Haber Sahte İphone 6 incelemesi Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Sahte İphone 6 incelemesi Türkçe
Öncelikle Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim :)

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61

0MG90

0MG90

Üye
Bu adamı kim izliyor bu kadar şaştım
Konuşmasında hayır yok

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Bu adamı kim izliyor bu kadar şaştım
Konuşmasında hayır yok

Biraz kötü konuşuyor ama videoları sahte telefon alınmasın diye yapıyor

Bir videosunda Flash tv den aldığı tablet ile melemen yapıyordu :kop2:

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Teknolojiye atarlanan adam bu, çoğu incelemesi küfürlü :ehe ayrıca eline geçen herşeyin içine ediyor :kiskis:

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY
SHS

SHS

Üye
Komik olmaya çalışmış :D

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
"Be Vijdansız Nokia Kulaklığı Niye Koyarsin" :zuhaha:Video Güzelmiş Ama Cidden kopardi Beni :D :D :D a.gmaesşktnfvsxgn Drop testleri Ne Öyle Adamla Oyun OYnuyolar Allah'ımya Film Resmen :D

• Beğen
Sucrofe

Sucrofe

Üye
Bu adamın kafasından ben de istiyorum ya. :alkis

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
:oha:

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Burdan TAA'ya Saygılar !

• Beğen
meg1ddo

meg1ddo

Üye
teknolojiye atarlanan adam. kendine has değişik üslubuyla teknolojik gelişmeleri farklı bir bakış açısıyla mizahi bir şekilde aktarmaya çalışır, sosyal platformlarda binlerce takipçisi beğeneni vardır, bu adamı daha yeni tanıyanlara şaşırdım biraz, özellikle telefon incelemeleriyle en azından bu forumun üyelerinin kesin tanıdığını düşünüyordum :)

fingerback5

fingerback5

Üye
Tarzı olayı güzel de adamın teknoloji hakkında fazla bilgisi yok en basitinden devamlı üzerinde durduğu cortex-a9 un işlemci değil işlemci mimarisi olduğunu bilmiyor + power vr gibi yıllardır kullanılan grafik birimini de daha önce birkaç cihazda gördüm bilmiyorum diye geçti.Yine de incelemeye farklı eğlenceli bir ekstra getirmiş güzel de olmuş :D

UpOneTR

UpOneTR

Üye
teknolojiye atarlanan adam. kendine has değişik üslubuyla teknolojik gelişmeleri farklı bir bakış açısıyla mizahi bir şekilde aktarmaya çalışır, sosyal platformlarda binlerce takipçisi beğeneni vardır, bu adamı daha yeni tanıyanlara şaşırdım biraz, özellikle telefon incelemeleriyle en azından bu forumun üyelerinin kesin tanıdığını düşünüyordum :)
Bende öyle sanıyordum dum ama demekki forumdakiler öyle pekde telefonlarla incelemelerle ilgilenmiyor

Youtube da inceleme izleyen birisi illaki webteknonun incelemelerine rastlardı :)
Keske maxicepde inceleme yapsa sa sa :(

harmless07

harmless07

Üye
T.a.a :D

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Tarzı olayı güzel de adamın teknoloji hakkında fazla bilgisi yok en basitinden devamlı üzerinde durduğu cortex-a9 un işlemci değil işlemci mimarisi olduğunu bilmiyor + power vr gibi yıllardır kullanılan grafik birimini de daha önce birkaç cihazda gördüm bilmiyorum diye geçti.Yine de incelemeye farklı eğlenceli bir ekstra getirmiş güzel de olmuş :D
Zaten bunu inceleyenlerin maksadı cihazı tanımak değil de sadece eğlenmek için izliyor :)

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Bu arada TAA'nın gerçek adı Ekin kollama'dır :D

• Beğen
sLeepLe

sLeepLe

Üye
bu T.A.A bide Game of tuvalets var oda güzel tuvalette oyun tanıtıyo :ehe bence incelemeleriyle güldürüyo ve değişik yolla bişeyleri göstermeye çalışıyo :D

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Aslında inceleme yapmıyor.Eğlence katıyor bol bol.Web tekno tv.Başarılı :)

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe

Üst Alt