Telefon Tavsiyesi Iphone 6, Note 4, Galaxy S6, LG G3 ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
byAndroid

byAndroid

Üye
Ahahaha lumia 1020 yı işin içine atmıyorum ayrı bişey o :D ama yinede bilmiyorum belkide s6 ve g4 tek kötüdür Mp ye bakmıyor bu işler

0MG90

0MG90

Üye
Carl Zeiss lensi hiçbiri geçemez, o kesinde

Invoke

Invoke

Üye
Konu sapmış bayağı. iPhone en mantıklı tercih olur bence. Belki Note 4 de olabilir, eğer kullanacaksa. Yarın en güncel kalacak olan, değerini daha uzun süre koruyacak olan iPhone sonuçta. Ayrıca vatandaşın her işini de görür.

• Beğen
Tepkiler: 0343434 ve kedi006

PixelWolf

Üye
    Konu Sahibi
3 bin liraya telefon almak hangi açıdan bakarsanız bakın mantıksız hocam. iPhone'u silmeniz iyi olmuş.
bana hocam dedi resmen :haha:
kızım ben :lol
Konuyu açan arkadaş Note 4 hakkında bana istediğini sorabilirsin.

Bu arada konuda resmen cehalet seziyorum.
3G açıkken şarj durumu nasıl? Bir sıkıntı var mı telefonda başka?
Konu sapmış bayağı. iPhone en mantıklı tercih olur bence. Belki Note 4 de olabilir, eğer kullanacaksa. Yarın en güncel kalacak olan, değerini daha uzun süre koruyacak olan iPhone sonuçta. Ayrıca vatandaşın her işini de görür.
Kesinlikle konuyu saptırdılar.. Bunları tartışacak başka konu açın arkadaşlar, lütfen :zzz: Lumia bile girdi konuya.

Iphone mantıklı ama pahalı :D
Ve düşünce şeklinizi anlayamıyorum bazılarınızın... Güncellemeyi 40 yılda bir alan, hatta hiç almayacak durumda olan telefonun gelişimi nasıl olacak? Mantıksız.. Güncelleme olmayan telefonları savunuyorsanız bence Symbian almalısınız :ah

Ve Samsung-Iphone hakkında tartışırken karşı tarafı kötüleyerek tarafınızı yüceltmeye çalışmayın. Kendi üstünlüklerinizi gösterin, karşı tarafın kötü yanlarını değil :)

• Beğen
Tepkiler: abandonware
PriZm

PriZm

Üye
3G açıkken şarj durumu nasıl? Bir sıkıntı var mı telefonda başka?

3G açıkken fazla sık kullanılmadığında şarj 1 gün götürüyor. Ben genelde Wi-Fi ağırlıklı kullandığımdan bu konuda tam olarak bir şey söyleyemem.

Bazı kullanıcılarda sinyal çekmeme sorunu varmış. Şayet ben hiç rastlamadım.

Birde KK yazılımında batarya ömrü daha iyi. Ancak Lollipop da daha hızlı.

• Beğen
Tepkiler: kedi006

PixelWolf

Üye
    Konu Sahibi
Note 4 diyorum itirazı olan ? :bleh::thumbup:

• Beğen
Tepkiler: 0343434
Luck Star

Luck Star

Üye
Hepsi iyi telefon ama ben şu dönemde telefon almazdım . Alsam da yeşil veya gold s6 alırdım ki öyle yaptım. Az daha bekle note 5 çıkacak bir de LG g4 pro geliyor. Tam duyurulma zamanına yakın alıyorsun bence az daha sabret. Zaten sevmezsen bile alacağın fiyat ucuzlamastir en azından.

Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
iphone 6 iyidir garanti olsun sitem güncellemeleri olsun

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Konu başlığında da büyük bir dengesizlik var. Ilk 3 cihazı "normal" Türkiye garantili 2000 Türk Lirasından aşağı "şuan" bulamazsın ama G3 teknosa "dahil" 1400 Türk Lirasına bulunabiliyor.

0343434

0343434

Üye
Note 4 un kamerasi s6 ya ve iphone6 ya yakin yazmissin.Demekki iphone6 nin kamerasi s6 ile denk demeye getirmissin.Nasil bir yaklasimdir bu?
Doğru S6 ve İphone 6'nın kamerası bu teknik verilerden bahsetmeden söylüyorum birbirlerine çok yakın kalitede resim çekiyorlar. Note 4 ise biraz daha alt kalite sunuyor ama o da gayet başarılı. Yaklaşımda nasıl bir sıkıntı var bulamadım. Teknik verilerde farklılık doğabilir ama asıl bize verdiği sonuç önemli.

kiralik186

kiralik186

Üye
iphone 6 derim hem en az 4 yıl güncel kalır hem sorunsuz stabil bir kullanım sunar pil süresi de iyi gidiyor

Enes

Enes

Üye
@kedi006 3g ile iphone6 nın şarj süresini sormuşsunuz da bana ben daha çok wifi üzerinden bağlanıyorum internete. şarj konusunda çok takıntılı değilim ama whatsapp, facebook messenger, instagram aktif kullanıp biraz clash of clans oynayarak günü çıkartıyorum.

