Telefon Tavsiyesi Iphone 6, Note 4, Galaxy S6, LG G3 ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
byAndroid

byAndroid

Üye
S6 edge büyük değil ayriyeten iphone 6 nın ekranı 4.7 inç olmasına karşın kasa olarak baya büyük
Neredeyse aynı boyutları

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
S6 Edge kullanamıyacak olanlar almasın. Facebook'tan arada rast geliyorum adamlar saçma sapan sanki telefonu eline almadan satın almış gibi yorum yapıyorlar.

• Beğen
Tepkiler: kedi006 ve haydelanduka
haydelanduka

haydelanduka

Üye
S6 Edge kullanamıyacak olanlar almasın. Facebook'tan arada rast geliyorum adamlar saçma sapan sanki telefonu eline almadan satın almış gibi yorum yapıyorlar.
S6 edgenin tasarimi gercekten cok hos. Elinize aldiginizda hissediyorsunu.

PixelWolf

Üye
    Konu Sahibi
Çok pahalııııı alamaz.

The Pancar

The Pancar

Üye
Alsın demiyoruz ki

Polymath

Polymath

Üye
İphone 16 gb. Hafiza yetmeyecektir bence. Alacaksa 32 gb alsın en az.. Agabeyime 64gb s6 aldik. Tasarimi mukemmel. Ekran mükemmel.. Şarji cok iyi gitmiyor ama orta diyebilirim. Fakat telefon 1 saatte fulleniyor sarji oyle bir guzelligi var:)

byAndroid

byAndroid

Üye
Iphone 6 alabiliyorsa edgeyi de çok rahat alabilir

0MG90

0MG90

Üye
Mağaza çalışanları tabi S6 över, onlar Samsung'dan başka marka bilmiyor anca konuşurlar. iPhone 6 alsın kısaca. Sade, şık, kamerası iyi, 4 yıl güncelleme. Sıkılırsa Jailbreak olayını anlatırsın daha iyi olur.

turancen

turancen

Üye
Vodafone bayine telefon almak için gittim, iphone 6 64gb modelini alacaktım, lakin 400 tl ön ödeme istediler ve aylık 200 üstü bir fiyat çıktı vazgeçtim, lg g3 aldık, 32 gb modelini bulamadım, 16 gb aldım memnunum pek bir sorunu yok, alabiliyorsan iphone 6 64gb modelini şiddetle tavsiye ederim, hafıza sorunu yaşamazsın, zaten güncellemeye laf yok :D iphone 4s de görüyoruz :P bu arada iphone 6 nın 32 gb modeli yoktur. 16 gb modeli vardır ve tavsiye etmem, hafızası video çekim ve resim çekmede, bir kaç uygulama yüklemede doluyor. :)

• Beğen
Tepkiler: kedi006 ve B.A.R.O.N
Luck Star

Luck Star

Üye
İphone 6 - s6 ve LG g2 kullanıyorum zamanında g3 te vardı One m7 de vardı gerçi halen var ama evdekiler kullanıyor. İPhone kamerası bir halta yaramaz. Şuan en iyi kamera LG G4 ve s6 da mevcut. HTC nin ultrapixel saçmalığı da rezalet. G3 kamera da fena g2 ile aynı ama odaklama aşırı hızlı anlayamazsın bile . Sıralama yaparsak g4>s6>g3>i6 iphone adından ibaret bir telefon. Vestel zammı gelsin ilk isim satmak olacak.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: kedi006, byAndroid ve abandonware
abandonware

