WİNDOWS 7 java süper bişey

Sponsorlu Bağlantılar

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
WİNDOWS 7 java süper bişey
arkadaşlar bu program gerçek windows 7 gibi fareyle seçim falan yapıyoruz, fareyi yön tuşlarıyla hareket ettiriyoruz, fare hızını ayarlardan arttırabilirsiniz... programı biraz daha geliştirip+ türkçe dil ekleyip paylaşıcam tabi ilgi olursa...
ekran görüntüleri bunlar :

, ekrana koyulmasını istediğiniz resimleri atarsanız onlarıda programa eklerim ben şimdilik kafanızda bişey oluşsun diye elime ilk geçen resmi koydum...
KAFANIZA TAKILANLAR OLURSA SORABİLİRSİNİZ...
1den fazla dosyayı aynı anda çalıştırabiliyosunuz + kutunun köşesine tıklayarak istediğiniz yere taşıyabilirsiniz, büyütme işaretiye tam ekran yapabilirsiniz, küçültme işaretiyle arka plana atabilirsiniz...
uygumama sürekli soru sorabilir bunu kapatmak için uygulamanın üstüne gelip sol tıklayıp uygulama erişiminden, kullanıcı verisi okuma ve veri ekle düzelti , sadece ilkinde sor veya herzaman izinli yaparsanız soru sormucaktır (sadece ilk açışınızda sorar tekrr sormaz) isteyenler için ingilizce hali peperonity.com/go/sites/mview/maarss/27429644

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: -Börteçine-

Jan

Jan

Üye
Biraz daha geliştirmen gerekiyor sanırımVe indirme linki yok :/

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Jan
desparado006

desparado006

Üye
Programın linkini bana pmden atta bende bakıyım knk

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
Gereksiz bir şey. Ben 2-3 sene önce kullandım, hiç bir işe yaramıyor :/

UtkuGARIP

UtkuGARIP

Üye
Bana göndersene indirme linkini

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
ingilizcesi var isterseniz atıyom, tr yapamadım dosyaları çok karışık

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
Gönder tr yaparım.

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
kimseye göndermedim :D unutmuşum birazdan atıyom 1sn

kartal835

kartal835

Üye
Link pls

jojo_va

jojo_va

Üye
link nerede

Burak Gevranlı

Üye
türkçeeee

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Birde bunu deneyelim birde bunun gibi centruion file manager var onda xp teması vardı

Burak Gevranlı

Üye
bu daha iyi lütfenn.

Burak Gevranlı

Üye
Sadece hatırlattım linkini verirseniz denerim birde ekran boyutu 208x208 olması lazım yoksa telefon açmıyor
merak etme telefonum açar yukardan şu linki buldum. İnşallah kısa sürede türkçeleştiririsiniz teşekkürler. peperonity.com/go/sites/mview/maarss/27429644

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Senin dediğin o link sadece sayfayı yeniliyor başka bir işe yaradığı yok

Üst Alt