En uygun rom?

Sponsorlu Bağlantılar

sword07080

Üye
    Konu Sahibi
En uygun rom?
Arkadaşlar s3 cihazımı henüz rootladım.Bunun için en uygun sorunsuz rom hangisi sizce ?
Önerisi olan var mı?
Ve kaldırmamda sorun olmıyacak uygulama listesi vardı ama bulamadım.
Yorumlar için teşekkürler.

Dark-Evil

Dark-Evil

Üye
cyanogenmode'u tavsiye ederim :)

sword07080

Üye
    Konu Sahibi
S5 blekota v11 için sorunsuz diyorlar ve s3 için en ideal dedi bir kaç kişi.Güzel bir yükleme videosu bulursam onu yükleyebilirim.

stuxnet

stuxnet

Üye
Blekota note 4 tek tavsiyem..
Çünkü hala gelişmekte olan ve desteğini kesmeyen bir rom nerdeyse diğer bütün romları denedim ama bunun üzerine yok..

sword07080

Üye
    Konu Sahibi
Blekota note 4 tek tavsiyem..
Çünkü hala gelişmekte olan ve desteğini kesmeyen bir rom nerdeyse diğer bütün romları denedim ama bunun üzerine yok..

Konu linki verebilir misin? İzlenimlerin nelerdir? Ne zamandır kullanıyorsun ? Çalışmayan bir şey var mı?

stuxnet

stuxnet

Üye
Konu linki verebilir misin? İzlenimlerin nelerdir? Ne zamandır kullanıyorsun ? Çalışmayan bir şey var mı?
Galaxy S3 i9300 - GALAXY S3 I9300 BLEKOTA Note 4 Super Lite V4.4 ANDROİD 4.4.4 (12.05.2014) Lollipop apps °•○●YENİ●○•° - MaxiCep Buyur , bence oldukça hızlı stabilliğe doğru ilerliyo hala üzerinde çalışmalar devam ediyor yapımcısı desteği kesmiyo en iyiside bu zaten çalışmayan 3g ve radyo var radyoyu apk olarak verebilirim

snapdroid

snapdroid

Üye
koyu renk istiyosan carbon oneririrm. ben denedim bir kismi imgilizce olabilor ama bu romun hepsinden farki ayarlarda bildirim rengi deistirme vs. gibi bi suru kisisellestirme secenegi mevcut
bunun disinda
floating window
omni switch
dezeer (cyanogenmoddaki)
cihaz donanim ayarlariyla oynama
gibi seylerde var. [cyanogenmod tabanli] cm ye oldukca renkler jaric bemziyor
carbonrom.org/

H0lligan

Üye
Her seyi unut rom dedigin guncel olur son surum olur herseyi editlleyebildigin olur blisspop 3.6 yukle cok stabil rom sonrasi imei sorununda olmuyor saadece romu ve gappsi kur keyfini sur en kullanislisi bu dierlerinin hepsini denedim.

oddish

oddish

Üye
4.3 kalsın. Adaway yükle. Gereksiz uygulamaların yedeğini alıp kaldır. Bu romların hepsinde bir sorun oluyor. Daha sorunsuzuna rastlamadım.

H0lligan

Üye
4.3 kalsın. Adaway yükle. Gereksiz uygulamaların yedeğini alıp kaldır. Bu romların hepsinde bir sorun oluyor. Daha sorunsuzuna rastlamadım.
Acaba kaç rom denedin ? Nerdeyse her sorunun çözümüde var dır. Mesela liquid smooth milestone ın son surumu sorunsuz cm12.1 teamasek build12 de de hicbir sorun yok yada bliss pop 3.6 nin son cikan degilde ondan bi onceki surumde de hicbir sorun yok bu romlari denedinmi se hic ? 4.3 ün stabilliğiyle bunlar karşılaştırılamaz bile komik olmayın ya

snapdroid

snapdroid

Üye
Acaba kaç rom denedin ? Nerdeyse her sorunun çözümüde var dır. Mesela liquid smooth milestone ın son surumu sorunsuz cm12.1 teamasek build12 de de hicbir sorun yok yada bliss pop 3.6 nin son cikan degilde ondan bi onceki surumde de hicbir sorun yok bu romlari denedinmi se hic ? 4.3 ün stabilliğiyle bunlar karşılaştırılamaz bile komik olmayın ya

Hız konusunda haklisin benim cm12.1 s3 mini [12500] antutu puani vardi stok [8500] ama mutlaka customda ufak sorunlar stok'a nazaran daha hatali

H0lligan

Üye
Hız konusunda haklisin benim cm12.1 s3 mini [12500] antutu puani vardi stok [8500] ama mutlaka customda ufak sorunlar stok'a nazaran daha hatali
Tamam ona bise diyen yok ama stock da kalip ana ekrana dönmeyi yarım dkk mı beklersin custom atıp 1-2 gereksiz zararsız bug lımı kullanırsın telefonu ?

• Beğen
Tepkiler: snapdroid

Üst Alt