Telefon Tavsiyesi Iphone 6, Note 4, Galaxy S6, LG G3 ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PixelWolf

Üye
    Konu Sahibi
Iphone 6, Note 4, Galaxy S6, LG G3 ?
Arkadaşlar, öğretmenim için 4 yıl civarı dayanabilecek, fazla büyük olmayacak, hafıza sıkıntısı yaşatmayacak, güzel fotoğraf çekebilecek bir telefon lazım. Ve şarjı uzun giden.
Ben Iphone 6 yazdım çünkü Iphone 6 Plus büyük ve büyük istemiyor. Biliyorsunuz vergilerle çok zam gelecek. O yüzden hiç 6S'i beklemesi gerektiğini düşünmüyorum. 3 milyara yakın parayla telefon almayı düşünmüyor. Son zamanlarda zam geliyor sürekli, bilirsiniz : ? Zaten Iphone 6 onu güncellemelerle 4 yıl rahat ettirebilir bence. Benim gönlüm Iphone 6'dan yana. :p Ama hafıza konusu var Iphone'da. MicroSD olsaydı iş daha ucuz olabilirdi :bablik:
Telefoncu bir arkadaşı ona sürekli Galaxy S6'yı övmüş. Onu da araştırmamı istedi. Ben 4 yıl S6'nın gidebileceğini düşünmüyorum. O zamana S10 çıkar S6 unutulur gider zaten. Iphone bu açıdan daha iyi görünüyor. Sürekli güncelleme gelecektir. Sizin düşünceniz? :tebessüm:
LG G3 son zamanların gözde telefonu. Hem G2 kullanan arkadaş 4 yıl rahat idare edebileceğini söylemişti. G3 de rahat gidebilir sanırım? :evet: LG zaten eski telefonuydu. Benim pek bilgim olduğu söylenemez LG hakkında. Ama G3'ü ben de sevip öneriyorum. Kullanan arkadaşlar ne düşünüyorlar acaba? :P:
Benim gönlümden geçen bir de Note 4 var. Note 3-4 onu rahat 4 yıl idare eder gibi ne dersiniz? Hem çok sevdiğim bir telefon. Güncelleme konusunda Note 2 sıkıntı çekiyor galiba :zong: Ama güncelleme olmadan da idare edebilecek biri. Hem matematik öğretmeni olduğu için telefonda sayı falan çizerken kalemin kullanışlı olacağını düşünmüştüm. Sizce de bir Note 4 de güzel olmaz mı?

Dediğim gibi dediklerim ona göre büyük. Kullandığı LG benim Iphone 5 kadar neredeyse. Biraz daha uzun ve geniş. :p Bu 4 gözde telefondan hangisini önerirsiniz? Hız konusunda, kamera konusunda, hafıza konusunda, 3G açık kalırsa şarj konusunda, çizim konusunda, aşırı büyük olmadan önerebileceğiniz başka telefon var mı :bilmm Yoksa bu saydıklarımdan herhangi birine harika telefon! :worshippy: der misiniz? :gul:
Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler :bigstar: (Bütçe 2500 ü aşmasa güzel olur önereceğiniz varsa :oke:)

Son düzenleme:

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Note 3 ile 2. Yilima gireceğim ben ve halen daha sıkıntısı yok. öğretmenin büyük isteseydi ben kesinlikle note 4 derdim. G3 şarjı uzun dayanmıyor diyorlar o yüzden pek sıcak bakmıyorum ben. Bence o fiyata iPhone 6 alsın iOS 9'dan sonraki hiçbir iOS güncellemesini yapmasın bırak 4 yılı 8 yıl pili 1-2 kez değişim şartı ile gider.

• Beğen
Tepkiler: kedi006
Invoke

Invoke

Üye
Iphone alsın. Lafı uzatmaya gerek yok.

• Beğen
Marco Laren

Marco Laren

Üye
Iphone 6 :oke:

• Beğen
The Pancar

The Pancar

Üye
S6 daha iyi bir telefon ama iphone 6 alsın

• Beğen
byAndroid

byAndroid

Üye
S6, note 4, g4 bu 3ü arasından seçim yapsın bence

yeumyang

yeumyang

Moderator
en iyisi iphone 6 olacaktır g3 g4 not 4 zaten büyük 5.5 inc s6 4 yıl gitmez iphone 6 iyi bir secim

• Beğen

MaxipmaN

Üye
g4 çıktı haberin yok sanırım, gözde telefonmuş g3 :halay3:

Enes

Enes

Üye
benim seçeneklerimde lg yoktu. note4 alacaktım kutuyu açmadan iade edip iphone 6 aldım note4 alsam keşke iphone? uktesi kalırdı içimde. daha önce androidde samsung kullandım 3 cihaz. wp de kullandım. şu bi sıkıntı da yaşamadım.

