Sizin Şarjınız Ne Kadar Dayanıyor? (ScreenShot)

Sponsorlu Bağlantılar

_JacKoLovsKi_

_JacKoLovsKi_

Üye
Orjinal batarya alin ne kadar bilmiyorumda 50 lira falan galiba olmasi lazim

Orjinal batarya alin ne kadar bilmiyorumda 50 lira falan galiba olmasi lazim

Batarya değişimi iste yarım saatte hallediyolar
Çok teşekkür ederim cevaplariniz icin bi servise gidiyim yarim saate verecek olurlarsa eğer ordan degistiriyim olmadi 50 liraya kıyıp alcaz artık bi batarya :)

• Beğen
Tepkiler: lazye

Anil-D

Anil-D

Üye
Çok teşekkür ederim cevaplariniz icin bi servise gidiyim yarim saate verecek olurlarsa eğer ordan degistiriyim olmadi 50 liraya kıyıp alcaz artık bi batarya :)
İzmitte yarım saatte yapıyorlar bu isi

_JacKoLovsKi_

_JacKoLovsKi_

Üye
İzmitte yarım saatte yapıyorlar bu isi
Bende ankaradayım umarım burdada o sekildedir. Ayrica size bisey daha sormak istiyorum hani arama yaparken telefonu kulagina götürdügünde ekran kapaniyor ya telefonu kulagimdan cektikten sonra ekran geri gelmiyor kendim acmak zorunda kaliyorum sizde böyle bi sorun varmi ? Ben biraz arastirmistimda ısık sensorune giren tozdan kaynaklandıgıni söyleyenler var bi bilginiz varmi acaba

Gallahad

Gallahad

Üye
iyimi sizce

Anil-D

Anil-D

Üye
Bende ankaradayım umarım burdada o sekildedir. Ayrica size bisey daha sormak istiyorum hani arama yaparken telefonu kulagina götürdügünde ekran kapaniyor ya telefonu kulagimdan cektikten sonra ekran geri gelmiyor kendim acmak zorunda kaliyorum sizde böyle bi sorun varmi ? Ben biraz arastirmistimda ısık sensorune giren tozdan kaynaklandıgıni söyleyenler var bi bilginiz varmi acaba
Ben 3 gunde bir hijyenik bezle temizliyorum telefonu bende yok boyle sorun sensor çalışıyor zati

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
general mobile e tab 4 kullanıyorum ekran parlaklığını full açtığım zaman 10 inc ekranda su gibi yiyor. En aza indirdiğim zaman bayya uzun gidiyor. 7000 mah batarya sanırım

0MG90

0MG90

Üye
Z2

man20

man20

Üye
Bi ben paylaşmamıştım.
Sony Xperia Z2.
ekran parlaklığını tam ortada kullandım hep.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: 0MG90
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye

Parlaklığı hep az da kullanınca 6.30 saat falan ekran süresi oluyorda güncelleme ile daha iyi olur inşallah pil

sacid589

sacid589

Üye
Şarj edip bi kenara koymuşsun

• Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54
abdurrahmancam

abdurrahmancam

Üye

Note II

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Yuh ben Note 3'te 7.30 dan sonrasini goremedim ekranda :O
]

• Beğen

chocoxlot

Üye
Bu benim Tel ( 2300 mAh )

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Htc m8 kullananlar pil durumunu atabilir mi? Merak ettim 2850mah olacakmış yeni amiral htc. Acaba neylerine güvenip 3000 mah yapmıyorlar diye düşünüyorum. :hmmm

byAndroid

byAndroid

Üye
Mah olayına takılmayın alphada 1860 mah var çok iyi gidiyor şarj. Zenfonr 6 var 3300 mah o kadarda iyi gittiği söylenemez 4:30 saat alıyor

• Beğen

Üst Alt