s3 3000mhA batarya almalımıyım

Sponsorlu Bağlantılar

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
    Konu Sahibi
s3 3000mhA batarya almalımıyım
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1,5 yıldır s3 kullanıyorum ilk aldığımda şarj süresinden oldukça menundum daha sonra 4.3 güncellemesi geldi ve 2 günü rahat çıkaran telefon 1 günü zar zor çıkarır oldu bende s3 için üretilmiş orjinal 3000mhA bataryayı gördüm sizce almalımıyım bide telefonu çok kalınlaştırıyor yani bilemedimcevap verecek yok mu

by_folle

by_folle

Üye
orjinal batarya ise al derim fakan orj degilse risk buyuk olur bence

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
bOYUTLARI Aynımı?

NextWorld

NextWorld

Üye
Bencede alma bende3400 mAh lık görmüştüm almadım.
Patlama olasılığından riske giremem:D

MaxipmaN

Üye
o bataryalar orjınal olmaz samsung çıkışı değildir

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Bence onun yerine powerbank al

• Beğen
Tepkiler: kavr
007wolverine

007wolverine

Üye
powerbank al bencede

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
    Konu Sahibi
ama samsungun çıkardığı 3000mha batarya var kapağı ile birlikte satılan sizce o nasıl peki

by_folle

by_folle

Üye
kendi orj nataryasi kac mah

bahaddin53

bahaddin53

Üye
2100 mAh dir orjinal batarya..

NextWorld

NextWorld

Üye
Bence alma Uymasına uyar çalışırda onda sıkıntı yok fakat kalite anlaşılmaz adam kalite bir tasarım görüntüsü sunar sana içi fıs. Eve gel tak her şey normal sonra Boom!!!
Riski göze alcaksan al yoksa yanına bile yaklaşma benceBen çok gördüm dışı aşırı kaliteli sert pürüzsüz hatasız içini açınca gerçekten şahit oldum bizzat gördüm el yapımı batarya vardı kağıt bantla sarılmıştı. Bilmem anlatabildim mi?:D

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
The Shadow

The Shadow

Üye
Bence alma Uymasına uyar çalışırda onda sıkıntı yok fakat kalite anlaşılmaz adam kalite bir tasarım görüntüsü sunar sana içi fıs. Eve gel tak her şey normal sonra Boom!!!
Riski göze alcaksan al yoksa yanına bile yaklaşma benceBen çok gördüm dışı aşırı kaliteli sert pürüzsüz hatasız içini açınca gerçekten şahit oldum bizzat gördüm el yapımı batarya vardı kağıt bantla sarılmıştı. Bilmem anlatabildim mi?:D
Güldürdün sabah sabah :d: Neyse seni yakalamışken bişey sorayım samsung bu s3 için orijinal bi batarya çıkarmıştı telefonla gelen bataryadan fazlaydı mAh değeri onlar hala satılıyormu varmı yani eğer varsa kaç mAh dı almayı düşünüyorum da :D

NextWorld

NextWorld

Üye
Bilmiyorum bende görmedim.
Demek istediğim her çin markasına dadanmasınlar çeşitli kontrollerden geçiyor elbette bunlar ama belli başlı markalar diyerleri cidden inanması zor durum laf olsun diye yazmadım oraya:D Bildiğin gördüm utanmasalar bandıda ağzıyla koparıp yapıştırcaklarmış:kop: Kulaklık alırken telefoncudan bir müşteri ile adam inceliyodu o ara gördüm adam bende yeni gördüm haberim yok sadece sipariş ediyorum falan filan diyodu.:kop:

Fenomenon

Fenomenon

Üye
arkadaşım yukardakilere inanma :) samsung'un 3000 mah s3 için bataryası var.
yani patlama falan olmaz. ama gördün mü bilmiyorum çok kalın bir batarya.
yani kalınlık önmli değil batarya önemli dersen alabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
NextWorld

NextWorld

Üye
arkadaşım yukardakilere inanma :) samsung'un 3000 mah s3 için bataryası var.
yani patlama falan olmaz. ama gördün mü bilmiyorum çok kalın bir batarya.
yani kalınlık önmli değil batarya önemli dersen alabilirsin.
Benim yazdığım mesajı doğru okudunuz mu?
Ne yazmışım ben Samsung alma dedim mi???
Dedimki her gördüğün çin markasına atlama yoksa güzel kaliteli olanlarıda var.
Almadan önce iyice incele:oke:

Üst Alt