldu. n9 un yeri ise apayrı stabilliğikullanımı alan bihoş vazgeçemiyorum. n97nin klavyesi çok süperdi bi kullanma zevki vardı. şimdi dil öğrenmeye çalışıyorum öğrenince kullanmak aha bi güzel olacğına inanıyorum. :)
ama android iyi degil ki. meego-nun yerini veremez. ve n9-a da yakismaz bence. n9 ve meego tam anlamiyla butunlesmis. hem meegonun kalacagi hem de skype whatsapp gibi uygulamalarin tam anlamiyla kullanila bilecegi bi yol yok mu ? toplu sekilde mesaj atsak faydasi olmaz mi ?

toplu bir şekilde mesaj atsak faydasi olabilir cünkü bikullanıcı topluluğu olacak. bunuda es geçmzler diye düşünüyorm. n9a 5-6 işletim sistemi kurulabiliyor sonuçta nie bi uygulama uyarlanamasın? sailfish sorunsuz değil stabilliği çok iyi değil uygulama yüklenirken bi sıkıntı oluyor. ben şunu düşüüyorum n9'da apkenv gibi yani sailfishteki gibi apklar çalışabilir aslında düzenlemeler yapılsa meego zaten yetiyor n9a havası var sailfishte hikaye androidde zaten android sistemi tutulmuyor uygulamaları tutuluyor değil mi?

craft116

craft116

Üye
arkadaslarnnnn cok guzel mail atalim diyoruzda adamlar otomatik gibi (bcy) atmisti bende ona benzer batta kopyala yapistir yaptim attim gene (bcy) e gelen geri mail noktasina kadar ayni ya gercekten cok buyuk kitlelere ulasmamiz lazim yada 100 200 veya 1000 kisi icin boyle birsey yapacaklarini düşünmüyorum ama sansimizi deneyelim diyosaniz amenna sizinleyim :)

bcy

bcy

Üye
Orasıda öyle kardel,asıl bizin meehoo üzerinfr çalışan apk emilotörü kullanmamız lazım bu olsa bu telefon uçar MeeGo harika zaten bide apkları açsa

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Orasıda öyle kardel,asıl bizin meehoo üzerinfr çalışan apk emilotörü kullanmamız lazım bu olsa bu telefon uçar MeeGo harika zaten bide apkları açsa
bir ara apkenv diye bir eklenti ile bazı uygulamalar calistiriliyordu.

maalesef artık android ve ios dışında sistemlerin destekçileri yok . windows un arkasinda Microsoft yazmada onu bile kimsenin ipleyecegini düşünmüyorum

bcy

bcy

Üye
Apkenvin Gelişmiş hali yapılamazmı sailfish gibi çalıştırmazmı?

Seglopsi

Seglopsi

Üye
sanıyorum apkenv ile uğraşan ekip sailfish e dalvik emulatorunu yapan ekip oldu sonradan :)

bcy

bcy

Üye
apkenv keşke gelişseydi

charlie_blackjack

charlie_blackjack

Üye
sürüm paylaşır mısınız bende 1.1.2 var

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
N9 kullanan yani aktif kullanan kimse kalmadı, cihazları herkes bir köşeye koydu, bende dahil cihaz kutusunda duruyor.
Yani mücadele edelim tabi ama herkes iş güc derdine düştü eskisi gibi fazla ugraşan kimse yok

Bilgisayarı temizledikten sonra pc yi hic acmadım bile

Üst Alt