Uygulama DU Batery saver Sağlikli şarj yardim!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

afer459

afer459

Üye
    Konu Sahibi
DU Batery saver Sağlikli şarj yardim!!!!
Arkadaşlar şu sağlikli şarj-i önerirmisiniz bazilari 80% kadar hizli şarj ettiği için zararli diyo siz ne dusunuyosunuz?
Şimdiden teşekkurler

NextWorld

NextWorld

Üye
Bence sorun oluşturmaz Yazılımdan Yazılıma değişir tabi root gerektirirse zararı olma olasılığı var elbette...

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
du battery mi 80% hızlı şarj ediyor iyiymiş hemen yükliyeyim.

NextWorld

NextWorld

Üye
Oku istersen :oke:
Ben daha önce Du battery pro kullandım hiçbi halta yaramadı aksine bataryada sorun var gibi haberin olsun boşuna deneme istersen ram manager proyu kur belleği temizleye bas bi hayli etki ediyor.

afer459

afer459

Üye
    Konu Sahibi
Oku istersen :oke:
Ben daha önce Du battery pro kullandım hiçbi halta yaramadı aksine bataryada sorun var gibi haberin olsun boşuna deneme istersen ram manager proyu kur belleği temizleye bas bi hayli etki ediyor.
Zaten sadece şarj yaparken kullaniyorum ram için speed booster

Neverland1

Üye
Battery saver uygulamaları boşa.Ancak rootlayıp kullanırsanız faydasını görürsünüz.

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Battery Doctor işe yarıyor mu peki bilen var mı?

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
boş iş bunlar yüklemeyin denedim androidden anlamayanlar kulanıyor bunları söyleyim + ben rami temizlemiyom gerek yok bazen yani

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
boş iş bunlar yüklemeyin denedim androidden anlamayanlar kulanıyor bunları söyleyim + ben rami temizlemiyom gerek yok bazen yani
Ben androidten anlamayan biri değilim fakat du Battery gerçekten hızlı şarj ediyordu.

007wolverine

007wolverine

Üye
%80 den sonra darbeli şarj uyguluyor.

dRaJ3N

dRaJ3N

Üye
arkadaşlar cihazın hızlı şarj olması uygulamalar ile alakası yok tamamen şarj topuzunun amperi ile alakalıdır. bi s4 şarjı ile deneyip diğerini de s2 şarjı ile deneyebilirsiniz. tekrar söylüyorum uygulama ile alakası yok.

• Beğen
Tepkiler: karasuvari
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
bana kalırsa da kablo ile alakası var

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
olabilir

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
Gidin bi tabletin sarjini telefona takin farki anlarsınız ;)

• Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54 ve B.A.R.O.N

Üst Alt