• Beğen
Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
herhangi bir android cihaz 4 yıl sonra ne hale gelir acaba :) listede iphone tek geçilir.

• Beğen
byAndroid

byAndroid

Üye
Android konusuna çok dar bakıyorsunuz. Herhangi bir Android değil sonuçta. Örnek vermek gerekirse GALAXY s 5 yıllık cihaz ve hala Custom rom larla güncelleme devam ediyor aynı şey s6 ve ya g4 için de geçerli olacaktır amiraller rahat 5 yıl gider developer ler çok iyi bu konuda

PixelWolf

Üye
    Konu Sahibi
Şey, 3G'si genelde açık olduğu için şarj da önemli etken. Arkadaşlar bende Iphone 5 var yazdığım gibi, 3G ile Iphone 6 şarjı dayanır mı bilemiyorum. Şu an Note ve Iphone destekliyorsunuz sanırım genel olarak. Kalemi çizim için iyi olacağından ve şarjının ömrünün uzun olacağını düşündüğümden Note 3-4 diye de düşünüyorum. Ya da Iphone 6. Zaten genelinizin düşüncesi bu.
3G ile şarj süresi açısından en iyisi hangisi olur peki? Iphone 6 mı yoksa Note 4 mü :islik
benim seçeneklerimde lg yoktu. note4 alacaktım kutuyu açmadan iade edip iphone 6 aldım note4 alsam keşke iphone? uktesi kalırdı içimde. daha önce androidde samsung kullandım 3 cihaz. wp de kullandım. şu bi sıkıntı da yaşamadım.
3G ile şarj süresi nasıl Iphone 6'nın?
g4 çıktı haberin yok sanırım, gözde telefonmuş g3 :halay3:
Var, ama g3 daha ucuz. Bir alt modelden zarar gelmez : ?
en iyisi iphone 6 olacaktır g3 g4 not 4 zaten büyük 5.5 inc s6 4 yıl gitmez iphone 6 iyi bir secim
Note 4 fotoğraflarına falan baktım pek de sıkıntı çıkarmaz sanırım :hmmm
S6, note 4, g4 bu 3ü arasından seçim yapsın bence
Aha iphone düşmanı : ?
Note 3 ile 2. Yilima gireceğim ben ve halen daha sıkıntısı yok. öğretmenin büyük isteseydi ben kesinlikle note 4 derdim. G3 şarjı uzun dayanmıyor diyorlar o yüzden pek sıcak bakmıyorum ben. Bence o fiyata iPhone 6 alsın iOS 9'dan sonraki hiçbir iOS güncellemesini yapmasın bırak 4 yılı 8 yıl pili 1-2 kez değişim şartı ile gider.
4 yıl içinde güncelleme yapmayacaksa ne anlamı olacak Symbian alsın : ?

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Alsin bi iphone zaten iphone6 samsung gibi surekli telefon cikarmaz icin rahat olsun

byAndroid

byAndroid

Üye
Bilmiyorum iphone da stabilite den başka ne var ha birde 4 yil güncelleme başka?

yeumyang

yeumyang

Moderator
not 4 ü elinize aldıgınızda hissedersiniz telefon büyük cihaz güzel ama büyük istemiyor demişsiniz o yüzden söylüyorum iphone 6 diyorum

• Beğen
byAndroid

byAndroid

Üye
Sadelik :gul: Güvenlik : ? Hava :cool :hmmm

S6 nın tasarımı görmediniz sanırım. Herşey var telefonda edgeyi alırsa daha havalı olur. Yinede elinize alıp bakın kamera farkını vs. Göreceksiniz

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
S6 nın ekranı çok canlı ama telefon kendine çekmiyor en azından benim için. Bir şeyler eksik gibi. Toplamışlar sağdan soldan, tasarımı oturmuş gibi durmuyor. Sanki babasının abisinin pantolonunu giymiş çocuk gibi.

• Beğen

PixelWolf

Üye
    Konu Sahibi
not 4 ü elinize aldıgınızda hissedersiniz telefon büyük cihaz güzel ama büyük istemiyor demişsiniz o yüzden söylüyorum iphone 6 diyorum
Doğrudur. Hiç elime almadım bilemiyorum :) Iphone 6 bence de en mantıklısı sanırım bu yorumlardan sonra :thumbup:
S6 nın tasarımı görmediniz sanırım. Herşey var telefonda edgeyi alırsa daha havalı olur. Yinede elinize alıp bakın kamera farkını vs. Göreceksiniz
Büyük değil mi o :islik Büyük telefonları sevmem :)
S6 nın ekranı çok canlı ama telefon kendine çekmiyor en azından benim için. Bir şeyler eksik gibi. Toplamışlar sağdan soldan, tasarımı oturmuş gibi durmuyor. Sanki babasının abisinin pantolonunu giymiş çocuk gibi.
S serisinin tasarımı bana da çekici gelmiyor : ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt