maxicep whatsapp grubu

Sponsorlu Bağlantılar

CsWqIve34

Üye
    Konu Sahibi
maxicep whatsapp grubu
Maxicep whatsap grubuna katilmak isteyenler bana veya @Jus7ice kardrsimize ozelden mesaj atsin

KRİMİNOLOJİ

KRİMİNOLOJİ

Üye
Olay çıkmasında sopa:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Ben şu yaşımda bile tanımadıklarıma telefon numarası vermem millet internetteki adamlara numara veriyor yahu :D

• Beğen
Tepkiler: teknolojibaronu
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
normal de verirdim ama whatsappı pek kullanan birisi değilim şahsen facebooktan daha çok maxicep e giriyorum :ehe
ama daha az müsait olduğum bi zaman numaramı verebilir

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Ciddi manada dememiştim her neyse.

Karavelaa

Üye
Gruba alım yoktur. Teşekkürler

Mert

Mert

Üye
herkese tek tek özel mesajdan zorladı da mı konu açıp toplu sünnet şölenine çevirdiniz :D

H0lligan

Üye
+1 619 930 6909 isteyen arayip mesaj atip (whatsapp da olabilir) her turlu rahatsiz edebilir acikcasi bizde sorun olmaz :naughty: çok ciddiyim arkadaslar numara bana aittir. en fazla numaraya engel atarim mevzu uzarsa olur biter buyutulucek bise cikmaz yani hatta isteyen gizli numaradan da arayabilir
Ben şu yaşımda bile tanımadıklarıma telefon numarası vermem millet internetteki adamlara numara veriyor yahu :D

Karavelaa

Üye
Olay farklı yere gidiyor. :ehe

• Beğen
Tepkiler: H0lligan
Jus7ice

Jus7ice

Üye
Gruba alım yoktur. Teşekkürler
Hayır bu başka grup :D
+1 619 930 6909 isteyen arayip mesaj atip (whatsapp da olabilir) her turlu rahatsiz edebilir acikcasi bizde sorun olmaz :naughty: çok ciddiyim arkadaslar numara bana aittir. en fazla numaraya engel atarim mevzu uzarsa olur biter buyutulucek bise cikmaz yani hatta isteyen gizli numaradan da arayabilir
:naughty:
Maxicep ortamı güzel adminim ondan kurduk :D

KRİMİNOLOJİ

KRİMİNOLOJİ

Üye
Bence gruba pek gerek yok. Herkesi toplayalım bir mesajda