Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

Aybars1979

Aybars1979

Üye
Bu cihazı win10M ile mi verecekler acaba neden bekletiyorlar ? Yada Denim GDR2 ile verirler herhalde
bu cihaz gdr2 yüklü satışa çıktı zaten neden bekliyor bilen yok, bilen varsa da sır olarak saklıyor kendine bize işkence yapıyor söylemiyor ms bu sıralar biraz sadistleşti, wp10 insider yüklemelerle millete işkenceye ilave lumia 640 serisini gösteripte vermemeyi ekledi kanserden ölelim istiyor sanırım. yakında bizde stokholm sendromu olcak wp den başka bişi isteyemez olacağız.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Bir sonraki yapıda:)
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen, Microsoft Corporation, 4MaGuS ve 11 diğerleri
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Bildirim merkezinin interaktifliği biraz daha artmış :tebessüm:

braayn

braayn

Üye
bildirim merkezi güzel şekilleniyor birde siyah ve beyaz arka plan rengi yerine alternatifleri gelse süper olur.sıkıldık siyah ve beyaz renklerden

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
bildirim merkezi güzel şekilleniyor birde siyah ve beyaz arka plan rengi yerine alternatifleri gelse süper olur.sıkıldık siyah ve beyaz renklerden

Mesela Jolla'nın Sailfish OS'taki bildirim merkezi gibi olabilir. :bleh:

meg1ddo

meg1ddo

Üye
bildirim merkezi, mesajlar, ayarlar ve açık uygulamalar ekranı başta olmak üzere bütün arka planlara bi renklilik bi canlılık gelmeli bulanık şeffaf arka planla desteklenmesi arka plan resimleri atanabilmesi gerekir, wp nin en büyük eksiklerinden biridir bu, bu siyah kasvetli cansız yapısından dolayı wp den soğuk olan çok kişi biliyorum.

alaca61

Üye
5. Yapı bu hafta gelirmi

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
Yeni yapı gelsin de kuralım

braayn

braayn

Üye
Mesela Jolla'nın Sailfish OS'taki bildirim merkezi gibi olabilir. :bleh:

aynen olabilir.
geçen cuma arkadaşım yanımda note 3 telefonuna lolipop kurdu ve telefonu şarja taktığında telefon ekranının altında tam şarj soketine denk gelecek şekilde kaparcıklar oluştu ve pil göstergesine doğru kabarcıklar uçuşuyordu yani görsel olarak çok hoş duruyor.Birde kendi titreşim şeklini kendisi yapıp kaydetti buda çok hoş ve tuhafıma gitti .En son android olarak samsung s2 kullanıyordum bu tarz göz boyayan şeyler bizde de olsa ya ne olacak yani ... :(

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
4MaGuS

4MaGuS

Üye
Bir sonraki yapıda:)
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
kimse fark etmedi galiba "wifi on" yazıyor normalde hangi wifi ye bağlandıysanız onu yazardı buradan da acaba tek tıkla aç kapa özelliği geliyor diye bilirmiyiz, şuan yazdığım ile çelişiyorum nerden aklıma geldi ise sormuş bulundum artık

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
kimse fark etmedi galiba "wifi on" yazıyor normalde hangi wifi ye bağlandıysanız onu yazardı buradan da acaba tek tıkla aç kapa özelliği geliyor diye bilirmiyiz, şuan yazdığım ile çelişiyorum nerden aklıma geldi ise sormuş bulundum artık
Muhtemelen öyle olur. Zaten kısayollara uzun basınca ilgili ayara gidiyor.

yuvanacuu

yuvanacuu

Üye

Benim bildiğim bu zaten açıklanmıştı androidteki gibi olucak diye

serinaga

serinaga

Üye
Güzel olur sanırım ...

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Benim bildiğim bu zaten açıklanmıştı androidteki gibi olucak diye
böyle haber yapıldı doğru ancak bununla ilgili bir resim falan paylaşılmamıştı ben orada öyle bir şey fark edince acaba sonunda bu özellik geliyormu diye kendimce sevindim ve belirtmek istedim

Üst Alt