Maxicep App+ v5 (29.04.2015)

Sponsorlu Bağlantılar

aarslqnn

aarslqnn

Üye
Hocam orda tapatalk api si kullandığım için orayı tapatalk veriyor

KingDroid

KingDroid

Üye
Bildirim gelmiyor o sorun düzeltilebilirmi
Bildirimler belirli saat aralıklarıyla senkronize ediliyor
Varsayılanı 1 saat

MaxiCep v5 ile gönderildi

aarslqnn

aarslqnn

Üye
Hocam onu ayarlar kısmından bakınız

aarslqnn

aarslqnn

Üye
Hocam o kısmı forum misali resim kodu ile tapatalk kısmında o yok ama altıncı versiyona söz verebilirim o konu hakkında

KingDroid

KingDroid

Üye
Hocam o kısmı forum misali resim kodu ile tapatalk kısmında o yok ama altıncı versiyona söz verebilirim o konu hakkında
Başarılarının devamını dilerim

MaxiCep v5 ile gönderildi

bLnmz

bLnmz

Üye
    Konu Sahibi
Peki hocam niye bu kadar atar yaptın ki

Herşey maxicep ailesi için ne olacak sankidüzenlerim ama şimdi

abi sakin ol
yardım etmeye çalışıyoruz
Beyler zaten sakinim. Ancak buradan paylaştığınızda mesajınız arada kalıyor ve tam olarak göz önüne çıkmıyor. Yeni konu açarak daha fazla kişiye duyurabilirsiniz. ;)
MaxicepApp+ v5 yolda arkadaşlar :)

# MaxicepApp+ v5 Yenilikler #
Arkadaşlar ahım şahım yenilik yok. Zaten uygulama görüntü açısından rayına oturduğu için ben sadece Türkçe dildeki eksiklikleri ve uygulama simgesini yeniledim. Uygulamanın menüdeki simgesi Maxicep Logo yarışmasını kazanan logo ile değiştirildi. Maxicep.Com' daki bildirimleri gösteren simgede yenilik yapıldı. Şimdilik fazla birşey yok ancak ilerleyen zamnlarda tabikide yenilikler gelebilir. Uygulamayı tercih ettiğiniz için teşekkür ederim. Güle güle kullanın. :)

Dosya ZİP dosyasında EK olarak ilk mesaja eklenmiştir.

Son düzenleme:
KingDroid

KingDroid

Üye
Beyler zaten sakinim. Ancak buradan paylaştığınızda mesajınız arada kalıyor ve tam olarak göz önüne çıkmıyor. Yeni konu açarak daha fazla kişiye duyurabilirsiniz. ;)
MaxicepApp+ v5 yolda arkadaşlar :)

# MaxicepApp+ v5 Yenilikler #
Arkadaşlar ahım şahım yenilik yok. Zaten uygulama görüntü açısından rayına oturduğu için ben sadece Türkçe dildeki eksiklikleri ve uygulama simgesini yeniledim. Uygulamanın menüdeki simgesi Maxicep Logo yarışmasını kazanan logo ile değiştirildi. Maxicep.Com' daki bildirimleri gösteren simgede yenilik yapıldı. Şimdilik fazla birşey yok ancak ilerleyen zamnlarda tabikide yenilikler gelebilir. Uygulamayı tercih ettiğiniz için teşekkür ederim. Güle güle kullanın. :)

Dosya ZİP dosyasında EK olarak ilk mesaja eklenmiştir.
Kralsın abi :) o logo süperdi
ufak tefek yardım lazım olursa söyle lütfen :)

bLnmz

bLnmz

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: KingDroid
mürteza16

mürteza16

Üye
@aarslqnn yaptığın uygulama bu uygulama ile aynı olmadığı için v5 olamaz. V5 yerine kendi uygulaman, yani v1 olur. Bu yüzden v1 demenin daha mantıklı olacağını düşünmekteyim. Sonuçta @bLnmz kardeşimiz kendi uygulaması için emek vermiş.

• Beğen
Tepkiler: KingDroid ve bLnmz
bLnmz

bLnmz

Üye
    Konu Sahibi
Yorumun icin tesekkur ederim @murteza16
@murteza16 bu arada artık MaxcepApp+ v5 aracılığı ile siteye dosya ekleyebildiğini de söylemeden edemeyeceğim :)

• Beğen
Tepkiler: mürteza16 ve baskahmet

Üst Alt