Lg G2 karanlıkta tuş kilidi açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

ugurkartal09

ugurkartal09

Üye
    Konu Sahibi
Lg G2 karanlıkta tuş kilidi açılmıyor
Arkadaşlar tuş kilidini acarken sorun oluyor geceleri. Kapakli kılıf kullanirken de zor açılıyor. Böyle bir sorun olanı görmedim daha önce sorun telefonda mi acaba [emoji2] [emoji2] bi yardım ederseniz sevinirim Teşekkürler

marist

marist

Üye
Arkadaşlar tuş kilidini acarken sorun oluyor geceleri. Kapakli kılıf kullanirken de zor açılıyor. Böyle bir sorun olanı görmedim daha önce sorun telefonda mi acaba [emoji2] [emoji2] bi yardım ederseniz sevinirim Teşekkürler
Önündeki sensörü kapatmadikca bir sorun olacağını sanmıyorum.

Buraxlive

Buraxlive

Üye
Telefon masanın üstünde düz bir zeminde dururken knock On çalışmıyor fakat elime alıp biraz dikey sekilde tuttuğum zaman çalışıyor, siz dikey tutarken de açılmıyor mu?

ugurkartal09

ugurkartal09

Üye
    Konu Sahibi
Telefon masanın üstünde düz bir zeminde dururken knock On çalışmıyor fakat elime alıp biraz dikey sekilde tuttuğum zaman çalışıyor, siz dikey tutarken de açılmıyor mu?
Aynen bende de öyle. Düz zeminde zor açılıyor hiç acilmama yok

Buraxlive

Buraxlive

Üye
Aynen bende de öyle. Düz zeminde zor açılıyor hiç acilmama yok

Jelatin varsa o hassasiyet kaybı yaratabilir çünkü bende yeni taktırdım ve bayağı etkiliyor benimki.
Siz yinede;
Telefon tuş takımından 3845#*802# yapıp settings> Update touch firmware seçeneğine tıklayın iki üç kere birde öyle deneyelim.

ugurkartal09

ugurkartal09

Üye
    Konu Sahibi
Jelatin varsa o hassasiyet kaybı yaratabilir çünkü bende yeni taktırdım ve bayağı etkiliyor benimki.
Siz yinede;
Telefon tuş takımından 3845#*802# yapıp settings> Update touch firmware seçeneğine tıklayın iki üç kere birde öyle deneyelim.
Jelatin var ama sensör açık etkilemiyir jelatin.

ugurkartal09

ugurkartal09

Üye
    Konu Sahibi
Siz yinede;
Update touch firmware nicin yapılır

Buraxlive

Buraxlive

Üye
Bu işlem yüklü olan yazılımı yeniden guncelliyor gibi diyebiliriz. Daha önce knock On ile ilgili bir sıkıntımı bu şekilde hallettim. Deneyin sonucu yazın

ugurkartal09

ugurkartal09

Üye
    Konu Sahibi
Internet lazım mı

Buraxlive

Buraxlive

Üye
Hayır internet gerektirmez

Buraxlive

Buraxlive

Üye
O zaman aklıma bir tek jelatinden olabileceği geliyor sensörle ilgili olduğunu düşünmüyorum.

ugurkartal09

ugurkartal09

Üye
    Konu Sahibi
O zaman aklıma bir tek jelatinden olabileceği geliyor sensörle ilgili olduğunu düşünmüyorum.
Ilgin için teşekkürler ama jelatin ekran dan yukari çıkmıyor sensörun önü açık

• Beğen
Tepkiler: Buraxlive
McBoltt60

McBoltt60

Üye
bu sorun değil.
aslında.
bende de böyle. ...

McBoltt60

McBoltt60

Üye
Siz yinede;
aynen arkadasa katılıyorum. .
bende ki sorun. sim kart pini girerken takilmalar yasiyodum
[emoji818] bu kod la dokunmatigi sifir gibi yapıyor. .[emoji817]

Buraxlive

Buraxlive

Üye
bu sorun değil.
aslında.
bende de böyle. ...
Benim için pek sıkıntı yaratmıyor zaten, tek sıkıntım jelatin hassasiyeti azalttı oda müsait bir zamanda yeni kaliteli bir jelatin ile hallolacak bir iş :)

McBoltt60

McBoltt60

Üye
Benim için pek sıkıntı yaratmıyor zaten, tek sıkıntım jelatin hassasiyeti azalttı oda müsait bir zamanda yeni kaliteli bir jelatin ile hallolacak bir iş :)
hep 10 tl lik alıyorum.
sen normal yada mat mi kullaniyosun..

Buraxlive

Buraxlive

Üye
McBoltt60

McBoltt60

Üye
Parlak kullanıyorum önceki jelatin 2 ayda çizildi kapaklı kılıf yüzünden 2 hafta önce bunu taktırdım 5 liraya.
5 lira hmm
Normaler ne adi var sa neyse
5 liraya aldigina gore fazla iyi olmayabilir.. De
Neysee su matlar guzel 20 lira parmak izi bırakmiyorda telefonu G2 daha da guzel gösteriyor
Dokunma hissi vermiyor o kadar
Napalim 10 lira taktirip geciniyoz G2 ile..[emoji771] [emoji779]

Üst Alt