• Beğen

xxxalperxxx

Üye
Doğru S6 ve İphone 6'nın kamerası bu teknik verilerden bahsetmeden söylüyorum birbirlerine çok yakın kalitede resim çekiyorlar. Note 4 ise biraz daha alt kalite sunuyor ama o da gayet başarılı. Yaklaşımda nasıl bir sıkıntı var bulamadım. Teknik verilerde farklılık doğabilir ama asıl bize verdiği sonuç önemli.
Yakin dedigin bering bogazi ile everest tepesi kadar bisey.Ois destegi f1.9 16mpx sony imx240 sensor lazer odak ile f2.2 8mpx kameralar ayni cekiyoru gectim yakin cekiyor diyorsun.4K dan bahsetmiyorum.Geceyi soze katmiyorum.Bak sana kullandigim telefonu yaziyorum bu isler sallama ile olmaz.Meizu Mx4 kullaniyorum git arastir gel bakalim diyebilecekmisin iphone yakin fotolar cekebiliyor diye hadi bekliyorum cevabini...

xxxalperxxx

Üye
@kedi006 3g ile iphone6 nın şarj süresini sormuşsunuz da bana ben daha çok wifi üzerinden bağlanıyorum internete. şarj konusunda çok takıntılı değilim ama whatsapp, facebook messenger, instagram aktif kullanıp biraz clash of clans oynayarak günü çıkartıyorum.
Ornek veriyorum.th8 binaniz olsa 200tane okcu yapsaniz 22 dakikada bir savas yapsaniz wifi uzerinden oynasaniz face msn dahil olsa eger gunler 3 saate dusmediyse cikartamassiniz.iphone6 icin konusuyorum

Enes

Enes

Üye
Ornek veriyorum.th8 binaniz olsa 200tane okcu yapsaniz 22 dakikada bir savas yapsaniz wifi uzerinden oynasaniz face msn dahil olsa eger gunler 3 saate dusmediyse cikartamassiniz.iphone6 icin konusuyorum
biraz dedim
edit: bu kadar da saldırmanın alemi yok kusura bakmayın mesajlarınızı okuyorum konuda sürekli. beğenmiyor olabilirsiniz. benim de ilk apple cihazım memnun olacağını düşünen kişi alır. Hiç biri babamızın şirketi değil sonuç olarak vatan millet sakarya hürrraa savaş açmanın bir anlamı yok. ios deneyimini merak ettim kullanıyorum ve benim kullanma şartlarımda 1 günümü çıkartıyor.

xxxalperxxx

Üye
biraz dedim
edit: bu kadar da saldırmanın alemi yok kusura bakmayın mesajlarınızı okuyorum konuda sürekli. beğenmiyor olabilirsiniz. benim de ilk apple cihazım memnun olacağını düşünen kişi alır.
Kardes sen beni yanlis. Anliyorsun sanirim.konunun basligi 3 telefon uzerine kiyaslama yapmak.Bu arada 3000tl verip memnun kalmayani zaten gormedim.

Enes

Enes

Üye
Kardes sen beni yanlis. Anliyorsun sanirim.konunun basligi 3 telefon uzerine kiyaslama yapmak.Bu arada 3000tl verip memnun kalmayani zaten gormedim.
bu telefonları alırken illa ki inceleyerek alıyoruz değil mi 3000 tl verip de neyle karşı karşıya kalacağımızı bilmeden değil. Ya tutarsa! mantığıyla almıyoruz bunu değil mi ? Ayrıca bu fiyatı haketmediğini düşünüyorsanız almazsınız olur biter apple veyahut başka bir firma bu konuda isim mühim değil. Tamam apple iphone en rezil telefon olsun ve ben de 3bin lira verdim (o fiyata almadım da hadi tabir o olsun) ve kullanıyorum ve bir çok kullanan var değil mi ? Buna ek olarak bütçesine o fiyat fazla gelen de almaz. O halde nihai tüketicinin alacağı karar önemli sizin karalama kampanyanız değil.
İlla iphone alsın da demiyorum. Note4 de güzel bir cihaz ve gayet tercih edilebilir.

• Beğen

xxxalperxxx

Üye
bu telefonları alırken illa ki inceleyerek alıyoruz değil mi 3000 tl verip de neyle karşı karşıya kalacağımızı bilmeden değil. Ya tutarsa! mantığıyla almıyoruz bunu değil mi ? Ayrıca bu fiyatı haketmediğini düşünüyorsanız almazsınız olur biter apple veyahut başka bir firma bu konuda isim mühim değil. Tamam apple iphone en rezil telefon olsun ve ben de 3bin lira verdim (o fiyata almadım da hadi tabir o olsun) ve kullanıyorum ve bir çok kullanan var değil mi ? Buna ek olarak bütçesine o fiyat fazla gelen de almaz. O halde nihai tüketicinin alacağı karar önemli sizin karalama kampanyanız değil.
İlla iphone alsın da demiyorum. Note4 de güzel bir cihaz ve gayet tercih edilebilir.
Bak daha demin dedim sana konunun basligi ney bu 3 telefonun kiyaslamasi.Hadi 2.500tl ye aldin karpuz secer gibi de sectin noldu s6 nin g4 un gerisinde kaldi.Eyvallah dedin ben hava atacam markaya bastin parayi Yine geride kaldin Hadi dedin verdigim paranin karsiligini aliyorum 199 dolar telefona yatirim yaptin.Bence de ya tutarsa mantigi hic birseye yaramaz.Cunku tutmadi.

ersinbull

Üye
Eğer bir telefona sahip olmak istiyorsan android telefon al, telefon sana sahip olsun istiyorsan iphone al.

PriZm

PriZm

Üye
iPhone'un kamerasını beğenmiyor olabilirsiniz ama bu en gerçekçi renk tonları ve kontrastın iSight kamerada bulunduğu gerçeğini değiştirmez.

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt