Galaxy S4 i9500 [ROM] [5.0.2] Aurora N4/S6 Port 5 v8.2 [XPOSED SUPPORT] [25/05/2015]

Sponsorlu Bağlantılar

>Lips Of AngeL<

>Lips Of AngeL<

Üye
    Konu Sahibi
bak ardeşim hiçbir soruununu görmedim ben sadece whatsappa mesaj gelmıyordu işte ama simdi 8.5 çıkmiş ben onu yükledim fakat bedne hata verdi sonra gittim cince bir yazılım yuledım orjinal sonra rootladım ve 7.5 i yükledim baktım 8.5 in hatasını veriyor gittim 8.5 i yükledüim simdi fıstık gibi çalısıyor :) hiçbir problemim yok sonunda :)
hatta direk 8,5 i yükleyebilirmişşin orda modem vermişler onu flashlayınca iş tmmlanıyor :D sımdı 8.5 ile mutluyum :D

anladım dustum bende şimdi 8.2 var düşünüyorum acaba yuklesem mi diye tereddütteyim açıkcasın :D

joker.lg

joker.lg

Üye
anladım dustum bende şimdi 8.2 var düşünüyorum acaba yuklesem mi diye tereddütteyim açıkcasın :D
8,2 nin hataları var mesela sessiz mod yok sadece ses titresim var sonra sms gelince kısa kısa titreme yok direk dıııııııııııt diye titriyo dıt dıt diye değil bu buldugum 2 hata beni sinir eder bunlar seni bilemem :D

>Lips Of AngeL<

>Lips Of AngeL<

Üye
    Konu Sahibi
8,2 nin hataları var mesela sessiz mod yok sadece ses titresim var sonra sms gelince kısa kısa titreme yok direk dıııııııııııt diye titriyo dıt dıt diye değil bu buldugum 2 hata beni sinir eder bunlar seni bilemem :D

aynen bak orası dogru dur bakalım yuklerim olmassa bu vermiş oldugun rom u :D
aynen bak orası dogru dur bakalım yuklerim olmassa bu vermiş oldugun rom u :D

modem nerede ya ben göremedim onu 8.5 de :)

>Lips Of AngeL<

>Lips Of AngeL<

Üye
    Konu Sahibi
joker.lg

joker.lg

Üye
eyvellah kardeşim benim nasıl bir sıkıntı yok dimi rom ile hani çalışmayan bir yeri felan yok sanırım
bence yok ufak tefek seyler oluyorsada farketmıyorumdur ben cok begendım bunu :) hani bazı buglar varmıs ama ben daha denk gelmedım belkide buglu yerleri kullanmadıgımdan :D ama begenirsin eminim :D
eyvellah kardeşim benim nasıl bir sıkıntı yok dimi rom ile hani çalışmayan bir yeri felan yok sanırım
bence yok ufak tefek seyler oluyorsada farketmıyorumdur ben cok begendım bunu :) hani bazı buglar varmıs ama ben daha denk gelmedım belkide buglu yerleri kullanmadıgımdan :D ama begenirsin eminim :D

Üst Alt