GM Discovery Hem Hoparlorden Hem Kulakliktan Ses Geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
GM Discovery Hem Hoparlorden Hem Kulakliktan Ses Geliyor
Arkadaslar bu sorun simdi cikti daha oncede kuzenimin kulaklikta olmustu ( ayni kulakliklar ) ancak onun kendi telefonunda kulakliklar sorunsuz calisti bende ciddiye almadim simdi ayni sey benim kulakliklarda oldu abimde de Discovery var kulakligi onun telefonda denedim sorunsuz calisti sizce neden yapar bunu su an cihaza Custom ROM yuklu ondan yapabilir diye dusundum ama 1 haftadir boyle bisi yoktu yardimlarinizi bekliyorum iyi forumlar

realtme

realtme

Üye
Telefonu elle format atmayı dene bu yazımda nasıl yapılacagı yazıyor iyi forumlar.

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
realtme

realtme

Üye
İnş birdaha bozulmaz ozaman :D

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl yaptın acaba benim tlfondada aynı sorun var

Dostum ilk once kulakligi baska cihazda dene ayni sorunu yaparsa kulaklik bozuktur denedigin cihazida kulakligi goruyor mu diye kontrol et
Sonra baska kulakligi kendi cihazinda dene ayni sorun olursa kulaklik takili kalsin teli normal sekilde kapat ve bataryayi sok tekrar tak acilinca kulakligi muzik acmadan dene ( kendini ara filan) ayni sorun olursa kulakligi cikar muzigi ac ve durdurmadan kulagligi tak ben boyle cozdum ?

KELGER

KELGER

Üye
benim discovery de kitkat beta yükledikten sonra 4-5 defa yaptı yarım saat sonra falan düzeliyor.

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
KELGER

KELGER

Üye
deneyelim bir daha olursa

meorami

meorami

Üye
Denedim fakat olmadı :(

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Dostum ilk once kulakligi baska cihazda dene ayni sorunu yaparsa kulaklik bozuktur denedigin cihazida kulakligi goruyor mu diye kontrol et
Sonra baska kulakligi kendi cihazinda dene ayni sorun olursa kulaklik takili kalsin teli normal sekilde kapat ve bataryayi sok tekrar tak acilinca kulakligi muzik acmadan dene ( kendini ara filan) ayni sorun olursa kulakligi cikar muzigi ac ve durdurmadan kulagligi tak ben boyle cozdum ?

Denedim fakat olmadı :(

Bunlari birde deneyin olmadi ROM u Stock ROM a cevirin

Gsmoper

Üye
Kardeş kulaklığı çıkar müziği durdur wi fi yi kapat sonra müziği aç wi-fi yi aç kulaklığı tak bunu tekrarla sorun çözülecek bildirim çubuğunda kulaklık resmi çıkacak.

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Kulaklık takılı değilken kısık sesle müziği başlat sonra kulaklığı takip devam...

LG-D802 ile uygulamasından gönderildi.

Serhatkylk

Serhatkylk

Üye
Gsmoperin dediği oluyor kulaklığı çıkar wifi kapat müzik saten kapanıo wifi aç kulaklık tak müzik aç oluyo bende oldu

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
Adamlar dönüş yapmayacak :locked:

MartianHan

MartianHan

Üye
Adamlar dönüş yapmayacak :locked:
beyler şu sıralar son çıkardıları 9 pro modelinde baya sağlam indirim yaptılar. bi göz atmak da fayda var derim ben. işlemcisi snapdragon kamerasıda dxomarktan iyi puan almış ben beğendim

Üst Alt