abandonware

Üye
Eğer mesele uzun süre dayanmaksa 16 gb olan modeller hariç tabi ki iphone 6

• Beğen
Tepkiler: kedi006
abandonware

abandonware

Üye
İphone 6 - s6 ve LG g2 kullanıyorum zamanında g3 te vardı One m7 de vardı gerçi halen var ama evdekiler kullanıyor. İPhone kamerası bir halta yaramaz. Şuan en iyi kamera LG G4 ve s6 da mevcut. HTC nin ultrapixel saçmalığı da rezalet. G3 kamera da fena g2 ile aynı ama odaklama aşırı hızlı anlayamazsın bile . Sıralama yaparsak g4>s6>g3>i6 iphone adından ibaret bir telefon. Beste zammı gelsin ilk isim satmak olacak.
UltraPixel iyi güzel hoş ama 4mp çok düşük. Yatay olarak çektiğim fotolari dikey olarak duvarkagidi yapamıyorum :zzz: ama cidden kaliteli çekiyor. Gerçi boyut düşük olunca pek te bir ise yaradığını söyleyemem. G serisinin kamerası nasıldır bilemem ama iPhone'nun kamerası konusunda sizinle aynı fikirdeyim.

• Beğen
byAndroid

byAndroid

Üye
G4 gece çekimi yapan var mı bilmiyorum ama herkesin görmesi gerek gece çekimleri bir harika fotoğraflar o karanlıkta sanki dslr makine çekiyormuş gibi net ve aydınlık kumlanma da yok.

Luck Star

Luck Star

Üye
Gece çekimi insan gözünden de iyi çekiyor valla. S6 va G4 yapmışlar ben s6 yi bile beğendim ama lamba ışığı parlamis ve ışık beyaz pembe karışımı olmuş. G4 bildiğin ordaymis gibi çekmiş parlama bile yok

• Beğen
Luck Star

Luck Star

Üye
UltraPixel iyi güzel hoş ama 4mp çok düşük. Yatay olarak çektiğim fotolari dikey olarak duvarkagidi yapamıyorum :zzz: ama cidden kaliteli çekiyor. Gerçi boyut düşük olunca pek te bir ise yaradığını söyleyemem. G serisinin kamerası nasıldır bilemem ama iPhone'nun kamerası konusunda sizinle aynı fikirdeyim.
İyi dememiz icin önce pembe çekmemesi lazım. Işık az olduğunda her yer pespembe oluyor.

Gerçi ışık varken de pembe çekiyor ya (htc)

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
4-5 yıl gidecek ve sorunsuzca kullanılacak bir telefon istiorsanız..
Lumia 930, Lumia 830 veya Lumia XL 640 lardan birisi olmalı..
Seçim size kalmış..
aldıktan en fazla 6-7 ay sonra kafa sallayan, her güncellemeden sonra sorunları daha fazla artan sistemlerle uğraşmayın.

Luck Star

Luck Star

Üye
Wp de çok eksik var 4 5 yılda anca yetişir onu bekleyene kadar o telefon kullanılamayacagi için eskimez haklisin

• Beğen
Tepkiler: kedi006, abandonware ve turancen
abandonware

abandonware

Üye
İyi dememiz icin önce pembe çekmemesi lazım. Işık az olduğunda her yer pespembe oluyor.

Gerçi ışık varken de pembe çekiyor ya (htc)
Pembe olayı bir tek hatalı üretim one m7 ler için var. One m8imde su ana kadar pembe resme ratlamadim. Objektif olmam gerekirse durum bu :hmmm

Luck Star

Luck Star

Üye
Ben m8 icin de duymuştum ama kronik sorun olduğunu biliyorum. Düzelebilir veya sonra tekrar da olabilir . 4 ultrapixel diyor ama evet 4mp çekiyor. Yakınlaştırmadan sonra ayrıntı falan kalmıyor.

abandonware

abandonware

Üye
Ben m8 icin de duymuştum ama kronik sorun olduğunu biliyorum. Düzelebilir veya sonra tekrar da olabilir . 4 ultrapixel diyor ama evet 4mp çekiyor. Yakınlaştırmadan sonra ayrıntı falan kalmıyor.

Telefonun cıkarttığı is gerçekten çok iyi fakat keşke 6mp falan olsaydı. Yakinlastirma meraklisi değilim ama biraz daha büyük olsaymis keşke resimler. Bisikletimle dağa çıkıp şehrin fotosunu çekeyim diyorum, istediğimi alamıyorum, mp'inin düşük olduğu yakinlastirmadan belli oluyor sanki. Fakat gündelik çekimlerde harika.

Şükür ki o sorunla su ana kadar karşılaşmadım. :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt