Android de Hat kaybolmasi ve telefon cekmeme problemi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

isorus75

Üye
    Konu Sahibi
Android de Hat kaybolmasi ve telefon cekmeme problemi
Selam arkadaslar androidle ilk lg 3D ile tanistim teli aldigimda 2.2 versiyonu yukluydu ve cok guzel calisiyodu sonra 2.3.5 cikti ve guncelledim ne olduysa ondan sonra oldu benim stabil calisan 3G surekli inip cikmaya internet gerektigindede hemen EDGE dusmeye basladi sonra o meshur hayalet aramalar beni ariyolar karsi taraf icin telefon caliyo ama bana gelen arama yok derken herseyi denedim rot .rom.custom kar etmedi simdi onu satip Galaxy s3 aldim ama goruyorumki degisen birsey yok. telefona fazla birsey yuklemememe ragmen gene bakiyorum telefon hatti kaybolmus reset atiyorum calismaya basliyo simdi yeni surum 4.1.1 i de guncelledim ama baktim bugun ayni sey telefon gene cekmemis ve bisuru arayan var artik paranoyak olacam surekli bi korku 5 dakika telefon calmasa acaba genemi cekmiyo diye killaniyorum bu sorunla karsilasanlar varmi caresi nedir, sebebi nedir ,nasil kurtulucam yani ben once lg ye suc buluyodum ama S3 un de boyle yapmasi beni sok etti demekki bu androidin hatasi ve bian once duzeltilmesi gerekir yorumlarinizi ve yardimlarinizi esirgemeyin simdiden tesekkurler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...